زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۰۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط:  سلام یعنی ممکنه امسال ظرفیتها بیشتر باشه؟

انشاالله که بیشتره

چرااا.... چرا....
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
درصد زبان: ۱/۷
درصد مشترک :۴۱/۷
درصد نرم:۶/۷
درصد هوش:۲۶/۷
حالا بنظرتون میشه من که گرایش نرم امتحان دادم و قبول نشدم(نجف اباد) واسه تکمیل ظرفیت گرایش هوش رو انتخاب کنم؟ اصلا امیدی هست؟
۱
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)hermit نوشته شده توسط:  درصد زبان: ۱/۷
درصد مشترک :۴۱/۷
درصد نرم:۶/۷
درصد هوش:۲۶/۷
حالا بنظرتون میشه من که گرایش نرم امتحان دادم و قبول نشدم(نجف اباد) واسه تکمیل ظرفیت گرایش هوش رو انتخاب کنم؟ اصلا امیدی هست؟
به نظرم شانس هوش برای شما بیشتر از نرم هست.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ق.ظ
Rainbow RE: کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد
سلام این از خبرگزاری افتاب

اقبالی افزود: از تعداد کل پذیرفته‌شدگان ۵۶ درصد مردان و ۴۴ درصد زنان هستند و در این آزمون ۳۱ درصد ظرفیت پذیرش نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پذیرفته نشده‌اند می‌رسانیم که ظرفیت‌های جدیدی در واحدها و پردیس‌های دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده که طی روزهای پایانی شهریورماه این رشته‌شهرهای جدید اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند انتخاب رشته مجدد داشته باشند.Smile

امیدتون اول و اخر به خدا باشه انشاا.... همه قبولیت منم قبولمSmile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh , f_a , rainy
ارسال: #۱۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)lili91 نوشته شده توسط:  سلام

انتخاب اولم ساری -نرم افرار کامپیوتر بوده .رتبه در انتخاب ۹۵۰
نمره کل من ۴۷۹۴ حد نصاب ۴۰۰۰
نمره آخرین نفر انتخاب اول ۶۵۶۱ رتبه آخرین نفر انتخاب اول ۲۳
امید نداشتم اما الان دیدم سال قبل دانشجویی بارتبه ۱۶۵۰ تهران جنوب شاهرود قبول شده؟!!
ممنون میشم اگه بفرمایید کدوم مراکزدرصدقبولیم بالاتره
باسپاس

دوست عزیز بر اساس تراز باید انتخاب رشته کنی نه رتبه موفق باشی

این آمار کسی که شاهرود قبول شده غلطه چون من خودم پارسال رتبم تو اتنخاب تهران شمال ۱۰۳۵ بود وجایی قبول نشدم.محض اطلاع
۲
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوب مانشتی من امروز از صبح دارم توی این انجمن پستای همه دوستانو میخونم و الان میخواستم ازتون کمک بخوام( خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا به راهنمایی حتی اگر جزیی باشه هم نیاز دارم)

من انتخاب اولم هوش مصنوعی واحد مشهد بود که رتبه ۷۵ و نمره(تراز) ۶۴۱۸ اوردم و مردود اعلام شدم و رتبه اخرین فرد قبولی ۲۳ و نمره ۷۲۷۸ بوده میخواستم بدونم امکانش هست بتونم مشهد قبول بشم؟
و سوال دوم اینکه اگر فقط مشهد را انتخاب کنم و قبول نشم واسه تکمیل ظرفیت بهمن (نوبت دوم تکمیل ظرفیت) امکان داره دوباره بتونم مشهد قبول بشم؟؟
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی مهم هستش که بتونم مشهد قبول بشم حتی اگر برای ورودی بهمن باشه :|
من سراسری هم مجازی معماری بهشتی قبول شدم ولی چون لیسانس نرم افزار هستم ثبت نام نکردم و الان قیافم اینطوری شده :| من اصلا نمیدونم امسال چه اتفاقی افتاده توی کارنامه هام اخه من اصلا دروس تخصصی معماری بلد نبودم که!! اینم از نتیجه ازاد
تو رو خدا یکی بگه چند درصد احتمال داره هوش واحد مشهد قبول بشم
ممنون
به نظر من همون مشهد ۱۰۰% قبولی .
ضمنا تکمیل ظرفیت از پارسال فقط یک مرتبه و همون مهر ماه انجام میشه که تعداد زیادی رو همون موقع میگیرن . اما همه رو مهر ماه اجازه نمیدن برن سرکلاس . یکسری ( معمولا اونایی که دیرتر ثبت نام میکنن ) میفتن برای بهمن ماه . ولی شهریه رو میگیرن و یه جورایی ذخیره می مونید بهمن ماه هم میرید سر کلاس .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط sepand.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوب مانشتی من امروز از صبح دارم توی این انجمن پستای همه دوستانو میخونم و الان میخواستم ازتون کمک بخوام( خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا به راهنمایی حتی اگر جزیی باشه هم نیاز دارم)

