زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی علوم کامپیوتری ها (ارشد ۹۱)

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  شریف ظرفیتش زیاده ، اگه دفترچه جلوت باشه میتونی مقایسه کنی . نمیدونم عجیبه ، سالای قبل با ۴۰ نظریه محاسبات امیرکبیر میشد قبول شد . فکر کنم وقت خودمو با درس خوندن حروم کردم ...

وقتتو حروم نکردی ، اگه هدفت این بوده ، با رتبه های دیگه خودتو مقایسه نکن . اگه هم چیزی حروم شده ، رتبته که صرف این گرایش شده تو این دانشگاه . پسر خوب ! تو که خودت امیرکبیری بودی دیگه باید بهتر از همه بدونی اوضاع این گرایش تو این دانشکده رو !! واقعا تعجب کردم ، می دونستم انتخاب اولت امیرکبیره ولی فکر می کردم هوشو زدی Smile

این که شریف تا رتبه ۳۱ هم قبول شده ، یه دلیلش انتخابای رتبه های برتر مثل شماست که از این کارهای عجیب غریب می کنند Tongue و گرنه من سال قبل با همین رتبه شریفو نیاوردم .

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)FATEMET نوشته شده توسط:  پارسال رتبهای ۳۲ ۳۳ قبول شدن حالا این که من با ۴۰ قبول شدم شاید به خاطره اینه که دانشگاه تهران تراز معدلش خیلی‌ بالاست.

رتبه ۳۲ و ۳۳ پارسال ، سیستم های هوشمند امیرکبیر قبول شدند ! آخرین رتبه روزانه سیستم های کامپیوتری هم ۲۲ بود و اون یکی هم ۱۰ بود ، قبولی شما کاملا طبیعیه چون افزایش ظرفیت داشت . معدل هم تاثیرش تو رتبه است نه تو قبولی دانشگاه ! اختلاف تاثیر ضریب دانشگاه های تراز اول با غیر اولا هم نهایتا ۰/۱ هستش Smile

به هر دوتون تبریک میگم . موفق باشید /

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: riga
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط mf79.)
RE: نتایج نهایی علوم کامپیوتری ها (ارشد ۹۱)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)mf79 نوشته شده توسط:  
یعنی به نظر شمامجازی بهشتی از غیر انتفاعی ها بهتر بوده؟
بله به نظرم اینطور بود، ضمناً اگر من میخواستم غیرانتفاعی بخونم باید هزینه خوابگاه و ... رو درنظر میگرفتم؛ ضمناً با توجه به شاغل بودن تنها گزینه خوب برام مجازیه
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Parva.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  پارسال سیستم های کامپیوتری ۲ نفر میگرفت فکر کنم آخرین رتبه قبولی ۲۷ (شایدم ۲۴)بود.
پارسال رتبه ۳۱ رو میدونم شریف و رتبه ۳۶ رو میدونم تهران قبول شدند.

نخیر نخیر ! Big Grin آخرین رتبه قبولی سیستم های کامپیوتری ۲۲ بود . رتبه ۳۱ هم خودم بودم که !!!! اطلاعات تحریف شده میدی چرا دست مردم Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: riga
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط sd_javadi.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  اگه هم چیزی حروم شده ، رتبته که صرف این گرایش شده تو این دانشگاه . پسر خوب ! تو که خودت امیرکبیری بودی دیگه باید بهتر از همه بدونی اوضاع این گرایش تو این دانشکده رو !!
آخه یه جوری حرف میزنی انگار توی سیستم های هوشمند چه خبره !؟ اونم رییس گروهش فلانیه دیگه
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  آخرین رتبه روزانه سیستم های کامپیوتری هم ۲۲ بود و اون یکی هم ۱۰ بود
رتبه ۱۰ منظورت تهرانه !؟! واقعاً؟

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
این دو تا غیر انتفاعی ای که علوم داره کدامش بهتره؟

۱-موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشیدکاشانی -ابیک || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (غیر انتفاعی)(متمرکز)
۲-موسسه غیرانتفاعی طبری -بابل || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (غیر انتفاعی)(متمرکز)

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  آخه یه جوری حرف میزنی انگار توی سیستم های هوشمند چه خبره !؟ اونم رییس گروهش فلانیه دیگه
نمیشه گرایشمو با کسی که سیستم های هوشمند قبول شده عوض کنم :دی ؟

