زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲ تمرین از فصل ۲ لینز

ارسال:

m@hboobe پرسیده:

۲ تمرین از فصل ۲ لینز

میخواستم بدونم این دو سوال درست حل کردم یا نه Huh لطفا بررسی کنید

۰
ارسال:

**sara** پاسخ داده:

RE: 2 تمرین از فصل ۲ لینز

سوال اول رو درست حل کردید.
سوال دوم:
[تصویر:  attachment.php?aid=6477]

L1 حالت ۰۰ هم پذیرنده هست. چون اجتماع هست و تعریف اجتماع میشه:

حالات پذیرنده ای که شما نوشتید برای تفاضل متقارن مجموعه هست:

L2 و L3 حالات پذیرنده همون هاست که شما نوشتید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

jafarir پاسخ داده:

۲ تمرین از فصل ۲ لینز

سلام
فکر کنم سوال اول رو درست حل کردی ولی از سوال دوم و جوابت سر در نمیارم ،‌اطفا کمی توضیح بدین که ما هم بفهمیم .

۰
ارسال:

csharpisatechnology پاسخ داده:

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم این دو سوال درست حل کردم یا نه Huh لطفا بررسی کنید

اولی غلطه.
اثبات :
اولا زبان شما نامحدود هست و نمیشه براش DFA رسم کرد (نامنظم هست)
همچنین اگه فرض کرده باشید تعداد a ها و b ها محدود هستند باز هم هیچ رشته ای توی گرامر شما با b شروع نمی شه اما توی شکل یه خط start به b رفته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توی سوال دوم هم غلط جواب دادید.
چیزی که شما رسم کردین غلطه . دو تا برهان خلف میارم : مثلاaa رو پذیرش می کنه ، aaaa رو هم می پذیره. اینا هیچ کدومشون مضرب ۳ یا ۵ نیستند.
اما پاسخ **sara** در مورد قسمت دوم درست می باشد. (همچنین چون تونستیم براش DFA رسم کنیم زبان منظم هست.)
بازم اگه تونستید سوال مطرح کنید .جالب بود آفرین.

ارسال:

jjbehrooz پاسخ داده:

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم این دو سوال درست حل کردم یا نه Huh لطفا بررسی کنید

اولی غلطه.
اثبات :
اولا زبان شما نامحدود هست و نمیشه براش DFA رسم کرد (نامنظم هست)
همچنین اگه فرض کرده باشید تعداد a ها و b ها محدود هستند باز هم هیچ رشته ای توی گرامر شما با b شروع نمی شه اما توی شکل یه خط start به b رفته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توی سوال دوم هم غلط جواب دادید.
چیزی که شما رسم کردین غلطه . دو تا برهان خلف میارم : مثلاaa رو پذیرش می کنه ، aaaa رو هم می پذیره. اینا هیچ کدومشون مضرب ۳ یا ۵ نیستند.
اما پاسخ **sara** در مورد قسمت دوم درست می باشد. (همچنین چون تونستیم براش DFA رسم کنیم زبان منظم هست.)
بازم اگه تونستید سوال مطرح کنید .جالب بود آفرین.

جواب اول درست "اولا زبان شما نامحدود هست و نمیشه براش DFA رسم کرد (نامنظم هست)" ببخشید این جیزی که نوشی رو از کدوم کتاب نوشتی میشه بهم بگی چون کتابایی که من دارم این مطلب توش نیست و رفرنس همشون هم لینز
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۱۸ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۸ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۱۲ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۸۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۱۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۷۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۹۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close