زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۱۵۱
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
سلام اگر میشه راهنماییم کنین فوری فوری
رتبه ام ۲۵۲ در نرم افزار – انتخاب اولم مشهد بوده – مردود
آخرین نفر انتخاب اول برای قبولی رتبه ۲۳ و تراز ۶۹۱۵ بوده.

من این تراز ها رو دارم:

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار ۵۵۱۶

مهندسی کامپیوتر- معماری ۵۳۹۷

مهندسی کامپیوتر- هوش ۵۲۹۶

آیا امکان قبولی در تکمیل ظرفیت رو دارم؟ اگر مشهد نیشابور شاهرود باشه می تونم برم.
کدوم شهر ها رو بزنم بهتره یعنی قبولم؟
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب منو نمیده؟Confused

شاید سوالتون بی ربط بوده Big Grin
نه
اول نمره کلمو نوشتم
کسی نگفت
قبولم یا نه
بعدشم
نوشتم چی انتخاب کردم
Huh

من که ندیدم ناراحت نشین قبول می شین انشالله
رتبم نرم ۴۷۷۴ و معماری ۵۶۹۵ شده

نرمتون پایینه رتبتون معماری هم نمی دونم.کجا رو می خواین بزنین؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  [......
رتبم نرم ۴۷۷۴ و معماری ۵۶۹۵ شده....

انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات قزوین - کد: ۶۲۸
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی - کد: ۲۳۶

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط hanieh18.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  [......

انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات قزوین - کد: ۶۲۸
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی - کد: ۲۳۶

نرم افزار که چون تراز منم ۴۷۹۲ شده از چند نفر پرسیدم گفتن مگه قشم معماری رو هم دقیق نمی دونم تراز های معماری من از ۶۰۰۰ به بالا دیدم.نا امیدتون نکنم ولی بازم توکل به خدا انشالله که قبول می شین.
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  [quote='salehi57' pid='132144' dateline='1348665011']
[quote='hanieh18' pid='132141' dateline='1348664619']
[......

نرمتون پایینه رتبتون معماری هم نمی دونم.کجا رو می خواین ..............

نرم افزار که چون تراز منم ۴۷۹۲ شده از چند نفر پرسیدم گفتن مگه قشم معماری رو هم دقیق نمی دونم تراز های معماری من از ۶۰۰۰ به بالا دیدم.نا امیدتون نکنم ولی بازم توکل به خدا انشالله که قبول می شین.

عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری اراک ۱/۷ ۰ ۱۴۶
۱۰۵ ۴۰۰۰ ۴۷۷۵ ۴۹۵۰ ۱۳/۳ ۸ قبول در انتخاب اول - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری قزوین ۱/۷ ۳۱/۱ ۸۸
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری علوم و تحقیقات ۵۲ ۴۰۰۰ ۶۲۷۴ ۵۷۸۸ ۶/۷ ۲۴ ۱۸/۳ ۳۷/۸ ۸۹ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات قزوین
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری علوم و تحقیقات ۵۲ ۴۰۰۰ ۶۲۷۴ ۶۱۱۷ ۲۱/۷ ۳۳/۳ ۰ ۴۴/۴ ۶۰ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات قزوین
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۳۳۶ ۱/۷ ۲۱/۳ ۵ ۴۶/۷ ۹۴ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد نجف آباد
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۱۹۴ ۳/۳ ۱۸/۷ ۱/۷ ۴۲/۲ ۱۲۶ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان
۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۲۲۴ ۵ ۲۲/۷ ۸/۳ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱۳/۳ ۱۱۷
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۸۵۴ ۲۳/۳ ۲۵/۳ ۱/۷ ۳۱/۱ ۲۹ قبول در انتخاب اول
۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۷۵۹ ۵ ۳۶ قبول در انتخاب اول - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱/۷ ۴۴/۴ ۳۶
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۱۶۲ ۰ ۲۵/۳ ۳/۳ ۲/۲ ۱۳۶ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان
۲۴ ۴۰۰۰ ۵۴۴۶ ۴۸۷۴ ۱/۷ ۱۷/۳ مردود - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری اراک ۱/۷ ۱۱/۱ ۸۰
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۲۶ ۴۰۰۰ ۵۹۳۳ ۶۱۹۹ ۲۰ ۲۹/۳ ۱۰ ۵۳/۳ ۱۰ قبول در انتخاب اول
جانبازان کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱۷۵ ۴۰۰۰ ۴۹۵۵ ۴۹۹۵ ۵ ۱۶ ۳/۳ ۶/۷ ۱۷۵ قبول سهمیه در انتخاب اول
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۲۶ ۴۰۰۰ ۵۹۳۳ ۶۱۸۲ ۵ ۳۰/۷ ۲۳/۳ ۵۷/۸ ۱۱ قبول در انتخاب اول