همون فلانی که میگی ، رییس کل گروه هاست نه فقط هوش ! Big Grin پس شما هم زیر پرچمید ! اون فلانی یه دونست Tongue

در ثانی ، علوم کامپیوتر امیرکبیر که در کل آشغال هست ، ولی بین آشغال و آشغال تر ، آدم آشغال رو انتخاب میکنه ، درسته ؟ Big Grin ببخشید به کسی بر نخوره ها ، هم حقیقته هم مزاح . اوضاع اسف بار این رشته تو کل ایران یه مدله ! حالا اینجا هم ایرادای خودشو داره که خودت بهتر می دونی ، و یه سری مزیت بدردبخور که هر کی میاد احتمالا اینارو میدونه . تو مصاحبت فهمیدم که میدونی .

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  رتبه ۱۰ منظورت تهرانه !؟! واقعاً؟

نه !! پارسال دو نفر ظرفیت گرایش سیستم های کامپیوتری امیرکبیر بود که رتبه هاشون ۱۰ و ۲۲ بود . الان هم هر دو پشیمون هستند ، چون هم تهران رو می آوردند هم شریف رو . هر چی بود بهتر از این گرایش بود .

۲
۲
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط sd_javadi.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)FATEMET نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  نمیشه گرایشمو با کسی که سیستم های هوشمند قبول شده عوض کنم

اگه امکان حذف اکانت وجود داشت این کارو می‌کردم :| این حرفا یعنی‌ چی‌ انقدر بده که رتبه ۴۰ امیرکبیر قبول شده :| واقعا که :|
بحث اون نیست ... منظورم هم شما نیستید . من علاقه ام و پایان نامه‌ام Social Network Analysis هست و موقع انتخاب رشته بی توجهی کردم که کدومشون به کار من نزدیک تره . الان میبینم هوشمند بیشتر به کار من میاد . همین.

رتبه ۱۰ که رفیق خودمه :دی . باهاش صحبت کردم . گفت : "اگه برمیگشتم بازهم معلوم نبود کجا رو میزدم ! شاید بازم همینجا"
شریف که همش ریاضیات و تئوری میریزن تو مخت . ولی از تهران زیاد خبر ندارم . کلاً مرغ همسایه غازه . منم نباید انتظار زیادی داشته باشم ، یا باید تنبلی نمیکردم و برای مهندسی میخوندم یا همینی که هست ...
اون فلانی واقعاً یه دونست ... اگه بدونه پشتش چه حرفایی زده میشه ... من جاش بودم دیگه یونی نمیومدم. البته شاید هم بدونه :دی

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

(شاید به دردتون خورد)
۰
۱
ارسال: #۲۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط Parva.)
تبریک به همه دوستان
من با ۱۶۶ تحصیلات تکمیلی زنجان رو آوردم ضمن اینکه میخوام از همین جا از کاربر گرامی (mojtaba)تشکر کنم به خاطر پیش بینی که کرده بودن

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mojtaba , uniquegirl , **sara** , cs_std , riga , ف.ش , ziba_khofte
ارسال: #۲۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Parva.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  اتفاقا موقع انتخاب رشته ، همین پست نتایج قبولی های پارسال رو که خود شما گذاشته بودید رو خوندم و توی تصمیم گیری برای انتخاب رشته سیستم های کامپیوتری کمکم کرد . فکر می‌کردم سخت ترین و پرطرفدارترین گرایش و دانشگاه همینه ... ولی فکر کنم که اشتباه میکردم ، به نظرم امسال سال دانشگاه تهرانه ...
دانشگاه تهران بیشتر بایوانفورماتیک کار میکنن.
من که هنوز بعد ۱ سال نفهمیدم کدوم دانشگاه بهتره ، شما هم خودتون رو ناراحت نکنید به نظر من که جای خیلی خوبی قبول شدین اینکه کارشناسی هم اونجا بودین براتون یک امتیاز بزرگ محسوب میشه و از طرفی به نظر من گرایش سیستم های کامپیوتری خیلی گرایش خوبیه اتفاقا خودم با اینکه گرایشم بیوانفورماتیکه اما احتمالا درس پایگاه داده پیشرفته رو به همراه دوستام که این گرایش رو انتخاب کردن بردارم.
دانشگاه شریف هم به درد کسی میخوره که علاقه به مباحث نظری داشته باشه.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  نخیر نخیر ! Big Grin آخرین رتبه قبولی سیستم های کامپیوتری ۲۲ بود . رتبه ۳۱ هم خودم بودم که !!!! اطلاعات تحریف شده میدی چرا دست مردم Tongue
اون رتبه ۲۴
کاربر بودند که علاوه بر ایشون رتبه ۱۰ هم سیستم های کامپیوتری قبول شده بودن.
ببخشید این ۳۱ با اون ۳۱ که امسال شریف قبول شدن اشتباه شد.یکی از بچه های شهیدبهشتی هم فکر کنم رتبشون ۳۰ بود که تهران قبول شدن. (باز من مطمئن نیستم)
رتبه ۹ و ۱۲ هم شریف رو زده بودن و ۱۹ هم نظریه محاسبات امیرکبیر و ۲۷ هم سیستم های هوشمند. (یه ۲۷ هم من شنیدم شریف قبول شده! شاید ۲ تا رتبه ۲۷ داشتیم)

