زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج وکارنامه

ارسال: #۴۹۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ
RE: اعلام نتایج وکارنامه
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ق.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بچه‌ها سلام... من الآن دو ماهی هست اینجا نیومدم Blush

من رتبه‌ی هوشم شده ۳۷
به نظرتون شریف قبولم؟

پارسال ۶۰ هوش شریف روزانه قبول شده
تبریک میگم
میشه بگین نرم چند شدین؟

زبان: ۵۳/۳۳
ریاضیات: ۲۸/۰۷
مشترک: ۳۹/۵۱
تخصصی معماری: سفید
تخصصی هوش: ۴۲/۱۱
تخصصی نرم: ۱/۶۷

رتبه‌ی در گرایش ۱: ۱۳۱
رتبه‌ی در گرایش ۲: ۳۷
رتبه‌ی در گرایش ۳: ۱۹۱
رتبه‌ی در گرایش ۴: ۲۹۴

بچه‌ها من یه لحظه شک کردم: شماره‌ی گرایش‌ها این هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱: معماری کامپیوتر
۲: هوش
۳: نرم
۴: الگوریتم و محاسبات

درسته/
موفق باشید. شریف خوش بگذره!

تبریک می گم . خیلی عالیه . میشه یه خلاصه ای از شیوه درس خوندنت ومنابع بگید لطفا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  میخوام بیخیال مقایسه کارنامه خودمو بقیه شم ولی یه کارنامه جدید میبینی و......

رتبه ۴۰۴

زبان: ۷۱/۱۱(هفتادویک ...)
ریاضی: ۱۰/۵۳(ده)
مشترک:۳۷/۰۴
نرم:۰

رتبه من: ۴۴۳

زبان:۲۸/۸۹
ریاضی:۲۴/۵۶
مشترک:۲۷/۱۶
نرم:۳۰

کاش میشد فهمید رتبه‌ها رو بر چه اساسی زدن!؟

من توی پست های قبلیم لینکی دادم به سایتی که دقیقا شیوه محاسبه تراز رو توضیح داده بود اما ظاهرا شما سایت رو ویزیت نکردی. شما تا کل جامعه آماری شرکت کننده های کنکور رو نداشته باشی نمیتونی معترض رتبه ات بشی. نمره و درصد های خام شما قابل استناد نیست جانم! چیزی که مهمه تراز شماست.
از بقیه دوستان هم خواهش میکنم فقط درصد های خام رو اینجا ذکر نکنید بلکه درصداتون رو با ذکر تراز ارسال کنید تا بقیه هم استفاده و بعد قضاوت کنن.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال: #۴۹۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  

شاید این پست برای خیلی از بچه های که برای سال دیگه میخواهند بخونند مهم باشه

من پارسال شرکت کردم ولی قبول نشدم ولی به این نتیجه رسیدم که باید تمامی درس‌ها را تا حدودی روش وقت بذاری و فقط مثلاً به مشترک تکیه نکنید
مثلا ریاضی خیلی مهمه چون هم رتبه ات را در هوش بهتر میکنه و هم در نرم و به این نکته توجه کنید که هر تست ریاضی ۵ درصد اضافه میکنه و یک تست مشترک ۳/۳۳ درصد به درصدات اضافه میکنه پس ریاضی مهمه (نمونه ش هم رتبه های که خیلی از بچه‌ها آوردن و مشترک خوبی هم زدن ولی ریاضی ضعیف زدن و از رتبه شون راضی نیستند)
اهمیت تخصصی هم که بر همگان واضحه . چرا که اگر بخواهید در رشته تخصصی خوب بشید باید درصد حداقل ۳۰ را داشته باشید
من خودم تقریبا تمامی درصدهام دوروبر ۳۵ زدم (البته ناگفته نمونه که رو مشترک بیشتر حساب کرده بودم ولی خوب حقم همین بوده)و رتبه نسبتاً بدی هم نیاوردم