بخاطر اینا من انتخاب کردم یکم اومید دارم

۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  [quote='salehi57' pid='132144' dateline='1348665011']
[quote='hanieh18' pid='132141' dateline='1348664619']
[......

نرمتون پایینه رتبتون معماری هم نمی دونم.کجا رو می خواین ..............

عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری اراک ۱/۷ ۰ ۱۴۶
۱۰۵ ۴۰۰۰ ۴۷۷۵ ۴۹۵۰ ۱۳/۳ ۸ قبول در انتخاب اول - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری قزوین ۱/۷ ۳۱/۱ ۸۸
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری علوم و تحقیقات ۵۲ ۴۰۰۰ ۶۲۷۴ ۵۷۸۸ ۶/۷ ۲۴ ۱۸/۳ ۳۷/۸ ۸۹ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات قزوین
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری علوم و تحقیقات ۵۲ ۴۰۰۰ ۶۲۷۴ ۶۱۱۷ ۲۱/۷ ۳۳/۳ ۰ ۴۴/۴ ۶۰ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات قزوین
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۳۳۶ ۱/۷ ۲۱/۳ ۵ ۴۶/۷ ۹۴ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد نجف آباد
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۱۹۴ ۳/۳ ۱۸/۷ ۱/۷ ۴۲/۲ ۱۲۶ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان
۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۲۲۴ ۵ ۲۲/۷ ۸/۳ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱۳/۳ ۱۱۷
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۸۵۴ ۲۳/۳ ۲۵/۳ ۱/۷ ۳۱/۱ ۲۹ قبول در انتخاب اول
۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۷۵۹ ۵ ۳۶ قبول در انتخاب اول - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱/۷ ۴۴/۴ ۳۶
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۱۶۲ ۰ ۲۵/۳ ۳/۳ ۲/۲ ۱۳۶ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد علوم و تحقیقات کرمان
۲۴ ۴۰۰۰ ۵۴۴۶ ۴۸۷۴ ۱/۷ ۱۷/۳ مردود - عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری اراک ۱/۷ ۱۱/۱ ۸۰
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۲۶ ۴۰۰۰ ۵۹۳۳ ۶۱۹۹ ۲۰ ۲۹/۳ ۱۰ ۵۳/۳ ۱۰ قبول در انتخاب اول
جانبازان کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۱۷۵ ۴۰۰۰ ۴۹۵۵ ۴۹۹۵ ۵ ۱۶ ۳/۳ ۶/۷ ۱۷۵ قبول سهمیه در انتخاب اول
عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۲۶ ۴۰۰۰ ۵۹۳۳ ۶۱۸۲ ۵ ۳۰/۷ ۲۳/۳ ۵۷/۸ ۱۱ قبول در انتخاب اول

بخاطر اینا من انتخاب کردم یکم اومید دارم

دقیق متوجه نشدم یعنی اینا ترازاشون ۴۰۰۰ بوده؟؟؟؟؟ چطوری هست یکم نا خواناس
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
Star RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
این فایل رو مطالعه کنید نتیجه خوبی میگیریHeartHeartHeartHeartWinkWink
۱
۰
ارسال: #۱۵۸
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط presidenthamid.)
سلام
میشه نظرتون رو بدونم برای انتخاب رشته >؟
من هم مثل اکثرتون قبول شدنم مهمه و اگه قبول نشم اعزام میشم به سربازی

