زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توضیحاتی در باب پست هایی که ارسال کرده ام.

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ
توضیحاتی در باب پست هایی که ارسال کرده ام.
در آغاز کار بگم که از این که این پست رو تو قسمت مشاوره ارشد ۹۲ ارسال میکنم خیلی پوزش میطلبم ولی چون پستهام تو این قسمت انجمن بوده و بچه های این قسمت انجمن من رو میشناسند حس کردم بهترین جا برای ارسالش همین جا هست. امیدوارم مدیریت مانشت پست رو پاک و یا به قسمت دیگه انتقال نده...
کمتر از یک ماه از اغاز به فعالیت من در مانشت میگذره و در این یه ماه لطف بسیاری از دوستان شامل حال من شده (از روی مقبولیت میشه فهمید اینو) و بسیاری از دوستان چه در پیغام های خصوصی و چه در همین پستها لطف زیادی به من داشته اند که از همین جا ازشون تشکر میکنم.
دوست دارم توضیحاتی در مورد این پست هایی که ارسال میکنم بدم که فکر میکنم نیاز باشه.
اول این که در شروع فعالیت من در مانشت تو قسمت رتبه زده بودم ۱ که خوب رتبه با سهمیه من ۱ بوده و رتبه واقعی من ۱ نبوده. و بهتر بود کنارش میزدم رتبه با سهمیه ۱ . خیلی از دوستان هم تو این مدت به من معترض شده بودند که خوب اعتراضشون هم بعضی جاها به جا بود. برای همین همان هفته دوم رتبه رو برداشتم که کسی سو ءتفاهمی از باب رتبه نداشته باشه و احیانا به خاطر اون رتبه این پستها رو نخونه چون نظرم همین چیزی است که در امضا هست. مهم نیست کی حرف میزنه مهم اینه که چی میگه...
دوم این که اون چیزهایی که تا حالا پست کردم و اون چیزهایی که شاید در اینده دور یا نزدیک پست کنم صرفا بابت تجربیات و مطالعاتیست که تو این دو سال بعد کنکور در زمینه کنکور به دست اوردم و به دست میارم. قصد تبلیغ شخصی ندارم صرفا بگم اگه چیزی گفته میشه بابت دستاوردهای شخصی من در زمینه کنکور و همکاری دو ساله من با موسسات مختلف کنکوری (مدرسان شریف- اکسین- سنجش- موسسه علوی(واحد ارشد) ) بوده است و تو این همکاری از نزدیک با داوطلبانی کنکور ارتباط داشتم و با انواع و اقسام مشکلاتی که در خین فرآیند اماده سازی برای کنکور ممکن است برای داوطلبان پیش بیاید، اشنا شدم .همین آشنایی باعث شد تا راهکارهایی برای حل بسیاری از مشکلات با همیاری داوطلبان پیدا کنیم که خوب این راهکارها مثل هر راهکار تجربی دیگری خالی از اشکال نیست و ممکنه توش کلی اشکال باشه.
سوم این که من به هدف نگارش کتابی در باب کنکور مطالعات زیادی انجام دادم و تلاش کردم تا برای بسیاری از این مشکلات راه حل های علمی پیدا کنم. کتابهای زیادی در حوزه روان شناسی خوندم که بعضا خیلی هاشون مفید بودند و بعضی هاشون هم خیلی به کار نمیومدند...
در کنار این مطالعه با آدمهای موفق رشته های دیگه(حسابداری- روان شناسی- حقوق- میم شیمی- MBA- برق- اقتصاد و...) و بعضی از بچه های فوق ای تی و مهندسی کامپیوتر امیرکبیر و شریف هم برخورد داشتم و با هم صحبتی با اونها و جویا شدن روشها و راهکارهای انها برای رسیدن به موفقیت سعی کردم مصداق هایی برای راهکارهایی که ارایه دادم و میدم پیدا کنم که گاهی موفق بودم و گاهی هم نه...
به هر حال خواستم بگم که از این پس هر پستی از من دیدید به طور ۱۰۰ درصد به آن اطمینان نکنید و خیلی خوشحال میشم که تو این چیزهایی که پست میشه سوالات خودتان رو مطرح کنید و حتی اونا رو به چالش بکشید کما اینکه بعضی از دوستان این کارها رو کردند و کلی خوشحال شدم از این بابت...
یه چیزم بگم این که تو مشاوره هایی که در باب کنکور میگیرید خیلی دقت کنید. هر مشاوره ای ممکنه کارساز نباشه و ادمها ممکنه نظرات مختلفی داشته باشند. حتما شرایط خودتون رو بسنجید و با فکر تصمیم بگیرید. لزومی نداره کسی که دو سال مشاور بوده، کسی که کتاب زیاد خونده و یا داره مینویسه یا کسی که رتبه اش خوب شده مشاور خوبی برای شما باشه، هیچ لزومیم نداره کسی که رتبش بد شده مشاور بدی باشه... خلاصه این که حرفها رو بخونید و بشنوید اما به اونهایی عمل کنید که حس میکنید برای شما مصداق داره....
در اخر بگم که انگیزه شخصی من از فعالیت تو مانشت دو چیزه. اول این که تو این دو سالی که مشاور بودم به دلیل کمک به بچه ها دعای خیر خیلی از بچه ها پشت سرم بوده و به همین دلیل تو زندگیم اتفاقای خیلی خوب افتاده و از خیلی از بحران های زندگیم تونستم با همین دعاهای خیر سربلند بیرون بیام. چون به این چیزها اعتقاد دارم. اگه به کسی بدون منت کمک کنی بهت کمک میکنند بدون منت...
دوم این که قصد نگارش کتابی در باب مشاوره کنکور رو دارم که خیلی از این مطالبی که اینجا پست میشه برگرفته از مطالب اون کتاب میباشد و خوب این سایت و بچه های عضو اون بهترین ازمون برای اون مطالب و پیدا کردن اشکالات و نقاط ضعف و قوت اون کتاب میباشند. برای همین خوشحال میشم اگه نقدهای منصفانه خودتون رو از مطالبی که اینجا پست میشه بهم بگید...

برای تک تک شما دوستان عزیز ارزوی موفقیت میکنم و از مدیریت این انجمن هم تشکر میکنم که این فرصت رو در اختیار داوطلبان مشتاق کنکوری قرار داده...

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , shima506 , Fardad-A , انرژی مثبت , Donna , Parva , Helmaa , Mohammad-A , Xilinx , **sara** , Mahbanoo313 , sara_sb92 , ati314 , ماه بانو , احسان مومنی , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۶۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۹۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۳۶ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۸۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۷۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close