زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۴۴۱
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
بچه ها کسی جواب تمرینات آخر کتاب گسسته پارسه رو داره؟ سوالات سالهای قبل رو بدون پاسخنامه نوشتن تو کتاب!!!!
ممنون میشم اگه کسی داره لطف کنه بزاره بچه ها استفاده کنن.
موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال: #۱۴۴۲
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
من کلی از برنام عقب افتادم وقرار بود که تا ۴ آذر دور اولم تموم بشه ولی فکر کنم تا آخرای آذر طول بکشه و حدودا ۲۰ روز از برنامم عقبم. امروز یه برنامه هفتگی واسه خودم تهیه کردم که ۶ روزه و اگه بهش درست عمل کنم به عنوان جایزه جمعه استراحت میکنم ولی اگه از برنامم عقب بمونم جمعه جریمه میشم و باید عقب افتادگی رو جبران کنم.از حالا به بعد هفتگی برنامه ریزی میکنم اینجور دقیقتره.بچه ها هرچی برنامتون دقیقتر باشه موفقیتتون بیشتره.

Big Grinآخه مشکل همین جاست دیگه! من برنامه ریزی میکنم واسه یه هفته! یه هفته میشه ۱۰ روز!!!!!!
Tongue دیگه شروع کردم فله ای میخونم! البته تا حدی بصورت ذهنی برنامه ریزی میکنم! راستش تست بعضی درسا وقت و انرژی زیادی از آدم میگیره مثل سیستم عامل و شبکه و ....
ولی کلاً منم از برنامه عقبم!!! این آزمون ۵۰% اول رو هم بدیم دیگه بعدش شروع کنیم واسه اتمام دورهای اول تلاش کنیمShy
همین ۴ آذری که میگید فکر کنم برای من بشه ۲۰آذر ماه!!!!! Tongue
موفق باشی....

فکر میکنم این مشکل خیلی از بچه هاست که از برنامشون عقب میمونن.منم خودم همین مشکل رو دارم.حالا این هفته برناممو عوض کردم ببینم جواب میده یا نه. راجع به تست هم من راه حل واست دارم شاید به کارت بیاد:
من موازی خوندن درسها رو دو قسمت کردم ولی تستای قسمت اول رو نزدم و الان که قسمت دوم درسها رو میخونم هر شب ۱ ساعت جدا از وقت مطالعه تست درسهای قسمت اول رو میزنم و اینجور هم از وقت مطالعه گرفته نمیشه و هم یه جورایی قسمت اول رو مرور میکنم.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb
ارسال: #۱۴۴۳
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  واسه نظریه سوأل زیاد پیدا میشه...یه کتاب تست با پاسخ های کاملا ً تشریحی (دقت کن...کاملا ً تشریحی ) بخر و حسابی تست هاشو کار کن...چون خیلی از مطالب بیهودس...از تمرین های کتاب لینز هم فقط ۳،۴ تا از هر بخش رو حل کن تا دستت بیاد موضوع درس چیه...همین...!!!
خب خسته نباشی دوست عزیز Big Grin من گفتم یه کتاب معرفی کنید وگرنه اینو که می دونستم که باید یه کتاب با پاسخ تشریحی رو انتخاب کنم.
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۴۴
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
کتاب نظریه مدرسان شریف تست های خیلی زیادی داره
شاید بدردتون بخورهShy

بزرگترین افسوس انسان هنگامیست که می خواهد اما نمی تواند و به یاد می آورد زمانی را که می توانست اما نخواست !!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin_b00ter
ارسال: #۱۴۴۵
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  فرصت نکردم قسمت منابع طراحی زبان رو بررسی کنم ولی پیشنهاد میکنم به جای خواندن ترجمه های افتضاح جعفرنژاد و سالخورده از این جزوه که درواقع ۹۰ درصد مطالب کتاب پرات را داره و بسیار روان ترجمه کرده استفاده کنید.
میشه نام مترجم رو بفرمایین ؟

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲
۳
ارسال: #۱۴۴۶
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام چرا مانشت این شکلی بالا میاد واسه من؟!!! باید التماسش کنم!
نتم امروز کند هست اما سایتهای دیگه خوب میاره ولی مانشتو!!