من انتخاب اولم هوش مصنوعی واحد مشهد بود که رتبه ۷۵ و نمره(تراز) ۶۴۱۸ اوردم و مردود اعلام شدم و رتبه اخرین فرد قبولی ۲۳ و نمره ۷۲۷۸ بوده میخواستم بدونم امکانش هست بتونم مشهد قبول بشم؟
و سوال دوم اینکه اگر فقط مشهد را انتخاب کنم و قبول نشم واسه تکمیل ظرفیت بهمن (نوبت دوم تکمیل ظرفیت) امکان داره دوباره بتونم مشهد قبول بشم؟؟
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی مهم هستش که بتونم مشهد قبول بشم حتی اگر برای ورودی بهمن باشه :|
من سراسری هم مجازی معماری بهشتی قبول شدم ولی چون لیسانس نرم افزار هستم ثبت نام نکردم و الان قیافم اینطوری شده :| من اصلا نمیدونم امسال چه اتفاقی افتاده توی کارنامه هام اخه من اصلا دروس تخصصی معماری بلد نبودم که!! اینم از نتیجه ازاد
تو رو خدا یکی بگه چند درصد احتمال داره هوش واحد مشهد قبول بشم
ممنون
به نظر من همون مشهد ۱۰۰% قبولی .
ضمنا تکمیل ظرفیت از پارسال فقط یک مرتبه و همون مهر ماه انجام میشه که تعداد زیادی رو همون موقع میگیرن . اما همه رو مهر ماه اجازه نمیدن برن سرکلاس . یکسری ( معمولا اونایی که دیرتر ثبت نام میکنن ) میفتن برای بهمن ماه . ولی شهریه رو میگیرن و یه جورایی ذخیره می مونید بهمن ماه هم میرید سر کلاس .
خیلی ممنون از راهنمایی و روحیه ای که بهم دادی sam گرامی
امیدوارم همونطوری که میگید صد در صد باشه قبولی امسالم توی مشهد
بازم ممنون
ولی یه راهنمایی دیگه هم ازتون میخواستم بگیرم اونم اینکه من پارسال هم دانشگاه ازاد هوش واحد مشهد شرکت کردم که با رتبه ۷۶ و تراز ۵۶۴۹ مردود اعلام شدم در مرحله اول ( رتبه اخرین نفر پذیرفته شده ۲۳ بوده و تراز ۶۱۹۹ ) که در مرحله تکمیل ظرفیت به انتخاب خود مرکز ازمون در واحد علوم و تحقیقات بوشهر پذیرفته شدم و این یعنی در مشهد قبول نشدم! این اطلاعات کارنامه پارسالمو اگر با امسال مقایسه کنید میبینید که اختلاف تراز امسالم با اخرین نفر ۸۶۰ تا هستش در حالی که پارسال ۵۵۰ تا بوده و پارسال مرکز ازمون گفته واحد مشهد قبول نشدی و علوم تحقیقات بوشهر پذیرفته شدی :| هنوزم به نظرتون امسال ۱۰۰ درصد مشهد قبولم؟

موفق باشید
ایشالا شیرینی قبولی همه بچه های مانشتی را بخورید Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahado
ارسال: #۱۱۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان

من نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات خوزستان زدم و مردود شدم
نمره کل : ۴۱۶۶
حد نصاب : ۴۰۰۰
نمره آخرین نفر قبول شده : ۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر قبول شده : ۲۳

احتمال قبولی برا علوم و تحقیقات بوشهر تو تکمیل ظرفیت هست؟
۱
۲
ارسال: #۱۱۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط rezvaneh_1.)
کارنامه من

دانشگاه آزاد ساری
رتبه : ۱۳
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۱۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط manesht2.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)sara_m نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات خوزستان زدم و مردود شدم
نمره کل : ۴۱۶۶
حد نصاب : ۴۰۰۰
نمره آخرین نفر قبول شده : ۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر قبول شده : ۲۳

احتمال قبولی برا علوم و تحقیقات بوشهر تو تکمیل ظرفیت هست؟

ترازت خیلی خیلی خیلی پایینه خیلی بعیده قبول شی

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ق.ظ)lili91 نوشته شده توسط:  سلام این از خبرگزاری افتاب

اقبالی افزود: از تعداد کل پذیرفته‌شدگان ۵۶ درصد مردان و ۴۴ درصد زنان هستند و در این آزمون ۳۱ درصد ظرفیت پذیرش نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پذیرفته نشده‌اند می‌رسانیم که ظرفیت‌های جدیدی در واحدها و پردیس‌های دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده که طی روزهای پایانی شهریورماه این رشته‌شهرهای جدید اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند انتخاب رشته مجدد داشته باشند.Smile

