زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۳۰۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
تو سایت سنجش که فقط نوشته ساعت ۲۰ روز یکشنبه جوابا میاد ...
یعنی فردا ساعت ۸ شب ... دیگه از تاثیر معدل و این حرفا من چیزی پیدا نکردم همون ۲۰ درصد قبلی رو توی دفترچه زده ...
استرس ندید تو روخدا ... حالم خیلی بده ...

۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۳۰۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
-------------------------------
ظاهرا قضیه کلا اشتباه بود و همون ۸۰ -۲۰ پابرجاست....اینم از شک قبل اعلام نتایج

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sir_ams , neda_Network , rahhil , TnT
ارسال: #۳۰۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
آقا فکر کنم من اولین نفری باشم که رتبه ی کنکورش رو میدونه.... بگید چرا؟؟؟؟؟؟ الان رفته بودم کتابخونه که درس بخونم، بعد یکی از دوستام که رشتش مکانیکه اومد کنارم وایساد گفت : سلام مهدی، گفتم:سلام، گفت :دیشب خوابتو دیدم. گفتم: خب حالا چی دیدی؟ ، گفت: دیدم نتایج ارشد اومده دروس مشترکت رو ۷۰ زدی؟Angel ، گفتم خب تا اینجاشو که توهّم زدیBig Grin، چون من از دروس مشترک ۱۸ تاشو جواب دادم که اگه همش هم درست در بیاد تازه میشه ۶۶ درصد(با کلید که ۳۷ درصد زدمBig Grin)، گفتم : خب ادامه بده : گفت : رتبت هم شده بود ۶۸ . گفتم خب اینو میشه یه کاریش کرد، چون من خودم امروز صبح با نرم افزار تخمین رتبه ای که تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وجود داره ، رتبمو تخمین زدم شد ۶۲ با این درصدا (زبان ۱۲ ، ریاضی ۲۲ ، مشترک ۳۷ ، تخصصی نرم ۶۴ ) . خب دوستان اول به خودم بعد هم به همه ی شما تبریک میگم Big Grin خدا کنه سوالای اشتباه مشترک حذف بشه تا یه مقدار این مشترکمون بره بالا ...Angel ، ما دیگه کم کم بریم سراغ انتخاب دانشگاه...Big Grin
۱۳
۱۳
ارسال: #۳۰۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
بابا این توکلی نصف حرفاش کشکیه!!! معلوم نیست اون لحظه که داشته این حرفارو میزده حواسش کجا بوده!! بنده خدا بازنشستم نمیشه.....!! اصلا این فرمول یه جورایی مشکل داره!! چون رتبه هر کی با توجه به وضعیت بقیه حساب میشه. پس بازم اونایی که معدلشو ن پایینه ضرر می کنند. مثلا اگه کسی معدش ۱۵ باشه وقتی ماکس بگیرن از کسی که معدلش ۱۴ شده و واسش ۱۰۰ درصد نمره ازمونو در نظر گرفتن جلو میزنه ( اگه کارنامشون شبیه باشه) . من مطمئنم اگه از ۳ تا کارمند سنجش بپرسن کلا روش چیه هر کدومشون یه چی بگن..... چون همه چیو نرم افزار حساب می کنه..... !!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , nassim92 , Mänu
ارسال: #۳۰۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
افزایش ۱۷ درصدی ظرفیت پذیرش

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد گفت: حدود ۹۷ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند که این تعداد نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: از آنجایی که آمار داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۲ نسبت به سال گذشته ۳۴ هزار و ۹۰ نفر کمتر بوده است بنابراین ظرفیت پذیرش این دوره از آزمون نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته است.

مجاز شدن ۵۰ درصد حاضرین در جلسه آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه ۵۰ درصد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد، ۳۶۲ هزار و ۹۳۸ داوطلب معادل ۴۹ درصد حاضرین مجاز به انتخاب رشته در کلیه دوره‌ها اعم از روزانه، شبانه، غیر انتفاعی و ... شده‌اند.

وی افزود: علاوه بر آن ۳۰ هزار و ۵۶۴ داوطلب معادل ۴ درصد حاضرین منحصرا برای انتخاب رشته در دوره‌های پیام نور و غیر انتفاعی مجاز شده‌اند.

توکلی ادامه داد: همچنین ۲۱ هزار و ۴۳۹ داوطلب به انتخاب رشته در رشته امتحانی دوم مجاز شده‌اند.