واسه نظریه من یه جا دیدم یکی از بچه های پارسال که قبول شده بود کتابای نظریه فرشاد صفایی پیشنهاد داده بود!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینکش

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , armin_b00ter , MS.rezvan
ارسال: #۱۴۴۷
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  ۳ مگابایت بیشتر نیستشا ...
آقای مصطفی قبائی
خوب تقریبا مطمئن بودم که برای ایشون هست چون ترجمه ایشون خوب بوده و پارسال پرینت گرفتم، در ضمن وقتی لینکی میزارین اطلاعاتی درمورد نام نویسنده یا مترجم بدین تا برای بعضی ها دوباره کاری نباشه.
بازم ممنون جهت لینک مفیدتون.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb
ارسال: #۱۴۴۸
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  فرصت نکردم قسمت منابع طراحی زبان رو بررسی کنم ولی پیشنهاد میکنم به جای خواندن ترجمه های افتضاح جعفرنژاد و سالخورده از این جزوه که درواقع ۹۰ درصد مطالب کتاب پرات را داره و بسیار روان ترجمه کرده استفاده کنید.
میشه نام مترجم رو بفرمایین ؟
[/quote]

۳ مگابایت بیشتر نیستشا ...

آقای مصطفی قبائی
[/quote]
دوست عزیز جزوه مهندس قبایی بیشتر مطالب رو داره ولی اشتباه هم زیاد داره مخصوصا در کد برنامه ها و شکل هایی که گذاشته .
به نظرم از روی این جزوه خواستین بخونین حتما با کتاب پرات هر ترجمه ای مطابقت کنین.ولی در کل جزوه خوبیه اگر اشتباهاشو حواسمون باشه.
۱
۰
ارسال: #۱۴۴۹
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
دوستان مانشتی گل..
شاید این پست زیاد مرتبط نباشه ولی دلم نیومد نذارم خلاصه ببخشید اگه ..
کسایی که همراه اول اعتباری دارن این کد رو بزنن.
#*۴۳۱*۱۱۱*
۵۰ پیامک رایگان داخل شبکه به مدت یک هفته.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr
ارسال: #۱۴۵۰
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
سلام بچه ها خوبید خسته ی درس خوندن نباشیدShy یه سوال داشتم در مورد شبکه؟در مبحث تصحیح خطا به روش همینگ در فرمول m+r+1 <= r^2 این مقدار r از کدوم فرمول بدست میاد؟(برای مثال تو سوال برای ارسال ۱بیت داده چند بیت باید اضافه کنیم تا بتوان یک بیت خطا رو تصحیح کرد؟)
ممنون میشم یکی بگه این فرمولش چه جوریاس؟Confused
یه سوال دیگه هم داشتم البته درسی نیس-----من از ۲۰ آذر تازه شروع کردم به خوندن تقریبا روزی ۸ ساعت میخونم، حالا برا خودم برنامه ریختم که تا ۲دی یا ۳ دی تمام کتابارو تموم کنم البته حین خوندن خلاصه برمیدارمو بدشم یه خورده تست میزنم----منتها من تا دی فقط میخونم دیگه به دور نمیرسه مثل بچه های دیگه که ۵۰% ۵۰% میخونن بینش هم دور میکنن
حالا شما یه نظر تخصصی و مشاورانه بدید بگید من بکوب بخونم تا دی بعد ۵/۱ دور کنم و همچنین تست بزنم تو خونه ۲ ۳ دور آزمون بدم(در اینصورت میترسم فراموش کنمUndecided)؟ یا نه مثل شماها ۵۰%بخونم دور کنم دوباره ۵۰% بعدو شروع کنم(آخه اینجوری من حداقل ۱۵ روز شایدم بیشتر دور کردنم طول بکشه اینجوری میترسم به خوندن ۵۰%دوم نرسم تازه بعدشم باید همش دور کنم دیگه)
تو رو خدا یکی راهنماییم کنه موندم چه کار کنم Huh؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۵۱
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  چشمام از شدت سوزش امون نمیده بیشتر از پشت کامپیوتر باشم. امیدوارم موفق باشید همتون
من معمولا کم سرما میخورم ولی با یک سرماخوردگی ناچیز کلا از کارو زندگی میفتم.انشاالله که زودتر خوب میشید.
(۲۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  می خواستم بدونم واسه تست نظریه چی کار می کنید ؟؟؟ و اینکه آیا همه ی سوالات لینزو حل می کنید ؟؟
به نظرم علاوه برتمرینهای لینز ، خوندن و فهمیدن متن کتاب لینز هم خیلی موثره . واینکه از این تستهای تکراری که مطلب جدیدی ندارن کار نکنیم بهتره چون وقت هدر دادنه.
اگر به تستی یا مطلبی برمیخوریم که برامون جدیده یا ناآشناست و بلد نیستیم ،برگردیم و دوباره همون بخش از کتاب رو بخونیم خیلی موثر تره.اینطور خوب درس جامیفته
تستهای کنکور سالهای گذشته هم خوبند.من پارسه ندارم ولی دوستای دیگه گفتند حل تشریحی تستهاش خوبه
۱
۰
ارسال: #۱۴۵۲
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید خسته ی درس خوندن نباشیدShy یه سوال داشتم در مورد شبکه؟در مبحث تصحیح خطا به روش همینگ در فرمول m+r+1 <= r^2 این مقدار r از کدوم فرمول بدست میاد؟(برای مثال تو سوال برای ارسال ۱بیت داده چند بیت باید اضافه کنیم تا بتوان یک بیت خطا رو تصحیح کرد؟)
ممنون میشم یکی بگه این فرمولش چه جوریاس؟Confused
با آزمون و خطا. ۱ بزار ببین میخوره؟ اگه نشد یکی یکی اضافه کن.
نقل قول: یه سوال دیگه هم داشتم البته درسی نیس-----من از ۲۰ آذر تازه شروع کردم به خوندن تقریبا روزی ۸ ساعت میخونم، حالا برا خودم برنامه ریختم که تا ۲دی یا ۳ دی تمام کتابارو تموم کنم البته حین خوندن خلاصه برمیدارمو بدشم یه خورده تست میزنم----منتها من تا دی فقط میخونم دیگه به دور نمیرسه مثل بچه های دیگه که ۵۰% ۵۰% میخونن بینش هم دور میکنن
حالا شما یه نظر تخصصی و مشاورانه بدید بگید من بکوب بخونم تا دی بعد ۵/۱ دور کنم و همچنین تست بزنم تو خونه ۲ ۳ دور آزمون بدم(در اینصورت میترسم فراموش کنمUndecided)؟ یا نه مثل شماها ۵۰%بخونم دور کنم دوباره ۵۰% بعدو شروع کنم(آخه اینجوری من حداقل ۱۵ روز شایدم بیشتر دور کردنم طول بکشه اینجوری میترسم به خوندن ۵۰%دوم نرسم تازه بعدشم باید همش دور کنم دیگه)
تو رو خدا یکی راهنماییم کنه موندم چه کار کنم Huh؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا ۲۰ آبان شروع کردید نه آذر Big Grin
بخونی بعد ۵۰% دوره کنی خیلی بهتره. اگه درسها مشمول زمان بشن آدم یادش میره اما اگ هنوز توی ذهنته دوره کنی، دیرتر مشمول زمان میشه.[/quote]
۲
۰
ارسال: #۱۴۵۳
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
سلام بچه ها.یادتونه دیشب یه پیشنهاد دادم که هر کی کارنامه اعمالشو بذاره تا ایجاد انگیزه بشه؟
خودم استارتشو میزنم واگه پایه بودین ادامش میدیم.اینم کارنامه اعمال امروز من:
۱۰ صفحه ریاضی مهندسی(کریمی)
۱۵ صفحه آمار(پارسه)
نصف فصل ۱ طراحی الگوریتم(پوران)
طراحی زبان فصل ۱ مقسمی+فصل ۱ پرت
یک درس از زبان ۵۰۴
اگه دوست داشتین همکاری کنین

