زمان کنونی: ۱۰ تیر ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  ممنون از irisadaf
سوال دیگه ی من اینه که چرا من اطلاعاتم رو وارد می کنم میگه کسی با این اطلاعات پیدا نکرده؟؟؟؟؟ الان شما چطور وارد اون صفحه مخصوص خودتون میشین؟
سوال دیگه اینکه: اگه اول سازمان سنجش پذیرش کنه و به دانشگاه ها معرفی کنه و بعدش باز دانشگاه ها پذیرش کنند، این روند نمی تونه خیلی زمان کمی داشته باشه . پس این جواب نهایی کی میاد؟ می خوام به اینجا برسم که اگه دیرتر از شهریور و دیرتر از زمان ثبت نام دانشگاه ها بیاد و ما دانشگاه قبولی ب رتبه رو ثبت نام کنیم، اونوقت باید چه کار کنیم؟ اون موقع دیگه همه ی خوابگاه ها هم پر شده و به این پذیرفته ها خوابگاه نمی رسه
ممنون می شم از راهنماییتون
نتایج مسلما خیلی دیر میاد ، پاسخ اون سوالاتون را هم تو کامنت های قبلیم تو همین بحث دادم، اگه حتی روزانه هم معرفی بشین ، الزامی به ثبت نام ندارین و اگه جای خوبی قبول بشین که خوب همونجا میرین ثبت نام.
باز هم میگم این تسهیلات ، به معنی قبولی یه نفر نیست و سنجش فقط میاد دانشجوها را طبق معیارهای خودش صرفا به یه دانشگاه طبق انتخاب رشته ۱۰ تاییتون معرفی میکنه . اینکه قبول نهایی بشین به عهده خود دانشگاهه

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
Information اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  این گزینه که نوشته : "متقاضی جایابی سازمانی می باشم" یعنی چی؟ اگه علامت بزنیم چی میشه؟ اگه نه چی؟
Huhمنم این سوال برام مطرح شد!یعنی منظورشون اینه که اگه ۱۰ انتخابمون رد بشه خودشون یه جا برامون پیشنهاد میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  این گزینه که نوشته : "متقاضی جایابی سازمانی می باشم" یعنی چی؟ اگه علامت بزنیم چی میشه؟ اگه نه چی؟
Huhمنم این سوال برام مطرح شد!یعنی منظورشون اینه که اگه ۱۰ انتخابمون رد بشه خودشون یه جا برامون پیشنهاد میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ظاهرا برای همینه ، اگه اون ۱۰ تا را نیاریم یه امیدی هست بازم اینجوری Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , uniquegirl
ارسال: #۳۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
اینکه چرا مشخصات منو قبول نمی کنه رو پیدا نکردم؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  اینکه چرا مشخصات منو قبول نمی کنه رو پیدا نکردم؟؟
حتما نوع آزمون و سال آزمون را درست نزدید. مثلا من ورودی ۸۷ ام و سراسری ۸۷ را انتخاب کردم و راحت آورد .

۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
با تشکر از irisadaf
دوستان کسی اطلاع داره که میشه همه رشته را انتخاب کرد یا نه؟(منظورم رشته هایی با ظرفیت ۱-۲-۳ نفر هستش) یعنی برای این رشته ها هم سنجش کسانی رو به عنوان استعدادهای درخشان معرفی می کنه یا نه؟ کلا به ازای هر چند نفر ظرفیت اعلام شده یک نفر معرفی میشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ق.ظ
دوستان اطلاع دارن که دانشگاه آزادو هم قبول میکنن یا نه؟
چون من رفتم دانشگاهمون گفتن اون واسه دانشگاه های سراسریه و ناامیدم کردنو برگشتم
یعنی این وسط دانشگاه آزادیا ضرر میکنن؟
اگه اطلاع دارین حتما بگین
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
Information RE: اطلاعیه
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ق.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  دوستان اطلاع دارن که دانشگاه آزادو هم قبول میکنن یا نه؟
چون من رفتم دانشگاهمون گفتن اون واسه دانشگاه های سراسریه و ناامیدم کردنو برگشتم
یعنی این وسط دانشگاه آزادیا ضرر میکنن؟
اگه اطلاع دارین حتما بگین
ممنون

