زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۵۷۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)mbghr20 نوشته شده توسط:  سلام راهنمایی فوری
اگر فردی در گرایش هوش شرکت کرده باشه و نمره ی کل ان ۶۴۰۰ باشه و مردود شده باشه حالا بخواد گرایش نرم افزار را انتخاب کنه ایا نمره ی کل مهم است یا ضریب دروس تخصصی نرم افزار؟
اگر انتخاب اول نرم باشه و انتخاب دوم هوش در صورت قبول نشدن اگر انتخاب اول افراد دیگر هوش باشه با تراز کمتر اونا قبول میشن یا فردی که انتخاب دومش هوش بوده با ترازه بالاتر؟
تو کارنامه فقط نمره ی کل وارد شده نحوه ی محاسبه ی تراز تک تک گرایش ها چگونه است؟

سلام راهنمایی فوری
اگر فردی در گرایش هوش شرکت کرده باشه و نمره ی کل ان ۶۴۰۰ باشه و مردود شده باشه حالا بخواد گرایش نرم افزار را انتخاب کنه ایا نمره ی کل مهم است یا ضریب دروس تخصصی نرم افزار؟
اگر انتخاب اول نرم باشه و انتخاب دوم هوش در صورت قبول نشدن اگر انتخاب اول افراد دیگر هوش باشه با تراز کمتر اونا قبول میشن یا فردی که انتخاب دومش هوش بوده با ترازه بالاتر؟
تو کارنامه فقط نمره ی کل وارد شده نحوه ی محاسبه ی تراز تک تک گرایش ها چگونه است؟

دوست عزیز تو سایت azmoon.org برو کد داوطلبیتو وارد کن اونجا تراز هر کدوم از گرایش هاتو نوشته.... نیازی به محاسبه نیست

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mbghr20
ارسال: #۵۷۲
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)venovaa نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ)venovaa نوشته شده توسط:  سلام من نرم افزار قزوین زده بودم ترازم ۵۸۴۸ شد رتبه هم ۱۰۲ آیا علوم و تحقیقات قزوین قبول میشم ؟
تراز علوم و تحقیقات ساوه و البرز و سمنان چنده ؟ و واحد آملی
کسی حواب نمیده ؟ Smile

لطفا راهنمایی کنید !!
۰
۱
ارسال: #۵۷۳
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)user22 نوشته شده توسط:  دوستای خوبم اگه کسی تراز آخرین فرد قبولی شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه رو داره

لطفا به منم بگه - کلی گشتم اما پیدا نکردم Sad

دستون درد نکنه Smile

شما ترازت تو گرایشهای مختلف IT چند شد ؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۷۴
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  من نمره ام برای گرایش هوش مصنوعی شده ۶۲۵۴
وگرایش نرم افزار شده ۴۸۳۸ و رتبه ام ۲۰۲و رتبه آخرین نفر ۳۴ بوده و نمره اش ۵۷۶۰
گرایش نرم افزار شرکت کردم
امکان قبولی ام هست با توجه به نمره ام؟
من شهر انتخابی ام فردوس (خراسان جنوبی) بوده
امکان قبولی ام در نبشابور و بیرجند هست واسه نرم افزار

