زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حدس میزنید کجا و کدوم دانشگاه قبول بشین ؟

ارسال: #۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
انتخاب اول: آی تی تهران ۳۳.۳ درصد
انتخاب دوم: تجارت امیرکبیر ۳۳.۳ درصد
انتخاب سوم:آی تی تهران شبانه ۳۳.۳ درصد

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
آرمان جان به نظرم اگه بخوای بعد از فوق اپلای کنی بری به نفعته که شبانه تهران رو بیاری اینجوری ۱۰ میلیون خرجته اما یه فوق روزانه که بخوای بخری امسال فکر کنم بیشتر از ۱۵ میلیون نقد باید بدی.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
خودم هم فکر می کنم شبانه تهران قبول شم....آره از این لحاظ به سودمه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط bbc_sh.)
چطوری فوق روزانه رو می‌خرن ؟؟؟ چرا؟؟؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mcp نوشته شده توسط:  آرمان جان به نظرم اگه بخوای بعد از فوق اپلای کنی بری به نفعته که شبانه تهران رو بیاری اینجوری ۱۰ میلیون خرجته اما یه فوق روزانه که بخوای بخری امسال فکر کنم بیشتر از ۱۵ میلیون نقد باید بدی.

چطوری فوق روزانه رو می‌خرن ؟؟؟ چرا؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط mcp.)
با پول می خرن
.
.
.
.
.
وقتی که وارد دانشگاه دولتی روزانه میشی یه تعهد میدی که برای اینکه از امکانات رایگان استفاده می کنی باید به جاش به همان تعداد روز که درس خوندی به مملکت خدمت کنی(یه کاری تو این مملکت بکنی ، کار هم نکردی نکردی فقط یه گواهی سابقه کار بیاری حله ،بیمه هم نداشته باشه مشکلی نداره )، حالا چون می خوای اپلای کنی و بری و مدرکت رو می خوای باید پولشو بدی پوله استفاده از امکانات آموزشی رایگان.

واسه همین جریان طبق فایل پارسه
رتبه اول گرایش ۱و۴ که رفته دانشگاه تهران شبانه چون فوق لیسانس خونه خیلی پرش ۱۰ میلیون شبانه در میاد اما اگه بخوای مدرک رو بخری نرخ خرید مدرک واسه ورودی ۸۹ فوق لیسانس فنی مهندسی این هست
شهریه هر نیمسال : ۱۸۴۵۶۰۰۰ ریال
شهریه هر واحد :۲۳۰۷۰۰۰

شهریه فوق لیسانس ورودی ۸۹ روزانه دانشگاه دولتی

(۴*۱۸۴۵۶۰۰۰)+(۳۲*۲۳۰۷۰۰۰)=۱۴۷۶۴۸۰۰ ریال

حالا حساب کن ما ورودی ۹۱ هستیم این قیمت به کجا میرسه !
البته تمام این حرفا با این فرض هست که طرف می خواد بره از این وطن.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bbc_sh , arixooo
ارسال: #۳۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ

آهاا که اینطور ، این واسه لیسانس هم هست ؟/؟؟ دکترا چی‌ ؟؟؟ مثلا یکی‌ لیسانس ، ارشد ، دکترا ایران بود همه هم دولتی ، حالا می‌خواد یهو بره ، پول همه مقاطع رو ازش می‌گیرن؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط mcp.)
خب طرف که دکتری داره واسه چی می خواد بره ؟ می خواد بره یه دکتری دیگه بگیره ؟
اگه دکتری رو گرفته و می خواد بره براش حساب میکنن ، اگه سربازی رفته هرچند روز رفته از تعهد لیسانسش کم می کنند و بقیه رو طبق اینکه ورودی چه سالی بوده و چقدر طول کشیده رو جیرینگی ازش می گیرن.

همه مقاطع تحصیلی آکادمیک ، حتی کاردانی هم شامل این هزینه هست.

حالا قانونی که گذاشتن فکر کنم جدیده
تا وقتی که داره تو مقطع بالاتر درس می خونی نمی تونی مدرک مقطع پائین تر رو آزاد کنی،
فرض کنی لیسانس گرفتی و پشت سرش فوق قبول شدی ، خوب با خودت میگی که تو زمانی دارم فوق می گیرم که حداقل ۲ سال میشه ، ۲ سال سابقه کار (صوری یا واقعی) می برم که از تعهد لیسانس کم بشه ، اما کم نمی کنن برات

اینجوری می خوان نخبه ها رو نگه دارن، اما اون که می خواد بره تو یکی ۲ سال پول این ۲۰ میلیون ارشد رو که داده از محل فاندی که گرفته میتونه پس انداز کنه، دلار هم که نرخش بالا میره به نفعشه.
راه هم واسه پیچوندنش هم هست و حتی با ارز دانشجویی میشه این ۲۰ میلیون رو در آورد.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bbc_sh
ارسال: #۳۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mcp نوشته شده توسط:  طبق فایل پارسه
رتبه اول گرایش ۱و۴ که رفته دانشگاه تهران شبانه چون فوق لیسانس خونه خیلی پرش ۱۰ میلیون شبانه در میاد اما اگه بخوای مدرک رو بخری نرخ خرید مدرک واسه ورودی ۸۹ فوق لیسانس فنی مهندسی این هست