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , samaneh_aftab
ارسال: #۱۴۵۴
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید خسته ی درس خوندن نباشیدShy یه سوال داشتم در مورد شبکه؟در مبحث تصحیح خطا به روش همینگ در فرمول m+r+1 <= r^2 این مقدار r از کدوم فرمول بدست میاد؟(برای مثال تو سوال برای ارسال ۱بیت داده چند بیت باید اضافه کنیم تا بتوان یک بیت خطا رو تصحیح کرد؟)
مقدار r که از تو همین فرمول بدست میاری
مقدار m که همون داده اصلیت هست تو فرمول میذاری به جای r مقدار گذاری میکنی تا مقدار فرمول درست شه
البته برای r مینیمم مقدار در نظر می گیری
مثلا همین ۱ بیت داده به ازای r برای ۲ و ۳ و... درسته که مینیممش میشه ۲

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰
ارسال: #۱۴۵۵
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
سلام به همه.

منم امروز شبکه ٥٠٪ اول رو دور کردم و تستهای سراسری رو زدم.
(البته تا ۴ صبح تموم میشه اینی که گفتم.)

فردا هم انشالله مرور ٥٠٪ اول سیستم عامل.

یه سوال. تو کتاب شبکه حقیقت، تستهای رشته انتقال داده رو هم بزنم یا نه؟ احساس میکنم سطحش خیلی بالاتر از کنکوره...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mos_hos

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۰۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۸,۰۴۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۶۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۶۷۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۹۶۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۸۲۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close