زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه های کامپیوتری

ارسال: #۶۱
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۳۶ ب.ظ
RE: شبکه های کامپیوتری
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ)nilo_b نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بدونم نظر تون در مورد این کتاب چیه ؟؟یا اگه کسی خونده بگه چه جوریه ؟؟؟

تئوری و مسایل شبکه های کامپیوتری
اد تایتل، فرشاد صفایی (مترجم)

قیمت پشت جلد: ۸۰۰۰۰ ریال

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: ۳۰۴
* نشر: نوپردازان (۱۴ دی، ۱۳۸۷)

HuhHuhHuhHuhHuh

اگه همون کتابه قهوه ای (قد کتاب بلند) منظورتونه من این کتابو داشتم به نظرم کتابه خیلی خوبی بود و مطلبم خیلی خوب گفته کتاب کاملی‌ام بود اما انگار چاپش متوقف شده.

نه اون که متوقف شده این یکی ذیگه هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ
بهترین منبع برای تست شبکه
راستش سوالات شبکه کنکور خیلی خیلی سخته

اصلا معلوم نیست طراحاش می‌خوان چی‌رو ثابت کنندConfused

سوالات شبکه آزمون‌های پارسه یک دهم کنکور هم سخت نیست

الان موندم از کدام کتاب تست بزنم

۳۰۰۰ خوبه یا پوران یا ...

البته به غیر از سوالات کنکور

ممنون می‌شم جواب بدین
ارسال: #۶۳
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۴۱ ب.ظ
بهترین منبع برای تست شبکه
۳۰۰۰ خوبه اما فایده چندانی نداره
۳۰۰۰ فقط اعتماد به نفس ات رو زیاد می کنه. من فک می کنم مقسمی رو با وجود غلط های بسیارش بخونی بد نیست
پوران رو بی خیال شو
راهیان ارشد هم مقسمی رو کپی کرده

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال: #۶۴
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: بهترین منبع برای تست شبکه
(۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۴۱ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  3000 خوبه اما فایده چندانی نداره
۳۰۰۰ فقط اعتماد به نفس ات رو زیاد می کنه. من فک می کنم مقسمی رو با وجود غلط های بسیارش بخونی بد نیست
پوران رو بی خیال شو

خیلی ممنون بالاخره یکی جواب داد

متاسفانه من مقسمی رو ندارم. ارزش خریدن تو این یه ماهه رو داره؟ قیمتش چنده؟
ارسال: #۶۵
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۲۲ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
سلام
دوستان اگه کسی اطلاع داره برای کنکور ارشد آی تی دقیقا چه سر فصل هایی رو تو درس شبکه خوند، میشه اینجا بگه؟
اگه لطف کنین و بصورت سرفصلی بگین خیلی ممنون میشم تا بتونم از تو کتابها و جزاوات مختلف اونها رو مطالعه کنم
با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۴۱ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  3000 خوبه اما فایده چندانی نداره
پوران رو بی خیال شو

شبکه‌ی پارسه چطور؟...مقسمی بهتر از پارسه است؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۶۷
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۸۹ ۰۵:۴۱ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  3000 خوبه اما فایده چندانی نداره
پوران رو بی خیال شو

خیلی ممنون بالاخره یکی جواب داد

متاسفانه من مقسمی رو ندارم. ارزش خریدن تو این یه ماهه رو داره؟ قیمتش چنده؟

ارزش خریدن که داره
اما باید مواظب غلط هاش باشید
اگر دیدی تستی رو حل کرده و شما متوجه اش نمی شید بدونید که اشتباه از اونه نه از شما
همین

(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۸۹ ۰۵:۴۱ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  3000 خوبه اما فایده چندانی نداره
پوران رو بی خیال شو