پس اطلاعات شما هم تحریف شده بود!

متاسفانه همیشه این موضوع هست که بعد از قبولی فکرهای زیادی میاد توی ذهنمون ، کاش فلان دانشگاه رو زودتر زده بودم کاش شبانه فلان دانشگاه رو زده بودم کاش فلان گرایش رو زده بودم و غیره و غیره ، شاید بعضی از این افکار با گذشت یک سال هنوز هم گاهی اوقات به ذهن من میرسه و اذیتم میکنه ولی واقعیتش اینه که اینها زیاد هم مهم نیست فاصله دانشگاه هامون و گرایش ها اونقدر زیاد نیست که بخواین خودتون رو ناراحت کنید.اون چه که مهمه خودتون هستید و اینکه بتونید یک مسیر مناسب پیدا کنید و تا آخر به خوبی ادامه بدین.
اینکه بدونید میخواید چیکار کنید روی چه زمینه ای کار کنید با چه افرادی کار کنید و چقدر کار کنید از همه چیز مهم تره.

این رتبه ها هم صرفا یک عدده که بعد از ورود به دانشگاه دیگه تا حد زیادی ارزش خودش رو از دست میده چون دیگه اونجا کسی از رتبه شما نمی پرسه همه تلاش و پشتکار و حاصل تلاش شما رو می بینند و چیزی که توی این یک سال بهش رسیدم برتری یک دانشگاه بر دانشگاه دیگه و یا یک گرایش بر گرایش دیگه نبوده بلکه تلاشهایی رو دیدم که به نتیجه رسیده. (خودم که هنوز تلاشی نکردم Sad )

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi , professional , riga , mahnush
ارسال: #۲۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
با سلام
رتبه ۳۰ - علوم کامپیوتر - دانشگاه تهران روزانه - انتخاب اول

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ف.ش , **sara** , mashaheer , ziba_khofte , asghar1 , Parva
ارسال: #۲۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط riga.)
سلام به همه ی دوستان عزیز
به همه ی قبولیهای عزیز هم تبریک می گم
من با رتبه ی ۳۵ سیستم های هوشمند امیرکبیر قبول شدم
اینم کارناممه

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ghaderiyaser , انرژی مثبت , **sara** , parsaNA , ziba_khofte , Parva
ارسال: #۲۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
۳۱۱ / "موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشیدکاشانی -ابیک"

نمیدونم برم یا نه!
Parva، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کارنامه موجود نیست.

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ف.ش , riga
ارسال: #۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
دوستان عزیز این تاپیک برای اعلام نتایج هست برای گرفتن راهنمایی در مورد نحوه ثبت نام و سوالات جانبی در دانشگاههای مختلف لطفا تاپیکهای جداگانه ای باز و مطرح کنید .هم نظم تاپیک حفظ میشه هم سریع تر به جواب میرسید.Smile
تشکر.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional , **sara** , انرژی مثبت
ارسال: #۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط Parva.)
سلام
۱۹۹ / مجازی بهشتی
فقط تهران رو زده بودم , نمیدونم برم یا نه؟؟؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , انرژی مثبت , Parva
ارسال: #۳۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ، توسط Parva.)
سلام من با ۱۵۶ باهنر گرایش هوش مصنوعی قبول شدم
از همه دوستان مانشتی تشکر میکنم

هر کس به من یک کلام بیاموزد تا پایان عمر مرا بنده خود ساخته است (مولایم امام علی )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mashaheer , **sara** , انرژی مثبت , Parva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۱۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۹۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close