زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار الکتریکی یا هوش؟؟؟

ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
مدار الکتریکی یا هوش؟؟؟
سلام به همگی
من گرایش لیسانسم سخت افزاره برای ارشد میخام هوش بخونم.تو دوره لیسانس هم درس هوش مصنوعی رو پاس نکردم.
من میخام برای درسای تخصصی الگوریتم بخونم + هوش یا مدار
با توجه به وقت گیر بودن درس مدار الکتریکی(هم خوندنش هم موقع تست زدن) به نظر شما من برای درسای تخصصی مدار بخونم یا هوش؟تاکید میکنم هوش پاس نکردم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
مدار الکتریکی یا هوش؟؟؟
اگر سخت افزار بودی که رو همون مدار سرمایه گذاری کنی بهتره
وگر نه هوش در سال های اخیر از فصول اخر سوال اومده بیشتر ،برای کسی که این درس را پاس نکرده بسی جانفرسا است که منبع خوبی گیر بیاره
چون اصل اصلش اینه که ....هیچ منبع جامع و قابل فهمی برای هوش وجود نداره الا پی دی اف های زبان اصلی!
در ضمن بچه های نرم معمولا هوش میزنند نه مدار
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط marysimaa.)
مدار الکتریکی یا هوش؟؟؟
اگر دنبال مرجع تستی برای مدار الکتریکی کامپیوتر هستید میتونید از کتاب مدار الکتریکی ویژه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر که راهیان ارشد جدیدا چاپ کرده بخونید. ساده و روان توضیح داده+همه تستها رو خیلی مختصر و مفید و گویا حل کرده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۹۹ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۳۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۳۵ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۸۱ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۲۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۲۹ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۹۱۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۶۱۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close