آغاز انتخاب رشته مجازین از روز سه‌شنبه

توکلی با اشاره به آغاز انتخاب رشته مجازین از روز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، گفت: این دسته از داوطلبان می‌توانند تا روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل را انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه در فرم اینترنتی انتخاب رشته ثبت کنند.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , Mohammad-A , mohammadichem , ali123321 , mortez28 , ana_12345 , 1-1
ارسال: #۳۰۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط atti joon.)
بلا بدور کنه خدا از مانشت فردا.اخه امروز ک هنوز نتایج نیومده ب سختی لود میشه.دیگه فردا فک کنم کلن اذیت کنه و لود نشه..............
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , x86
ارسال: #۳۰۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
دعا کنید درصدامونا درست حساب کنن معدل و بقیه پیشکش اصلا رتبه زدن اینو بر چه اساسیه خدا داند چون معلوم نیس چی به چیه فقط دعا کنید همه رتبمون خوب شه به بقیه چیزا یه ذره ام فکر نکنید Heart مانشتیهای عزیز این پیام برای فردا بود اما چون میترسم لود نشه امروز میزارم کسایی که موفق شدید و رتبتون عالی شد تبــــــــــــــ ریک فراوان میگم اما کسایی که خدای نکرده شکست خوردید نا امید نباشید پس از هر شکستی چشیدن طعم موفقیت شیرین تر است آدمی به امید و تلاش زنده است پس تا جایی که میتونانید بدوید تا از زندگی عقب نمانید موفق باشید دوستانHeart
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , x86 , sir_ams , svk7 , asiehmohammadian , samaneh_aftab , mohammadichem , nassim92 , rahhil , IT.setareh91 , Mänu , pershang
ارسال: #۳۰۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بلا بدور کنه خدا از مانشت فردا.اخه امروز ک هنوز نتایج نیومده ب سختی لود میشه.دیگه فردا فک کنم کلن اذیت کنه و لود نشه..............
خدا بخیر کنه ....به مناسبت فردا و یمن بودن در کنار هم از روزهای کنکور تا الان این ترانه تقدیم به همه دوستان عزیز....
باز مانشت با ترانه
با کلیک های فراوان
می خورد چشمم به بی بی (کنایه از ارور های فراوان فروم MyBB مانشت اونهم توی روزای پرترافیکی مثله الان!)
یادآرد روز دیرین
گردش چند ماه شیرین
خوب و شیرین
توی جنگل های کنکور
من جوانی ساده بودم
شاد و خرم
نرمو نازک
چست و چابک
با تلاشی جاودانه
می نشستم من چو خرخون
می زدم تست ازدل و جون
دور میگشتم ز خانه
می شنیدم از پرنده
شایعه های نهانی
از لب سنجش، گزنده
رازهای امتحانی
بس گوارا بود مانشت
وه چه زیبا بود مانشت
می شنیدم اندر این نکته فشانی
رازهای جاودانی, پندهای امتحانی
بشنو از من همره من
پیش چشم مرد فردا
زندگانی خواه تیره خواه روشن
هست زیبا, هست زیبا, هست زیبا
---
ایرا احمدیان (ضمن کسب اجازه از مرحوم قیصر امیر پور عزیز )

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۲۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , x86 , sir_ams , rahhil , ali123321 , Mohammad-A , mortez28 , nina69 , samaneh_aftab , ana_12345 , neda_Network , m@hboobe , IT.setareh91 , reyhaneh64 , pershang , atti joon , deh-ab , TnT , asiehmohammadian , Payam92
ارسال: #۳۰۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
از همین الان به دوستای خوبی که قبول شدن تبریک میگم :* واسه همتون خیلی خوشحالم Smile
امیدوارم همه کسایی که تلاش کردن نتیجه خوبی دریافت کنن
با آرزوی موفقیت برای همگی Smile
Smile
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , x86 , rahhil , ali123321 , mortez28 , 1-1 , pershang , asiehmohammadian
ارسال: #۳۱۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
یکی نیست به این توکلی بگه بجای اینکه روز اخری این همه مصاحبه کنی برو بشین تو سازمانت کامپیوترتو روشت کن. برو تو درایو E فولدر ارشد ۹۲ قسمت کارنامه بعد دکمه ok رو بزن تموم....... ۵ میلون ادم نشستن منتظر( با احتساب خانوادهاشون... )
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , x86 , Mohammad-A , hamed_benz , nina69 , neda_Network , nassim92 , IT.setareh91 , Mänu , reyhaneh64 , pershang , Payam92
ارسال: #۳۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
مشکل حل شد فقط میخواستن شوک عصبی بدن. هیچی عوض نشده شرایط مثل سابق هستش.
قانون هم همون تاثیر معدل۲۰% هستش.
معلوم نیست که اشتباه تایپی بوده یا هرچی...
که این اشتباه از خبر حذف شده.
این هم لینک خبر برای امروز ۲۱ اردیبهشت۹۲ ساعت ۹ که اصلاح شده. البته ذکر نکردن که خبر اصلاح شده.

فقط میخواستن استرس بدن همین.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , somaye_tex , Mänu , TnT
ارسال: #۳۱۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
خدایا... چرا ما این قدر فامیل زیاد داریم؟!
و خدایا... چرا همشون منتظرن من نتیجه عالی بگیرم و دم به دیقه زنگ میزنن و نتیجه می پرسن؟!

خدایا... آبروم در خطره!
۱۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , rahhil , annmary , Abrekhoshhal , neda_Network , nassim92 , reyhaneh64 , 1-1 , pershang , x86
ارسال: #۳۱۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
هر چی به اعلام نتیجه نزدیک تر میشه من ناامیدتر میشمSad

فقط۲۹ ساعت دیگه

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۳۱۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  هر چی به اعلام نتیجه نزدیک تر میشه من ناامیدتر میشمSad

فقط۲۹ ساعت دیگه
منم همینطور!
نمیدونم چرا!
آ خدا.......................

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۳۱۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
من که که هیچ حس خاصی ندارم
انگار قبول نشدن واسم مسلم شده
امیدوارم دوستانی که زحمت کشیدن بهترین نتیجه رو بگیرند(زحمت من که کشک بود )

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , hadirr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۵۱۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۵,۵۴۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۸۹۵ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close