شبکه‌ی پارسه چطور؟...مقسمی بهتر از پارسه است؟؟؟

شبکه پارسه هم خوبه. خوندنش واسه چندتا فرمول که داره توصیه می شه

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
ارسال: #۶۸
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سلام
گفتم یه مطلب رو بگم شاید به درد بچه هایی که کنکور it میدن بخوره شبکه های کامپیوتری یه درس واقعا سخته و اگه بخواید کامل بخونید حجمش خیلی زیاده ولی اتفاقی که تو کنکور‌ها افتاده اینه که سوالهایی که هر سال اومده خیلی تکراری بوده یا شبیه تستای سالای قبلش بوده به خاطر همین زیاد لازم نیست که خیلی مطالب زیادی برای این درس بخونید به نظر من لازمه که تستای سالای قبل رو خوب یاد بگیرید همین کنکور ۸۹ یه تست کامل تکراری بود من خودم با اینکه راهشو بلد نبودم ولی چون جوابو حفظ بودم زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , زلال
ارسال: #۶۹
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۷ ق.ظ، توسط مجید ق.)
شبکه های کامپیوتری
من یک چیزی فهمیدم حالا من کار ندارم سوالات تکراری بوده یا نه ولی کلا من الان دارم میرم سر کلاس شبکه دکتر حقیقت واقعا اگه ایشون همراه کتابشون باشن واقعا عالیه به جون خودم رد خور نداه سوالاشو بزنی ایشون طوری یاد میدن که منه نوعی که اصلا نخوندم هم فهمیدم
و یک مژده بزرگ اینکه آقای حقیقت واسه سال بعد یه کتاب کامل شبکه مثل کتاب سیستم عاملاره میده ایشالاه که تو خرداد سال دیگه میاد
و سوالات چند سال اخیر شبکه به همراه جواب در سایت خود دکتر حقیقت هستند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در اینجا هست .
 سپاس‌گزاری شده توسط: no0shin , alavinejad , sina_n , **sara** , Maryam-X , faraaz_mb , پشتکار , mamat , ghasam
ارسال: #۷۰
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
بچه‌ها واسه کنکور آزاد من میخوام شبکه رو در حدی بخونم که اگه تست گلابی اومد بتونم بزنم‌، نمی خوام خیلی فول بشم چون واقعا وقتش نیست و من هم هیچ پیش زمینه ای از شبکه ندارم .. جزوه ای که بشه خیلی سبک شبکه رو خوند سراغ ندارید ؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie
ارسال: #۷۱
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
سلام
پوران پژوهش کتابش مال طراح شبکه آزاد هست متونین ازون کمک بگیرین در آزاد انتقال داده کم میاد و بیشتر تعریفی هست

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۷۲
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
اسم مولف رو میشه بگید ؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۷۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
آقای رحمانی. ملیکا خانم پوران یک کتاب شبکه بیشتر نداره ایشون هم سلکتور آزمون دانشگاه آزاد هستند