امیدتون اول و اخر به خدا باشه انشاا.... همه قبولیت منم قبولمSmile

این چه ربطی داشت به موضوع پست کارنامه . لطفا دقت کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)golrokh نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها بنظرتون ۵۴۵۴ با رتبه ۱۸۷ هوش قزوین تکمیل ظرفیت قبوله ؟ کجا رو بزنه بهتره ؟؟؟

این پست مال کارنامه است چرا پاسخ بی ربط می فرستید
۲
۲
ارسال: #۱۱۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)golrokh نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها بنظرتون ۵۴۵۴ با رتبه ۱۸۷ هوش قزوین تکمیل ظرفیت قبوله ؟ کجا رو بزنه بهتره ؟؟؟

همه همین سوالاتو پرسیدن :|
۲
۲
ارسال: #۱۱۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنمایی و روحیه ای که بهم دادی sam گرامی
بازم ممنون
ولی یه راهنمایی دیگه هم ازتون میخواستم بگیرم اونم اینکه من پارسال هم دانشگاه ازاد هوش واحد مشهد شرکت کردم که با رتبه ۷۶ و تراز ۵۶۴۹ مردود اعلام شدم در مرحله اول ( رتبه اخرین نفر پذیرفته شده ۲۳ بوده و تراز ۶۱۹۹ ) که در مرحله تکمیل ظرفیت به انتخاب خود مرکز ازمون در واحد علوم و تحقیقات بوشهر پذیرفته شدم و این یعنی در مشهد قبول نشدم! این اطلاعات کارنامه پارسالمو اگر با امسال مقایسه کنید میبینید که اختلاف تراز امسالم با اخرین نفر ۸۶۰ تا هستش در حالی که پارسال ۵۵۰ تا بوده و پارسال مرکز ازمون گفته واحد مشهد قبول نشدی و علوم تحقیقات بوشهر پذیرفته شدی :| هنوزم به نظرتون امسال ۱۰۰ درصد مشهد قبولم؟

موفق باشید
والله چی بگم... خیلی عجیبه آخه.. پارسال آخه ترازتون پایین بوده ولی امسال ترازتون خیلی خوبه ...
بعد چقدر برای من جای تعجب داره.. آخه مشهد چه ربطی به بوشهر داره؟!!!!؟؟!!
در هر حال امیدوارم قبول بشید . با توجه به اینکه معمولا اطراف تهران خیلی شلوغ میشه و داوطلب ها بیشتر مایلند اونجا برند و با توجه به اینکه ظرفیت ها اضافه شده بازم امکان قبولیتون خیلی زیاده.
راستی من پارسال مشهد هم ممتازین بدون آزمون قبول شده بودم ولی راهم دور بود . قزوین رفتم...
مسئولین دانشگاه آزاد بهتره برای اعلام قبولی یک گزینه برای مسافت هم در نظر بگیرند... شمال شرق رو نندازن جنوب غرب!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahado , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۱۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام.
بچه ها من علوم تحقیقات اهواز زده بودم.
رتبه:۷۱
تراز:۶۲۰۷
رتبه آخرین فرد قبولی:۲۳
تراز آخرین فرد قبولی:۶۷۰۲
به نظرتون تکمیل ظرفیت قبول می شم؟
بوشهر شانس دارم؟
۱
۱
ارسال: #۱۲۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنمایی و روحیه ای که بهم دادی sam گرامی
بازم ممنون

موفق باشید
والله چی بگم... خیلی عجیبه آخه.. پارسال آخه ترازتون پایین بوده ولی امسال ترازتون خیلی خوبه ...
بعد چقدر برای من جای تعجب داره.. آخه مشهد چه ربطی به بوشهر داره؟!!!!؟؟!!
در هر حال امیدوارم قبول بشید . با توجه به اینکه معمولا اطراف تهران خیلی شلوغ میشه و داوطلب ها بیشتر مایلند اونجا برند و با توجه به اینکه ظرفیت ها اضافه شده بازم امکان قبولیتون خیلی زیاده.
راستی من پارسال مشهد هم ممتازین بدون آزمون قبول شده بودم ولی راهم دور بود . قزوین رفتم...
مسئولین دانشگاه آزاد بهتره برای اعلام قبولی یک گزینه برای مسافت هم در نظر بگیرند... شمال شرق رو نندازن جنوب غرب!!!

Smile
ممنون از پاسختون دوست گرامی
والا چی بگم در مورد ارتباط مشهد با بوشهر!!! من خودم هم چشمام ۴*۶ شده بود وقتی نتیجه را دیدم و واسه شما که جز ممتازین پذیرفته شده بودید خیلی خوشحالم و ارزوی موفقیت میکنم واسم دعا کن دوست گرامی خیلی مهمه بتونم امسال قبول بشم مشهد
بازم ممنون از پاسختون
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۱۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۳۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close