زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۵۵۶
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام بچه ها
کارنامه من در کنکور آزاد ارشد۹۱ به صورت زیر است، رشته مهندسی کامپوتر نرم افزار هستم چون اهوازی هستم، علوم تحقیقات اهواز زدم و قبول نشدم. میخواستم راهنماییم کنید واسه تکمیل ظرفیت احتمال داره که شهر دیگه قبول شم با این کارنامه یا نه؟ و کدوم شهر درصد قبولیش بیشتر واسه من. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که کدو م شهرا بزنم که احتمال قبولیشون زیاد باشه واسم. چون ۱۰ تا انتخاب دارم.

من می خوام حد اقل ۳ تا شهر اولمو شهر هایی بزنم که با این کارنامه نه چندان خوب احتمال اینکه تو شهر های پایین قبول شم زیاد باشه. حالا من نمیدونم که چه شهری بزنم که پایین باشه و به رتبه من بخوره. چون من فقط تحصیل واسم مهمه نه جایی که درس می خونم. من نمی دونم پردیس علوم تحقیقات بالا تره یا دانشگاه بین المللی یا علوم تحقیقات. کدومشون بالا و کدومشون پایین تر هستن. اطلاعی دارین شما؟
تو رو خدا جواب بدین

نمره کل:۴۷۴۸
نمره آخرین نفر انتخاب اول:۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر انتخاب اول: ۲۳
رتبه در انتخاب: ۱۰۴۸
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۷
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)دریا۶۷ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کارنامه من در کنکور آزاد ارشد۹۱ به صورت زیر است، رشته مهندسی کامپوتر نرم افزار هستم چون اهوازی هستم، علوم تحقیقات اهواز زدم و قبول نشدم. میخواستم راهنماییم کنید واسه تکمیل ظرفیت احتمال داره که شهر دیگه قبول شم با این کارنامه یا نه؟ و کدوم شهر درصد قبولیش بیشتر واسه من. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که کدو م شهرا بزنم که احتمال قبولیشون زیاد باشه واسم. چون ۱۰ تا انتخاب دارم.

من می خوام حد اقل ۳ تا شهر اولمو شهر هایی بزنم که با این کارنامه نه چندان خوب احتمال اینکه تو شهر های پایین قبول شم زیاد باشه. حالا من نمیدونم که چه شهری بزنم که پایین باشه و به رتبه من بخوره. چون من فقط تحصیل واسم مهمه نه جایی که درس می خونم. من نمی دونم پردیس علوم تحقیقات بالا تره یا دانشگاه بین المللی یا علوم تحقیقات. کدومشون بالا و کدومشون پایین تر هستن. اطلاعی دارین شما؟
تو رو خدا جواب بدین

ناراحت نشید!!

هیچ امیدی نیست.
۴
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۸
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط rahil_free.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من نمره ام برای گرایش هوش مصنوعی شده ۶۲۵۴
وگرایش نرم افزار شده ۴۸۳۸ و رتبه ام ۲۰۲و رتبه آخرین نفر ۳۴ بوده و نمره اش ۵۷۶۰
گرایش نرم افزار شرکت کردم
امکان قبولی ام هست با توجه به نمره ام؟
من شهر انتخابی ام فردوس (خراسان جنوبی) بوده
امکان قبولی ام در نبشابور و بیرجند هست واسه نرم افزار

لطفا یکی جواب منم بده

مرسی
۰
۱
ارسال: #۵۵۹
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)دریا۶۷ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

تو رو خدا جواب بدین

بوشهر رو بزن و واحد گرمی و کهگیلویه و بویراحمد

هیچ کس نمیتونه بگه تا چه رتبه ایی پذیرش میکنن. شاید خیلی ها اصلا نتونن برن شهرستان.شما بزن امیدت بخدا
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran_68
ارسال: #۵۶۰
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
من چند روزه گیج میزنم راهنماییم کنید لطفا

من رتبم تو نرم افزار قزوین شده ۵۶۸۲ و معماری ۵۰۷۵و هوش ۴۹۷۷ و ۱۵۰ آوردم

ترتیب انتخاب شهر ها رو نمی دونم چی کنم

قزوین و بویین زهرا و گیلان و البرز و همدان و زنجان و شاصفهان و شاهرود

راهنمایی کنید
ضمنا ساکن قزوینم۰
۰
۱
ارسال: #۵۶۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  من نمره ام برای گرایش هوش مصنوعی شده ۶۲۵۴

لطفا یکی جواب منم بده

مرسی

دوستت عزیز تو گرایش هوش مصنوعی حتما قبول می شی موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahil_free
ارسال: #۵۶۲
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)drbabak نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ)drbabak نوشته شده توسط:  بچه ها کسی راجب مرکز آموزش بین المللی کیش یا قشم اطلاع داره؟
شهریش چقدره؟
داخل سایت نوشته مطابق با شهریه مناطق آزاد دانشگاه آزاد!!!
مگه شهریه مناطق آزاد با سایر مناطق فرق میکنه؟

یکی از دوستای من واحد بین الملل کیش درس میخونه هزینش ترمی ۳ میلیون میشه حدودا. کلاساشونم ۲ هفته یکبار تشکیل میشه.