منم تا جایی که توی صفحات مختلف وب دیدم (منبع اصلی قسمت آیین نامه های سایت وزارت علوم) دانشگاههای آزاد شامل این آیین نامه نمی شن.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne
ارسال: #۳۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
نحوه انتخاب رشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان

در این انتخاب رشته چرا فقط ۱۰ محل و کد رشته مختلف رو میشه انتخاب کرد. کسی خبر داره چرا؟؟؟؟
گزینه جایابی سازمانی چیه؟ یعنی میگردن جا پیدا میکنند!!!

شما چطور این ۱۰ تا رو با توجه به محل تحصیل کارشناسیتون انتخاب می کنید؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید سروران
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان
من یه سوالی داشتم به نظرتون اگه از این سهمیه استفاده کنیم سهمیه رتبه اولی ازبین نمیره آخه من ازسهمیه رتبه اولی استفاده نکردم وگذاشتم برا امسال؟

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
چند سوال در مورد این اطلاعیه
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان
من چند تا سوال داشتم خواهش میکنم اگه کسی در موردش چیزی میدونه جواب بده
۱-منظور از جایابی سازمانی چیه؟ایا باید این تیک رو بزنم یا نه؟
۲-رشته من که کامپیوتره ایا میتونم در رشته ی فناوری اطلاعات شرکت کنم و بتونم تو اولویتهام گرایشهای it رو بگنجونم؟
۳-از کجا میتونم بفهمم که هر دانشگاه چه تعداد ظرفیت داره که دانشجویان از این راه بگیره ایا این امار از جایی معلومه؟
خواهشا هر کسی جواب هر کدوم از سوالات میدونه جواب بده چون میدونم برای خیلی از بچه ها جای سوال است با تشکر
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
دقت کردین همه دارن سوال می پرسن و هیچکس نیست جواب سوالای ما رو بده. یه عده با تردید و گمان، یه چیزایی میگن، اما هیچ چیز قطعی وجود نداره
یعنی هلاک این اطلاعیه دادن سنجشم بس که واضحه همه چیزش!!!

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۴۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
RE: اطلاعیه
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  اینکه چرا مشخصات منو قبول نمی کنه رو پیدا نکردم؟؟
شما بعد از زدن اسم و فامیل و سال ازمون
باید به سمت راست صفحه توجه کنید و گزینه ارسال مدارک رو بزنید

این گزینه رو که زدید مشخصاتتون رو میاره که یه سری رو هم خودتون باید تکمیل کنید .

بعدش دوباره از همون منوی سمت راست انتخاب رشته رو هم انتخاب کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
سوال
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان
رشته من که کامپیوتره ایا میتونم در رشته ی فناوری اطلاعات شرکت کنم و بتونم تو اولویتهام گرایشهای it رو بگنجونم؟

خواهشا هر کسی جواب سوال رو میدونه جواب بده چون میدونم برای خیلی از بچه ها جای سوال است با تشکر
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ق.ظ
RE: سوال
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)ابراهیم۱ نوشته شده توسط:  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان
رشته من که کامپیوتره ایا میتونم در رشته ی فناوری اطلاعات شرکت کنم و بتونم تو اولویتهام گرایشهای it رو بگنجونم؟

خواهشا هر کسی جواب سوال رو میدونه جواب بده چون میدونم برای خیلی از بچه ها جای سوال است با تشکر

اگر آیین نامه رو کامل مطالعه کرده باشید متوجه میشید که میتونید این کار رو انجام بدین اما خب شانس قبولیتون رو پایین تر میاره . چون اولویت با ادامه دادن رشته خودتون هست.

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۱۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۴۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۲۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۵۰۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۷۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۱۵۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۱,۱۶۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۲۵۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close