کاش این توصیه های خوب رو شش هفت ماه پیش میشنیدم
دقیقا با این که بد کار نکرده بودم برای ارشد
از از عدم اعتدال و درصد پایین ریاضی و زبان ضربه خوردم
با توجه به شناختی که من تو این مدت از شما آقای موج دارم شما فردی اکتیو هستید که خوب کنکور را کم و بیش درک کردید
مطمئنم اگه سال دیگه با حفظ تعادل بخونید رتبه خوبی بگیرید

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۴۹۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ
آقا ول کنین تو رو خدا
این کنکور کذایی ۹۰ تموم شد
شما ول کن نیستین؟
هرکی قبول شد واقعا نوش جونش
هرکی هم نشد فدای سرش
حالشو داشت سال بعد
نداشتم که راههای دیگه غیر از درس خوندن رو امتحان کنه
واسه من که امسال اصلا سال خوبی نبود
پیشنهاد میکنم دوستانی که رتبه های خوبی آوردن از منابع مطالعاتیشون بگند تو تاپیک خودش
خوش باشید................Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvaz_hj
ارسال: #۵۰۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  با توجه به شناختی که من تو این مدت از شما آقای موج دارم شما فردی اکتیو هستید که خوب کنکور را کم و بیش درک کردید
مطمئنم اگه سال دیگه با حفظ تعادل بخونید رتبه خوبی بگیرید

محبت داری دوست عزیز
انشالله تمام تلاشم رو میکنم که بتونم سال دیگه جبران کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۰۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  آقا ول کنین تو رو خدا
این کنکور کذایی ۹۰ تموم شد
شما ول کن نیستین؟
هرکی قبول شد واقعا نوش جونش
هرکی هم نشد فدای سرش
حالشو داشت سال بعد
نداشتم که راههای دیگه غیر از درس خوندن رو امتحان کنه
واسه من که امسال اصلا سال خوبی نبود
پیشنهاد میکنم دوستانی که رتبه های خوبی آوردن از منابع مطالعاتیشون بگند تو تاپیک خودش
خوش باشید................Big Grin

راست میگه بیخیال هر کی باید بره دنبال کارهای بعدی نتیجه‌ها که دیگه مشخص شد من که فعلا رفتم دنبال راه اندازی سایت و این جور چیزا تا ببینم بعد شرایط چطور میشه دیگه همه چی تموم شد SmileBig Grin

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۰۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
اعلام نتایج وکارنامه
دوست عزیز Morelo ببینید تراز بسته به سوال سخت یا اسون نیست شاید یک سوال ساده رو همه غلط بزنن ولی شما درست بزنید تراز شما بالابره به نظر من این تراز چیز خوبیه و تقریبا تفاوت بین کسانی که واقعا یک درس یا یک مبحث رو بلدن با کسی که سرسری درس رو خونده تو همین سوالات سخت مشخص میشه اگه نه ساده‌ها رو که همه می زنن و کسی جایی نمیگه شما سوالات سخت رو نزن بلکه میگن سوالات ساده رو بزن و از سخت‌ها رد شو اگه وقت زیاد اوردی برگرد سوالات سخت رو بزن و البته اینکه شما معدل رو هم در نظر بگیرید شاید کمی دلیل تفاوت رتبه‌ها مشخص بشه .
من خودم امسال زبان رو خیلی کم وقت صرقش نکردم و بسیار ضرر کردم نمیشه کسی رو مقصر دونست و بیام اعتراض کنم چرا زبان رو امسال اسون دادید اشتباه مرگبار خودم بوده و این هم نتیجش.
پس زیاد سخت نگیر با همین رتبه ای که اوردید هم میتونید حداقل یه جایی قبول شید.
موفق باشید

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۵۰۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط summer_66.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  خب سالهای بعد کسی ازتون مشاوره خواست بهش بگین سوالات سخت و وقت گیر و بزنه چون ترازو بالا میبره
سوالای ساده که ۴۰ ثانیه وقت میگیرن رو بیخیال شن!!!
بعدشم اینکه میگن سوالای وقت گیرو نزنید برید سوالای آسونو بزنید همش چ ر ت ه!
اینکه میگین مثلا سوال ۴ زبان با ۷ زبان فرق میکنه نمرش خیلی جالبه!!!!

