زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی رشته آی تی

ارسال: #۱۰۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط meladica.)
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  ضمن تبریک به همه دوستان که نتیجه خوبی گرفتن و امسال قبول شدن
آرزوی موفقیت دارم برای دوستانی که امسال نتیجه نگرفتن و انشاا... سال آینده با تلاش بیشتر دانشجوی ارشد میشن

راستش از دیروز تا حالا که نتایجم رو نگاه کردم انقدر حالم گرفته شده که اصلا" حوصله جواب اسمس دوستان دادن رو هم ندارم و همینجوری یکی دو بار اومدم توی مانشت و پستای دوستان رو خوندم و رفتم و و دیدم دوستان پ.خ دادن که کجا قبول شدی؟ ،شرمنده نتونستم پ.خ جواب بدم ...

اصلن باورم نمیشه که با رتبه ۱۳۴ گرایش شبکه،شبکه شیراز و اصفهان و امنیت اصفهان رو که انتخاب کرده بودم رو نیاوردم!!! آخه پارسال تا ۱۵۷ هم صنعتی شیراز رو آورده بودن!

من به نصیب و قسمت و اینجور چیزا هم اصلن اعتقاد ندارم،خودتون میبینید که ۱۰ تا رتبه پایین تر از من امنیت اصفهان! قبول شده و منSad

اصلن نمیخام ناشکری کنم ولی...بازم خدا رو شکر...

همینو میدونم که حتی یه دونه تست هم میتونه آدمو چنتا دانشگاه جابجا کنه... به هر حال با رتبه هوش هم میتونستم روزانه خوارزمی تهران و ... قبول شم ولی به شبکه علاقه داشتم...

منم . . . روزانه- شبکه یزددددددددددددددددددددددددددددد

امیدوارم دوستان هر جا که هستین موفق باشین
بهتون تبریک میگم زیاد ناراحت نباشین منم مثل شما نارحت بودم که چرا خواجه نیاوردم چون امسال ظرفیتای تهرانو کم کردن.ولی الان راضیم چون حتما قسمت نبوده میدونم به قسمت اعتقاد ندارین ولی . . .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست من
میلاد هستم
بسیار متاسفم که نتونستیم همکلاسی باشیم
من با رتبه ۱۲۱ امنیت اصفهان قبول شدم

باور بفرمایید که از صمیم قلب، دوست داشتم همکلاسیم باشی، آخه رتبت خیلی به من نزدیکه
راستش من روزی که شروع کردم واسه درس خوندن به امید رتبه ۱۳۹ خوندم
ولی لطف پروردگار شاملم شد و رتبم ۱۲۱ شد.
امیدوارم که واسه دکتری،دانشگاه شریف با هم همکلاس بشیم.Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrousta , kerm
ارسال: #۱۰۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
من با ۱۱۲ شبانه فناوری اطلاعات پزشکی تهران آوردم، بعد از پشت سر گذاشتن همه روزانه های تهران، فکر میکردم روزانه خواجه نصیر قبول بشم.
اگه میشه به منم بگید روز ثبت نام کی هست. نه تو سایت نوشته نه امروز تلفن روابط عمومی دانشگاه جواب داد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , elhamak
ارسال: #۱۰۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط doc_shf90.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  شبکه ۱۳ و تجارت ۱۵
معدل موثر ۱۴/۳۲

-----------------
تبریک میگم علی جان.

با وجود معدلتون،رتبه تون عالی شده.

ایشالا قبولی دکتراتون باشه..

من سر کنکور خراب کردم. دروس ضریب یکم رو عالی زدم ولی مشترک رو خراب کردم و داغش رو دلم موندددددد.Confused

اشتباهم این بود که چون سوالات گسسته رو زدم و دیدم خیلی وقتگیرن بقیه مشترکا رو گذاشتم کنار و اول بقیه درسا رو زدم
بعد که برگشتم رو مشترک، فقط ۳۰ min دیگه از زمان کنکور نمونده بود. باوجودیگه مهندسی نرم افزار رو ازبر بودم و سوالات
امسالم عالی بود و راحت میتونستم ۱۰۰% بزنم، این درسو نرسیدم جواب بدم کلی رتبه امو خراب کرد. بقیه مشترکا رو هم
خیلی کار کرده بودم و تسلط کامل داشتم.
تو آزمونای پارسه کلا رتبه تک رقمی می آوردم و نقطه قوت اصلی ام همین مشترک بود.....
این کنکور خیلی ظلمه .... Sad
معدلم هم ۱۶/۳۱ بوده.
ولی انگار شانس با من یار نبود و نشد که به رتبه واقعی خودم برسم.
ولی خیلی به هدفم نزدیک شده بودم.حیف شد.....
کلی گریه کردم بعده کنکور....

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  سلام
من با ۱۷۰ گرایش ۲و۳ شبکه روزانه ارومیه آوردم ولی اصلا راضی نیستم ، اگه می تونستم از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم چی می شد .
من از الان فکر دکترام میشه به راحتی اپلای بگیرم ؟

--------
ءء یه همکلاسیم پیدا شد. منم روزانه ارومیه قبول شدم ولی گرایش آی تی .

