زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۶۰۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام دوستان
از اونجایی که فردا آخرین مهلته انتخاب رشته محله ، ۲تا سوال اساسی داشتم:
۱/ چند نوبت تکمیل انجام میشه؟ یعنی همین یه باره و بعضیا مهر می رن بعضیا بهمن؟
۲/ اگه جواب سوال ۱ یه بار هست، فرضا انتخاب صفرمون (همون واحدی که توش امتحان دادیم) بیشتر باید بگیره دیگه درسته چون تکمیل دومی وجود نداره؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۰۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  از راهنمایی شما ممنون
نکته ای در دفترچه اولیه راهنمای ثبت نام وجوددارد و آن این است که نوشته شده است در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا نمره داوطلب در محل های دیگر بررسی می شود و در صورت خالی بودن ظرفیت در آن محل ها داوطلب پذیرش می شود.نکته مبهم داستان همی جاست که در اطلاعیه های جدید مرکز محترم آزمون دانشگاه آزاد اعلام می کند نمره کل داوطلب در انتخاب اولیه بررسی می شود وبعد در صورت عدم قبولی در رشته /شهر انتخابی اولیه در انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود و این موضوع با همان نکته اول منافات دارد.با قانون جدید اعلام شده توسط مرکز آزمون بالفرض اگر کسی در یک واحد دانشگاهی مثلا نرم افزار واحد علوم . تحقیقات تهران دارای نمره ۵۸۰۰ باشد و در تکمیل ظرفیت نتواند در همان علوم و تحقیقات قبول شود انتخابهای ۱۰ گانه برایش بررسی می شود حال آنکه این موضوع به وضوح به معنای تضییع حق او می باشد و با این نمره می توانسته در واحدی مثل محلات یا اراک قبول شود بنابراین حالت اولیه محتمل تر به نظر میرسد
نه اتفاقا اگه اول تو انتخاب ها ی دیگه بررسی بشه حقمون ضایع میشه چون کسی که مثلا ۴ نفر با آخرین نفر قبولی فاصله داشته با این حرف شما باید بره یه واحد پرت وپلا قبول شه..
به نظرم اصلا جای بحث نیست که اول تو امتخاب اول بررسی میشیم و بعد انتخابای دهگانه..توی خبر ها هست.
البته همیشه تکمیل ظرفیت همینطور بوده...فرق امسال اینه که اگه تو رشته اول قبول نشدیم توی شهرهایی که انتخاب خودمونه بررسی میکنن....
۰
۰
ارسال: #۶۰۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
دوستان الان با توجه به اینا...من تراز معماریمو تازه الان دیدم که ۶۲۰۰ شده...توی سایت کارنامه بچه های معماری هم ندیدم...
الان من ۳ تا از معماری هارو انتخاب کردم....سوال اولم اینه احتمال قبولی هست؟
دوم الان اولین انتخاب من اون اولینی میشه که قبلا شده بود؟؟من آزاد قزوین بود اول اونجا چک میشه بعد ۱۰تا انتخابای جدیدم؟؟
اما اونا که اعلام ظرفیت نکردن؟؟پس اگه رتبم بخوره به اونجا چی میشه؟؟
Exclamation
۱
۱
ارسال: #۶۰۴
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  دوستان الان با توجه به اینا...من تراز معماریمو تازه الان دیدم که ۶۲۰۰ شده...توی سایت کارنامه بچه های معماری هم ندیدم...
دوم الان اولین انتخاب من اون اولینی میشه که قبلا شده بود؟؟من آزاد قزوین بود اول اونجا چک میشه بعد ۱۰تا انتخابای جدیدم؟؟
Exclamation
بله اول تو همون قزوین بررسی میشه. اگه قبول شدید که هیچ اگه نشدین تو یکی از اونایی که خودتون زدین قبول میشین..
۰
۰
ارسال: #۶۰۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط rorschach.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  دوستان الان با توجه به اینا...من تراز معماریمو تازه الان دیدم که ۶۲۰۰ شده...توی سایت کارنامه بچه های معماری هم ندیدم...
Exclamation
بله اول تو همون قزوین بررسی میشه. اگه قبول شدید که هیچ اگه نشدین تو یکی از اونایی که خودتون زدین قبول میشین..