انتخاب اصلی من ، نرم افزار کامپیوتر قزوین بود و ترازم شده ۶۰۴۰
سپس ترازهای دیگه ام نیز اعلام شد اینطور بوده

هوش مصنوعی ۶۳۷۵
معماری ۵۸۰۰
اولا به نظرتون احتمال اینکه در تکمیل ظرفیت رشته ی اصلی ( همون نرم افزار واحد قزوین ) قبول شم چقدره؟
دوما من چطوری بزن ده انتخابم رو؟
نمی تونم شهرستان برم
اول ) نرم افزار >>>> پردیس قزوین
دوم) هوش >>> پردیس قزوین
سوم) نرم >>> پردیس البـــــرز
چهارم ) نرم >>> پردیس ساوه

از طرفی شک دارم ساوه رو دوم بزنم یا نه ؟ ولی از یه طرف خوب پیش خودم میگم شاید هوش رو دوم بزنم شانس داشته باشم واسه قبولیم و ساوه نرم
ولی باز می گم شاید شانس قبولی ِ من توی ساوه در انتخاب چهارم خیلی کمتر باشه تا انتخاب واحد ساوه در انتخاب دوم. . .
۱
۰
ارسال: #۱۵۹
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
با تراز ۵۴۰۰ عمران کجا میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)anelica_10 نوشته شده توسط:  با تراز ۵۴۰۰ عمران کجا میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا همه کامپیوتر هستن
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  سلام
میشه نظرتون رو بدونم برای انتخاب رشته >؟
من هم مثل اکثرتون قبول شدنم مهمه و اگه قبول نشم اعزام میشم به سربازی

انتخاب اصلی من ، نرم افزار کامپیوتر قزوین بود و ترازم شده ۶۰۴۰
سپس ترازهای دیگه ام نیز اعلام شد اینطور بوده

هوش مصنوعی ۶۳۷۵
معماری ۵۸۰۰
اولا به نظرتون احتمال اینکه در تکمیل ظرفیت رشته ی اصلی ( همون نرم افزار واحد قزوین ) قبول شم چقدره؟
دوما من چطوری بزن ده انتخابم رو؟
نمی تونم شهرستان برم
اول ) نرم افزار >>>> پردیس قزوین
دوم) هوش >>> پردیس قزوین
سوم) نرم >>> پردیس البـــــرز
چهارم ) نرم >>> پردیس ساوه

از طرفی شک دارم ساوه رو دوم بزنم یا نه ؟ ولی از یه طرف خوب پیش خودم میگم شاید هوش رو دوم بزنم شانس داشته باشم واسه قبولیم و ساوه نرم
ولی باز می گم شاید شانس قبولی ِ من توی ساوه در انتخاب چهارم خیلی کمتر باشه تا انتخاب واحد ساوه در انتخاب دوم. . .

شما به احتمال زیاد خود قزوین قبول میشین،منم قزوین امتحان دادم نرم افزار ترازم شد۶۰۰۰ رتبم شد۸۰ به قبولی تو قزوین امید دارم چون پارسال قزوین تا رتبه ۱۱۸ گرفتهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)anelica_10 نوشته شده توسط:  با تراز ۵۴۰۰ عمران کجا میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه عمران برو اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط mehdi67ma.)
دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی

معماری یزد یا کرمان قبول میشم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۳۳۶ ۱/۷ ۲۱/۳ ۵ ۴۶/۷ ۹۴ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد نجف آباد

.................

۴۰۰۰ تراز حد نساب
۵۵۸۶ تراز خودش
۵۳۳۶ تراز اخرین نفر

۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  عادی کامپیوتر کامپیوتر- معماری تبریز ۵۳ ۴۰۰۰ ۵۵۸۶ ۵۳۳۶ ۱/۷ ۲۱/۳ ۵ ۴۶/۷ ۹۴ قبول درانتخاب دانشگاه - واحد نجف آباد

.................

۴۰۰۰ تراز حد نساب
۵۵۸۶ تراز خودش
۵۳۳۶ تراز اخرین نفر

این مال امسال هست؟؟اگه اینجوری باشه خوب می شه کمی امیدوار بود.انشالله قبولین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۰۸۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۴۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close