پاینده باشید!

من درمورد تفاوت تراز تک تک سوالا حرفی نزدم. ظاهرا بنده رو با کسی دیگه اشتباه گرفتین! (احتمالا با raminbarca که سند آورد و حرفشو ثابت کرد.) اون سایتو ویزیت کنید به خدا ضرر نمیکنیدااااااااا من هم با سیاست زدن سوالات کوتاه‌تر و روان‌تر کاملا موافق هستم. ترازی که من اشاره میکنم تراز کلی درس هست نه تراز تک تک سوالات. دوست من , شما گفتی کاش میشد دید که تفاوت بین رتبه‌ها برای چیه , من هم گفتم که چطور محاسبه میشه( ترازی که داوطلب به دست میاره هیچ وقت قابل پیش بینی نیست و کاملا وابسته به طرز امتحان دادن کل داوطلبا و نمره اوناست) عرض من اینه که شما نمیتونی یه کارنامه رو بدون اطلاع از جامعه آماری با یکی دیگه مقایسه سطحی کنی.
لینک رو مجددا گذاشتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال: #۵۰۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
دوستان از صحبت‌ها و راهنمایی های خوبتون ممنونم، تصمیم گرفتم از تجربیاتتون استفاده کنم، حتما تو کنکور آزمایشی‌ها امتحانش میکنم یعنی سعی می کنم تایم کامل زبان رو به دروس دیگه ندم اگه کارساز بود برای کنکورم هم همین کار رو می کنم، گفتم من امسال سال اولم بود که شرکت کردم و حدودا ۳ ماه آخر رو درس خوندم تجربه چندانی نداشتم‌، بازم از کمک هاتون ممنونم، انشاءالله که همیشه موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۵۰۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
کسی میدونه شبانه الزهرا ارزش بالاتری داره یا روزانه صنعتی شاهرود با توجه به شهریه شبانه ارزششو داره؟ یه راهنمایی خوب و موثق میخوام...
۰
۰
ارسال: #۵۰۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
دوستان اطلاعی از قبولی های سال قبل در گرایش ۱و۴ دارن؟البته شبیه به رتبه بنده (۱۵۱)؟

العبد
۰
۰
ارسال: #۵۰۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام به همه دوستان
شاید اینجا جای پرسیدن این سوال نباشه ولی دارم شک می کنمConfused من الان دانشجوی مجازی هستم.کارشناسی ارشد.دوباره کنکور دادم، .مشکلی که نداره؟Huh
۰
۰
ارسال: #۵۰۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام

بچه هایی که رتبه های زیر ۱۰۰ اوردن لطفا منابعی که خوندن رو واسه بچه های ۹۱ بزارن

ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۰۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
پس چی شد این دفترچه انتخاب رشته؟ مگه قرار نبود امروز بیاد رو سایت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۵۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بچه‌ها ... هنوز دفترچه‌ها رو نزدن؟ الان ساعت ۱۲ صبحه !!!!! راستی وقتی دفترچه‌ها رو زدن باید مجموع نرم و هوش و معماری و الگورتیم محاسباتو با هم حساب کنیم؟ منظورم اینه که مثلا بخوام بفهمم با رتبه‌ی ۴۵۰ نرم ممکنه روزانه می آورم یا نه...... یا اصلا قبول می شم یا نه؟ رو چه جوری از روی دفترچه بفهمم ؟؟؟

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۱۶۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۲۴۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۳۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۹۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۷۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۷۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close