من توی سایت کارنامه معماری کسی رو پیدا نکردم...می تونین راهنمائیم کنین؟؟کسی هست قبول شده باشه یا ترازشو بدونین؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۰۶
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  از راهنمایی شما ممنون
نکته ای در دفترچه اولیه راهنمای ثبت نام وجوددارد و آن این است که نوشته شده است در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا نمره داوطلب در محل های دیگر بررسی می شود و در صورت خالی بودن ظرفیت در آن محل ها داوطلب پذیرش می شود.نکته مبهم داستان همی جاست که در اطلاعیه های جدید مرکز محترم آزمون دانشگاه آزاد اعلام می کند نمره کل داوطلب در انتخاب اولیه بررسی می شود وبعد در صورت عدم قبولی در رشته /شهر انتخابی اولیه در انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود و این موضوع با همان نکته اول منافات دارد.با قانون جدید اعلام شده توسط مرکز آزمون بالفرض اگر کسی در یک واحد دانشگاهی مثلا نرم افزار واحد علوم . تحقیقات تهران دارای نمره ۵۸۰۰ باشد و در تکمیل ظرفیت نتواند در همان علوم و تحقیقات قبول شود انتخابهای ۱۰ گانه برایش بررسی می شود حال آنکه این موضوع به وضوح به معنای تضییع حق او می باشد و با این نمره می توانسته در واحدی مثل محلات یا اراک قبول شود بنابراین حالت اولیه محتمل تر به نظر میرسد
نه اتفاقا اگه اول تو انتخاب ها ی دیگه بررسی بشه حقمون ضایع میشه چون کسی که مثلا ۴ نفر با آخرین نفر قبولی فاصله داشته با این حرف شما باید بره یه واحد پرت وپلا قبول شه..
به نظرم اصلا جای بحث نیست که اول تو امتخاب اول بررسی میشیم و بعد انتخابای دهگانه..توی خبر ها هست.
البته همیشه تکمیل ظرفیت همینطور بوده...فرق امسال اینه که اگه تو رشته اول قبول نشدیم توی شهرهایی که انتخاب خودمونه بررسی میکنن....

منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
۰
۰
ارسال: #۶۰۷
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  من توی سایت کارنامه معماری کسی رو پیدا نکردم...می تونین راهنمائیم کنین؟؟کسی هست قبول شده باشه یا ترازشو بدونین؟؟
نه من نمیدونم.....فکر کنم یه تاپیک جدا واسه بچه های معماری زدن..تو قسمت کارنامه ها هم نبود؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۰۸
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  من توی سایت کارنامه معماری کسی رو پیدا نکردم...می تونین راهنمائیم کنین؟؟کسی هست قبول شده باشه یا ترازشو بدونین؟؟
نه من نمیدونم.....فکر کنم یه تاپیک جدا واسه بچه های معماری زدن..تو قسمت کارنامه ها هم نبود؟؟؟

نه هیچی پیدا نکردم Confused
۰
۰
ارسال: #۶۰۹
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....
۰
۰
ارسال: #۶۱۰
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه که البرز بالاتره یا دماوند؟
ضمنا من تراز هوشم۵۷۳۸
میتونم تو قزوین قبول شم؟
من ترازم تو نرم افزار انتخاب تهران مرکز۶۷۳۴ هستش به نظر شما این انتخابام اولویتشون خوبه؟
۱)نرم قزوین ۲)نرم البرز ۳)نرم دماوند ۴)هوش قزوین ۵)نرم ساوه ۶)هوش بوئین زهرا ۷)نرم بوئین زهرا ۸)نرم آذربایجان شرقی ۹)نرم آذربایجان غربی
۰
۰
ارسال: #۶۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید کسی میدونه پایین تربن تراز از واحدهای اعلام شده متعلق به کدوم واحده ؟
من فکر کنم بین الملل کیش!
۰
۰
ارسال: #۶۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان نمره کل ۶۵۰۰ هوش علوم تحقیقات تهران امیدی هست قبول بشم همون جا؟
۰
۰
ارسال: #۶۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بنظرتون تراز علوم تحقیقات اصفهان خیلی بالاست ؟
۰
۰
ارسال: #۶۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه

دوست عزیز، سلام
من الان هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و با تراز ۷۱۲۸ تو مشهد قبول نشدم و جالب اینه که بدونی تراز معماری من ۷۸۹۰ بود!
خب، حالا جالب تر انه که من با این تراز معماری، خیلی راحت می تونم بهترین آزاد رو تو گرایش معماری بیارم ولی خب همه ی شهرای خوب و بزرگ که تو این گراش سردمدارن تو دفترچه واسه انتخاب کردن موجود نیستن! دلیل این کارشون هم بومی سازیه کسایی هستش که تو همون شهرای خوب اومدن و امتحان دادن و چه بسا که تراز معماری اونا بسیار پایین تر از من باشه ولی با شرکت ندادن من تو این شهرا شانس اونا برای قبولی بسیار بیشتر میشه.
در مورد شما هم همچین مسئله ای کاملاً صدق می کنه. کمی بهش فکر کنید متوجه منظورم میشید.
با آرزوی موفقیت برای همه ی عزیزان
۱
۰
ارسال: #۶۱۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه

age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۰۶۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۳۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۱۷ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۳۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close