زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل قبول نشدن با رتبه ۲۴۱ ، لطفا کمک کنید

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط mjzarrin.)
درود دوستان
خواهشا دوستانی که در این مورد که صحبت خواهم کرد تجربه ای دارند لطفا کمکم کنند.
دوستی دارم که رتبه اش ۲۴۱ نرم افزار شده . بومی شیراز هم هست. چیزی که تعجب بر انگیزه اینه که حالا ما انتظار داشتیم شبانه های تهران رو بیاره اگه نیاره حتما روزانه شیراز رو بیاره اما این اتفاق ها که نیافتاده هیچی بعد از این ها اصفهان و مشهد رو هم نیاورده.
به نظر من خیلی عجیبه. و دوستم خیلی دپرس شده. نظرتون چیه؟
یه دوستی به آیدی Marcel
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گفته که دوستش با رتبه ۲۳۵ شیراز قبول شده.
دوستان احتمالش هست دوست من بتونه دانشگاه شیراز ثبت نام کنه. مثلا کسی انصراف بده یا یه همچین مواردی.
یا امکان اعتراض به نتایج وجود داره؟ آیا نتیجه بخش هست؟
لطفا دوستانی که تجربه دارن یا چیزی شنیدن بهمون کمک کنن تا این دوستمون هم مسیر زندگیش درست بشه.
سپاس.

شاد باشید . بدرووود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  دوستان احتمالش هست دوست من بتونه دانشگاه شیراز ثبت نام کنه. مثلا کسی انصراف بده یا یه همچین مواردی.
یا امکان اعتراض به نتایج وجود داره؟ آیا نتیجه بخش هست؟
لطفا دوستانی که تجربه دارن یا چیزی شنیدن بهمون کمک کنن تا این دوستمون هم مسیر زندگیش درست بشه.
سپاس.
تا آنجایی که من می دونم
فقط در اینصورت می تونه به دانشگاه شیراز فکر کنه که در تکمیل ظرفیت اسمش در بیاد !
امکان اعتراض وجود داره اما اصلا نتیجه بخش نیست و فقط وقت تلف کنیه.

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
RE: مشکل قبول نشدن با رتبه ۲۴۱ ، لطفا کمک کنید
سلام دوست عزیز.بله شانس ما بچه های این دوره کنکور همینه من خودم وقتی می خواستم نتیجه رو ببینم دعا دعا می کردم شهید بهشتی در بیاد حتی فکر نمی کردم به تربیت مدرس برسه فردوسی فبول شدم امسال مثل سال گذشته همپوشانی زیادی نبود برای بچه های نرم و خیلی ها اونی که می خواستن نشد (البته من فقط دوست داشتم شهر تهران تجربه کنم ) اون رتبه دوست شما هم برا امسال طبیعیه نرم زود پر شد. بعده دانشگاههای تهران مشهد بعد اصفهان بعدم شیراز.امسال اختلاف رتبه نفر اول قبولی دانشگاه با اخرین رتبه از از تعداد قبولی ها ۴ ۵ نفر بیشتر نبود شانس ماست دیگهConfused ایشون امید داشته باشن واسه تکمیل ظرفیت ایشالله که نتیجه دلخواهشو کسب میکنه .البته یه سوال هیچ جای دیگه قبول نشدند ایشون؟

خبر های روز ایران دنیا
در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۷۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۳ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۶۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close