دوست شما هم از طریق کنکور رفته یا به صورت آزاد ثبت نام کرده؟

از طریق کنکور پارسال . ترازشم ۵۴۳۶ بوده !
اونی که بدونه کنکوره واحد بین الملل شریف کیش هست که هزینش بالاتر از این حرفاست!
۰
۰
ارسال: #۵۶۳
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط maryam deilamirad.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کنید
با تراز ۵۰۳۷ معماری و تراز ۵۴۴۸ نرم افزار کجا رو بزنم که قبول شم ؟؟
ممنون می شم پیشنهادبدین ..

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)bestmail1354 نوشته شده توسط:  من چند روزه گیج میزنم راهنماییم کنید لطفا

راهنمایی کنید
ضمنا ساکن قزوینم۰

دوست عزیز ترتیب و بر اساس الویت خودت انتخاب کن فکرکنم گیلان ترازش یک کم بالا باشه و همدان ولی زنجان خوبه باز هم بر اساس شرایط خودت باید انتخاب کنی
۲
۰
ارسال: #۵۶۴
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط kimiya_496.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)دریا۶۷ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

تو رو خدا جواب بدین

ناراحت نشید!!

هیچ امیدی نیست.

من چی ؟ منم اهواز بوده انتخاب اولم ترازم ۵۸۵۷ ! بنظرتون احتمال قبولیم واسه پردیس بوشهر یا پردیس مرکزی هست ؟! پردیس البرز چطور؟؟!

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  کسی میدونه علوم تحقیقات فارس ،کلاساش همون شیرازه یا شهرای اطراف؟؟

میدونی فارس تا چه ترازی رو میگیره ؟
اینجور که شنیدم تو جاده ی مرودشت به شیراز باید باشه ! توی شهر نیست !
۰
۱
ارسال: #۵۶۵
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
به نظر شما تراز این شهر ها به ترتیب کدوم پایین تره؟
البرز-بویین زهرا-گیلان-زنجان -همدان-اصفهان
۰
۰
ارسال: #۵۶۶
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام کسی هست اولویت دانشگاهها رو به ترتیب بدونه؟؟؟
از نظر سطح علمی و دانشگاه توی رشته هوش نرم و سخت
۰
۲
ارسال: #۵۶۷
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)bestmail1354 نوشته شده توسط:  من چند روزه گیج میزنم راهنماییم کنید لطفا

راهنمایی کنید
ضمنا ساکن قزوینم۰
سلام دوستم منم رتبم ۱۴۹ نرم قزوینه.
گفتی ساکن قزوینی . می تونی در مورد علوم تحقیقات قزوین کمی به هم توزیع بدی ساختمانش چه جوریه اوضاع خوابگاه چه طوره؟؟؟
در ضمن مثله من سال اول کنکور می دی یا تجربه داری؟
۰
۱
ارسال: #۵۶۸
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام من رشته مهندسی نرم کرمان امتحان دادم رتبم ۱۳۷ و ترازم ۵۴۶۱ رتبه اخرین نفر قبولی ۲۶ وترازشم ۶۳۲۰ است من میخواهم این هارو انتخاب کنم لطفآ به من بگویید شانس قبولی دارم

سیرجان-بافت-زاهدان-میبد-پردیس یزد-پردیس هرمزگان-بین الملل کیش- بین الملل قشم

ایا بومی گزینی تآثیر دارد
۰
۰
ارسال: #۵۶۹
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط mbghr20.)
سلام راهنمایی فوری
اگر فردی در گرایش هوش شرکت کرده باشه و نمره ی کل ان ۶۴۰۰ باشه و مردود شده باشه حالا بخواد گرایش نرم افزار را انتخاب کنه ایا نمره ی کل مهم است یا ضریب دروس تخصصی نرم افزار؟
اگر انتخاب اول نرم باشه و انتخاب دوم هوش در صورت قبول نشدن اگر انتخاب اول افراد دیگر هوش باشه با تراز کمتر اونا قبول میشن یا فردی که انتخاب دومش هوش بوده با ترازه بالاتر؟
تو کارنامه فقط نمره ی کل وارد شده نحوه ی محاسبه ی تراز تک تک گرایش ها چگونه است؟

سلام راهنمایی فوری
اگر فردی در گرایش هوش شرکت کرده باشه و نمره ی کل ان ۶۴۰۰ باشه و مردود شده باشه حالا بخواد گرایش نرم افزار را انتخاب کنه ایا نمره ی کل مهم است یا ضریب دروس تخصصی نرم افزار؟
اگر انتخاب اول نرم باشه و انتخاب دوم هوش در صورت قبول نشدن اگر انتخاب اول افراد دیگر هوش باشه با تراز کمتر اونا قبول میشن یا فردی که انتخاب دومش هوش بوده با ترازه بالاتر؟
تو کارنامه فقط نمره ی کل وارد شده نحوه ی محاسبه ی تراز تک تک گرایش ها چگونه است؟

۰
۱
ارسال: #۵۷۰
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  من نمره ام برای گرایش هوش مصنوعی شده ۶۲۵۴

لطفا یکی جواب منم بده

مرسی

دوستت عزیز تو گرایش هوش مصنوعی حتما قبول می شی موفق باشی

مرسی
نرم افزار چطور ؟
هیچ جا قبول نمیشم؟Sad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۱۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۲۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۶۹۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۷۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۱۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close