راستی شما زمان ثبت نام رو نمی دونید کی؟ باید دقیقا چه ساعتی مراجعه کنیم دانشگاه؟؟؟؟

با آرزوی موفقیت شما..Shy
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ق.ظ
من با رتبه ۸۹ در گرایش۱و۴ و ۸۴ در گرایش ۳و۲
روزانه دانشگاه علم و صنعت رشته تجارت الکترونیک قبول شدم
ولی تو سایت رو که نگاه می کنم تجارت الکترونیک رو زده گرایش رشته مهندسی صنایع!!!!!!!!!!!
یعنی مربوط به صنایع هست این رشته؟ یعنی درسایی که تدریس میشه مربوط به رشته صنایع هست؟!!!!
کسی اطلاعی در این مورد داره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , انرژی مثبت
ارسال: #۱۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
بروبچ سنجش تمام اطلاعات ، حتی عکس رو هم برا امیرکبیر فرستاده، آدرس و شماره تلفن ها رو هم فرستاده و نمیشه تغییر داد.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
سلام میشه اطلاعاتی در خصوص رشته مجازی بدید؟

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  mrousta:
من میدونم واقعا حقت خیلی بیشتر از اینا بود من فکر نمیکردم دیگه شیراز و اصفهان رو نیاری.خدا سنجش رو لعنت کنه.
ولی ایشالا توی مقطع دکتری موفق باشی جیگر.و قبول شدنت تبریک.

ممنون سجاد ... چه خبر گل پسر؟؟

مقصر اصلی خودم هستم! اگه توی کارشناسی یه کم بیشتر خونده بودم و فقط چند صدم دیگه معدلم بالاتر بود،میشدم نمره اول کلاس و مستقیم میرفتم تهران... یا اینکه فقط ۵ تا تست دیگه توی مشترک میزدم دیگه تموم بود ...

حیف..................

منم برات آرزوی موفقیت دارم،تربیت مدرس هم جزء بهترین دانشگاه های ایران هست،امیدوارم همیشه موفق باشی

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866
ارسال: #۱۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام میشه اطلاعاتی در خصوص رشته مجازی بدید؟
دوست عزیز
این تاپیک واسه اعلام نتایج نهایی هست نه سوال در این موارد
برای این سوالات به بخش مربوط مراجعه کنید یا تاپیک جدید در بخش مربوط بزنید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۱۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط mrousta.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)meladica نوشته شده توسط:  بسیار متاسفم که نتونستیم همکلاسی باشیم
من با رتبه ۱۲۱ امنیت اصفهان قبول شدم
باور بفرمایید که از صمیم قلب، دوست داشتم همکلاسیم باشی، آخه رتبت خیلی به من نزدیکه
امیدوارم که واسه دکتری،دانشگاه شریف با هم همکلاس بشیم.Heart

مرسی میلاد جان

به هر حال نشد که همکلاس بشیم... ولی امیدوارم شما هم هر جا که هستی سلامت و پیروز باشی... قبولیت رو هم بهت تبریک میگم

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم زیاد ناراحت نباشین منم مثل شما نارحت بودم که چرا خواجه نیاوردم چون امسال ظرفیتای تهرانو کم کردن.ولی الان راضیم چون حتما قسمت نبوده میدونم به قسمت اعتقاد ندارین ولی . . .

ممنون،شما هم لطف دارین

شانس ما هست دیگه!!! امسال که نوبت ما شد اومدن ظرفیتا رو کم کردن و گذاشتن واسه رتبه اولا!!! یارو با رتبه ۶۰۰ آی تی جایی رو قبول شده که من با ۱۳۴ نشدم!

ولی اصفهان هم دانشگاه خوبی هست،همون موقع هم بهت گفتم اگه توی انتخابات از خواجه رد شی،قطعا" اصفهان رو میاری

امیدوارم اصفهان بهت خوش بگذره...

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
:
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  بروبچ سنجش تمام اطلاعات ، حتی عکس رو هم برا امیرکبیر فرستاده، آدرس و شماره تلفن ها رو هم فرستاده و نمیشه تغییر داد.
Big Grin فکر کردی میتونی از دست اینا قسر در بری؟؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط ali.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
فکر نمی کردم اینقدر پیشرفته شده باشن.آخه تو این مملکت همکاری بین سازمانی خیلی کمه، شانس ما اینجا همکاری دارن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iajghan
ارسال: #۱۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  سلام
من با ۱۷۰ گرایش ۲و۳ شبکه روزانه ارومیه آوردم ولی اصلا راضی نیستم ، اگه می تونستم از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم چی می شد .
من از الان فکر دکترام میشه به راحتی اپلای بگیرم ؟

یکی میشه بگه اپلای چیه؟لطفا
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
یعنی بره خارج ادامه تحصیل بده گویا
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
چیز خواسی نیست...اپلای..apply...به معنی درخواست دادن اه...که در بین بچه ها به کل پروسه درخواست و پذیرش در مقطع فوق و دکتری در خارج از کشور اطلاق می شود..
بگذریم..
راستش از ارومیه که هیچ...فکر نمیکنم از شریف هم پذیرش دکتری گرفتن کار آسونی باشه...اگه از آسونی منظورت اینه که به محض اینکه یه پرونده درست کردی و فرستادی اونها میگن بیا...از این خبرا نیست...اما کلا میشه رفت...بسته به رزومت آسون و سختیش تعیین میشه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nfrs
ارسال: #۱۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
لطفا یکی درمورد اپلای کامل توضیح بده و اینکه کدوم دانشگاه اپلای میده و...
اگه مطالبی در مانشت هست بگین به اونجا مراجعه کنم
موفق باشید
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close