من که با حدود ۱ میلیون تومن مدرک لیسانسم رو آزاد کردم.
حالا نمیدونم این اعداد و ارقام تا چه حد معتبر هستن یا اینکه اصلا اون مبلغی که برای آزاد کردن مدرک باید پرداخت بشه این شکلی هست یا نه، ولی من که با ۱ تومن لیسانس رو تونستم حل کنم و با عقلم جور در نمیاد برای دوره فوق که نصف دوره لیسانسه، یه هو ۱۵ برابر پول بخوان!
از مبلغ آزاد کردن مدرک پزشکی عمومی خبر دارم و میدوم که بالاست (آخرین رقمی که تقریبا ۱۵ ماه پیش بود، ۵۰ میلیون تومن بود) ولی برای رشته های مهندسی که اونم طولش ۲ سال هست و با توجه به اینکه لیسانس مهندسی که طولش ۴ سال هست (حالا من ۹ ترمه خوندم) کمی بعید میدونم این همه باشه...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط mcp.)
RE: حدس میزنید کجا و کدوم دانشگاه قبول بشین ؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mcp نوشته شده توسط:  طبق فایل پارسه

من که با حدود ۱ میلیون تومن مدرک لیسانسم رو آزاد کردم.
حالا نمیدونم این اعداد و ارقام تا چه حد معتبر هستن یا اینکه اصلا اون مبلغی که برای آزاد کردن مدرک باید پرداخت بشه این شکلی هست یا نه، ولی من که با ۱ تومن لیسانس رو تونستم حل کنم و با عقلم جور در نمیاد برای دوره فوق که نصف دوره لیسانسه، یه هو ۱۵ برابر پول بخوان!
از مبلغ آزاد کردن مدرک پزشکی عمومی خبر دارم و میدوم که بالاست (آخرین رقمی که تقریبا ۱۵ ماه پیش بود، ۵۰ میلیون تومن بود) ولی برای رشته های مهندسی که اونم طولش ۲ سال هست و با توجه به اینکه لیسانس مهندسی که طولش ۴ سال هست (حالا من ۹ ترمه خوندم) کمی بعید میدونم این همه باشه...

صرفا جهت اطلاع

شما با فرض اینکه ورودی ۸۵ - ۸۶ لیسانس هستی ،واسه اون موقع اونم لیسانس مفت هست هزینه ها
ورودی ۸۶
شهریه هر نیمسال:۱۶۹۰۵۰۰
شهریه هر واحد:۱۴۰۸۷۵

ورودی ۸۵
شهریه هر نیمسال:۱۴۷۰۰۰۰
شهریه هر واحد:۱۲۲۵۰۰

یک چیز دیگه هرچی هم شهریه هر واحد رو در تعداد واحد که ۱۴۴ تا هست ضرب کنیم از ۱ میلیون بیشتر میشه !
فکر کنم شما سربازی رفتی و مدت زمانش رو کم کرده از تعهد و پول مابقی رو گرفته ازتون.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
سلام
راستش با خوندن پاسخ های مانشتی ها
خیلی استرس گرفتم!!!!!!!!!!!!!!
و الان دیگه حدسم نمیتونم بزنمHuh
.لی امیدوارم اونچه خیر هست پیش بیاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۴۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  سلام
راستش با خوندن پاسخ های مانشتی ها
خیلی استرس گرفتم!!!!!!!!!!!!!!
و الان دیگه حدسم نمیتونم بزنمHuh
.لی امیدوارم اونچه خیر هست پیش بیاد

هم دانشگاهی ایشالا که یه جای خوب قبول میشین.حتما روزانه های خوب رو به غیر از تهرانو میاری دوست من.شبانه های درجه ۲ تهران هم احتمالش هست واستون.

مرسی علی جان واسم دعا کن!!!
راستش بس استرس گرفتم الان هیچکار نمیتونم بکنم
حتی پایانامه م رو نمیتونم تایپ کنم
امید وارم شما هم اونجایی که دوست داری و به صلاحت است قبول شی
به امید خبر خوش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۴۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)mcp نوشته شده توسط:  یک چیز دیگه هرچی هم شهریه هر واحد رو در تعداد واحد که ۱۴۴ تا هست ضرب کنیم از ۱ میلیون بیشتر میشه !
فکر کنم شما سربازی رفتی و مدت زمانش رو کم کرده از تعهد و پول مابقی رو گرفته ازتون.

سپاس از اینکه من رو هم در جریان گذاشتید
من خدمت نرفتم. چون رتبه کنکورم خوب بوده و مثلا ممتاز محسوب میشدم، یه نامه نوشتم و ۵۰% تخفیف داده شد بهم...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost
ارسال: #۴۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط somayeh kashefi.)
چه میکنه این ۱/۱ درصد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من عجب پیش بینی کرده بودم
من تحصیلات تکمیلی زنجان رو آوردمWinkWink

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , hamid.adldoost
ارسال: #۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
باسلام
با آرزوی موفقیت برای شما

خیلی دوست داشتم منم بتونم اونجا قبول شم!
موفق باشید...
اگه تونستین موقع ثبت نام و اینا ... از آخرین رتبه ای که اونجا قبول شده اطلاعی بگیرید لطفا اطلاع بدین...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۲۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۱۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۰۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۰۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close