لطفا یکی جواب منم بده

مرسی

شما که نرم افزار شرکت کردید چطوری تراز هوشتون بیشتر از نرم افزارتون شده؟ خب چرا از اول هوش شرکت نکردید؟ Big Grin
به امید خدا قبول میشید توی یکی از این شهرهایی که گفتید ولی چون ۱۰ تا انتخاب دارید پس هر چی بزنید بازم جا دارید ولی واسه هوش خیلی دستتون باز نیست چونکه فقط ۴ تا انتخاب دارید
۰
۰
ارسال: #۵۷۵
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ب.ظ
Thumbs Down RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
AngryAngryAngryAngryAngryAngry
شما از کجا می دونی هیچ امیدی نیست که اصلا امسال بهش نمی گفت تکمیل ظرفیت چون اگه تو سایت مرکز آزمون دیده باشید نوشته سامانه انتخاب رشته همچنین اگه جدول کدرشته ها را ببینی هیچ چیزی از اینکه به چه تعداد دانشجو می گیرند ننوشتند ضمن اینکه برای هر دو نیم سال دانشجو می گیرند بعدهم بیشتر کسانی که در واحدهای خوب قبول شدند دانشگاه دولتی هم قبول شدند و به طور حتم با توجه به شهریه ((مخصوصا)) دانشگاه آزاد را نمیرند
بعدشم شما دوست عزیز نامید نباش چون بعضی های که قبول هم می شوند به علت دوری مسافت-شهریه دانشگاه-شغلشان و ...... نمی روند ثبت نام کنندSmileSmile
۲
۰
ارسال: #۵۷۶
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط bestmail1354.)
نمیدونم این اطلاعاتی که میدم کاملا صحیح باشه ولی شنیدم سال قبل دانشگاه آزاد به اسم علوم تحقیقات دانشجو گرفت و تو همون دانشگاه باراجین پذیرش کرد ولی امسال گویا دانشجوها تو دانشگاه نواب قزوین یعنی ساختمان قدیمی دانشگاه آزاد که الان بچه های کاردان اونجان پذیرش میکنه که یه دانشگاه بزرگه ۳ طبقه است و موقعیتشم عالی(تو مجتمع ادارات قزوین خیابان نواب)
-منم سال اول نیست کنکور میدم و سال قبل از ترس اینکه پذیرش قزوین سخته زدم زنجان و قبول هم نشدم

نظرتون راجع به این اولویتها چیه؟هنوز وارد نکردم
نرم افزار ۵۶۸۲- قزوین
معماری ۵۰۷۸
هوش ۴۹۷۷
رتبه ۱۵۰

۱-نرم قزوین
۲-نرم بویین زهرا
۳-نرم البرز
۴-نرم گیلان
۵-نرم همدان
۶-معماری قزوین
۷-نرم دماوند
۸-نرم اراک
۹-هوش قزوین
۱۰-هوش بویین زهرا

به نظر شما همینو وارد سایت کنم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۵۷۷
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)دریا۶۷ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کارنامه من در کنکور آزاد ارشد۹۱ به صورت زیر است، رشته مهندسی کامپوتر نرم افزار هستم چون اهوازی هستم، علوم تحقیقات اهواز زدم و قبول نشدم. میخواستم راهنماییم کنید واسه تکمیل ظرفیت احتمال داره که شهر دیگه قبول شم با این کارنامه یا نه؟ و کدوم شهر درصد قبولیش بیشتر واسه من. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که کدو م شهرا بزنم که احتمال قبولیشون زیاد باشه واسم. چون ۱۰ تا انتخاب دارم.

من می خوام حد اقل ۳ تا شهر اولمو شهر هایی بزنم که با این کارنامه نه چندان خوب احتمال اینکه تو شهر های پایین قبول شم زیاد باشه. حالا من نمیدونم که چه شهری بزنم که پایین باشه و به رتبه من بخوره. چون من فقط تحصیل واسم مهمه نه جایی که درس می خونم. من نمی دونم پردیس علوم تحقیقات بالا تره یا دانشگاه بین المللی یا علوم تحقیقات. کدومشون بالا و کدومشون پایین تر هستن. اطلاعی دارین شما؟
تو رو خدا جواب بدین

نمره کل:۴۷۴۸
نمره آخرین نفر انتخاب اول:۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر انتخاب اول: ۲۳
رتبه در انتخاب: ۱۰۴۸

ناراحت نشید!!

هیچ امیدی نیست.
بزن هرمزگان -کرمان -کردستان -بافت اینجا ها کسی نمیره یا کم میره
۱
۰
ارسال: #۵۷۸
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)mossa نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)دریا۶۷ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کارنامه من در کنکور آزاد ارشد۹۱ به صورت زیر است، رشته مهندسی کامپوتر نرم افزار هستم چون اهوازی هستم، علوم تحقیقات اهواز زدم و قبول نشدم. میخواستم راهنماییم کنید واسه تکمیل ظرفیت احتمال داره که شهر دیگه قبول شم با این کارنامه یا نه؟ و کدوم شهر درصد قبولیش بیشتر واسه من. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که کدو م شهرا بزنم که احتمال قبولیشون زیاد باشه واسم. چون ۱۰ تا انتخاب دارم.