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
ارسال: #۷۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۲ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
مرسی ممنونم‌، بچه‌ها دیگه کسی جزوه خوبی نمیشناسه واسه آزاد ؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۷۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط faraaz_mb.)
سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. چند ماهی هست که نشده، پست بذارم و فقط چند شب یکبار‌، بعضی ارسال های جدید رو می‌خوندم.Smile
(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۴۰ ق.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  شبکه های ارتباطی گارسیا ترجه امیر اصغری پر از اشتباه، غلط، و در کل افتضاحه
*از تذکرتون خیلی ممنونم. پس واجب شد که منتظر کتاب شبکه‌ی دکتر حقیقت (کتاب کنکوری جدیدشون- تهیه و توذیع کننده: موسسه‌ی پارسه) باشیم. از جمله، خودم، که به دلایلی، پارسال، ۲ماه به کنکور، از جو کنکور بیرون اومدم و سرجلسه کنکور هم نرفتم.
نقل قول: من نمی دونم دوستی که توصیه کردن خودشون مطالعه کردن این کتاب رو یا همنطوری شنیدن و نوشتن.
*درست متوجه نشدم، آیا منظور شما، من هستم یا نه؟
* تمام پست هام رو در این موضوع و موضوع "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" ،خوندم. هیچ کجا نگفتم حتما" این کتاب ترجمه رو بخونید. ارسال من که اولین بار، از این کتاب اسم بردم، در
‌، ارسال۴، هستش. مطلبی که در مورد ترجمه‌ی این کتاب نوشتم، عینا":
نقل قول: من این ۲ماه پیش از دکتر حقیقت پرسیدم. ایشون برای کنکور ارشد دولتی مهندسی it‌، هشت فصل اول کتاب شبکه/تالیف گارسیا رو معرفی کردند.
*تنها ترجمه‌ی این کتاب، بتازگی چاپ شده ("شبکه های ارتباطی"/ تالیف لئون-گارسیا/ ترجمه امیر اصغری <دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر> / انتشارات کتاب نیاز)،
من کمی از اونو خوندم، ترجمه ش روون بود. ضمنا" فایل زبان اصلی کتاب و حل المسائل زبان اصلی کتاب در سی دی همراه کتاب وجود داره.
*اگه خواستی این کتاب رو تهیه کنی و اگه تهران نیستی و اگه کتابفروشی های شهرتون نداشتند، با این شماره تماس بگیر: ۰۲۱-۶۶۴۰۵۳۷۲ (کتابفروشی انتشارات نص)، این کتابفروشی، فروش پستی هم داره.
**در ضمن اگه نخواستی ترجمه رو بخری و خواستی زبان اصلی بخونی، عبارت
Communication Networks Garcia 2nd edition
رو در
جستجو و کتاب رو دانلود کن. احتمال زیاد، زبان اصلی حل المسائلش هم تو همون ۴shared هست.
*با این حال، اگه موجب اتلاف وقت و پول کسی شدم، عذر می‌خوام. ارسال‌های مربوطه رو ویرایش و دقیق‌ترشون می‌کنم.
*(برای توضیح Smileگفته‌ی دکتر حقیقت، سر کلاس شبکه‌ی نصیر-تابستون۸۹‌، ابتدای جلسه‌ی اول، در مورد این کتاب ترجمه:
نقل قول: جدیدا" ۳تا دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر، کتاب شبکه‌ی گارسیا رو ترجمه کردند. من نخوندمش. اینکه چقدر خوبه، من نمی‌دونم. ولی معمولا" دانشجوهای دکترای دانشگاه امیرکبیر، آدمای باسوادی اند. ممکنه بیان خوبی نداشته باشند، ولی قطعا" چرت و پرت نمی‌نویسند. ممکنه از انشایش خوشتون نیاد.
***این طور که مشخص شده، غیر از انشایش، از خیلی چیزای دیگه‌اش هم خوشمون نمیاد.
  • ***به نظر من، ویس های پارسال کلاس های کنکور رو گیر بیاورید و بخش اول صحبت های استاد در جلسه‌ی اول (حدودا"‌، بیست دقیقه‌ی ابتدای جلسه‌ اول) که راهنمایی‌های کلی می دند، در مورد منبع و روش مطالعه اون درس (یا بعضا"، تمام دروس)، رو گوش بدید.
    (لااقل، فایل جلسه‌ی اول هر درس رو گیربیاورید و حداقل برای دروسی مثل شبکه که منبع‌شون کمی بحث برانگیزه، کار بالا رو انجام بدید)
    *من اون هارو از
    ،خریدم.(به قصد معرفی گفتم، نه تبلیغ)
نقل قول: این کتاب از ترجمه های ترجمه نژاد قمی سطح اش پایین تره حتی
فکر نکنم حالا حالاها کسی بتونه به رکورد آقای جعفر نژاد، برسه. در کل کره زمین هم گمان نکنم کسی باشه که با سرعت و مهارتی نزدیک به ایشون، این تعداد کتب علمی رو به این شکل، ترجمه کنه و این همه منابع رو به شکل کاغذ و وقت کارکنان خود انتشارات و وقت و پول دانشجوها رو هدر بده.
*در این دنیا که کسی پیدا نشد، به ایشون گیر بده. در اون دنیا ببینیم چی پیش میاد.
*البته مثل این کتابهای ترجمه‌ی جعفرنژاد و این ترجمه‌ی شبکه‌ی گارسیا، حداقل در رشته‌ی خودمون در کشورمون، کم نیست.
(*در ضمن من قبلا"‌، کتابهای ویندوزXP و برنامه نویسی C‌ی جعفر نژاد و بعضی قسمت‌های کامپایلر-ای هو-ترجمه جعفرنژاد-ویرایش جدید‌، رو خوندم، استثنائا"‌، خوب بودند.)
*من تصمیم گرفتم، دیگه از این به بعد، تا جایی که بتونم برای خریدن کتب ترجمه هزینه نکنم و میخوام مهارتم رو در خوندن کتب زبان اصلی، به مرور، زیاد کنم. این فرایند، فقط اولش کند پیش میره، بعد از مدتی، راه می‌افتم.*جلو ضرر، هر وقت گرفته بشه، سوده.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۳۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۷۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۰۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۱۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close