من می خوام حد اقل ۳ تا شهر اولمو شهر هایی بزنم که با این کارنامه نه چندان خوب احتمال اینکه تو شهر های پایین قبول شم زیاد باشه. حالا من نمیدونم که چه شهری بزنم که پایین باشه و به رتبه من بخوره. چون من فقط تحصیل واسم مهمه نه جایی که درس می خونم. من نمی دونم پردیس علوم تحقیقات بالا تره یا دانشگاه بین المللی یا علوم تحقیقات. کدومشون بالا و کدومشون پایین تر هستن. اطلاعی دارین شما؟
تو رو خدا جواب بدین

نمره کل:۴۷۴۸
نمره آخرین نفر انتخاب اول:۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر انتخاب اول: ۲۳
رتبه در انتخاب: ۱۰۴۸

ناراحت نشید!!

هیچ امیدی نیست.
بزن هرمزگان -کرمان -کردستان -بافت اینجا ها کسی نمیره یا کم میره

من دوستم پارساال با ۵۹۰۰ کردستان قبول شد.پاین ترازش که پرسیده بود میگفت ۵۶۰۰ بوده.
۲۰ نفرم گرفتن.
احتماله قبولیتون با اون تراز خیلی کمه. همون شهرای جنوب بزنین بهتره.
۱
۰
ارسال: #۵۷۹
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام این تکملی ظرفیت برای ترم مهر هست؟امکانش هست بیفتیم ترم بهمن؟

اگر این تکملی ظرفیت قبول بشیم نریم میتونیم تکمیل بهمن شرکت کنیم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اینجا ارشیو نتیج میتونید ببنید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۵۸۰
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
معماری یزد یا کرمان قبول میشم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۱
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام یه سوال ؟
تراز علوم تحقیقات اصفهان بالاتره یا علوم تحقیقات فارس ؟
اگه قراره اینا رو انتخاب کنیم کدومو باید اول زد؟
میشه اول فارسو زد بعد اصفهان ؟ بعدشم پردیسا ؟
انتخاب اول خیلی مهمه ؟
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنید.
۱
۰
ارسال: #۵۸۲
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  سلام یه سوال ؟
تراز علوم تحقیقات اصفهان بالاتره یا علوم تحقیقات فارس ؟
اگه قراره اینا رو انتخاب کنیم کدومو باید اول زد؟
میشه اول فارسو زد بعد اصفهان ؟ بعدشم پردیسا ؟
انتخاب اول خیلی مهمه ؟
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنید.
دوست عزیز به نظر من انتخاب ها سلیقه ی چون تعدادشون زیاد نیست پس همش به ینه که نمرت چقدر باش پس او ن شهریی که برات راحتر رفتنش اول بزن

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiya_496
ارسال: #۵۸۳
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط FSNHAAE.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  من دوتا اسکرین شات از صفحه واحدهای ارایه شده رشته نرم افزار علوم تحقیقات تهران گرفتم که داخلش ظرفیت باقی مونده کلاس ها هم مشخص شده، یکی از عکس ها مربوط به اول مهر(ابتدای ثبت نام ورودی های جدید) هست و دیگری چهارم مهر (یه روز بعد از ثبت نام)
شاید به دردتون بخوره و جواب بعضی از سوالاتون رو بتونید بگیرید.

البته برای تهران شمال ، اراک و محلات هم هست...
همچنین مکاترونیک کاشان.

اگر به نظرتون مفید بود اونا رو هم قرار میدم.

معماری کامپیوتر علوم تحقیقات تهران

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۵۸۴
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۵
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی

خیلی زیاد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۱۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۱۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۶۹۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۷۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۱۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close