زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هم خونه ای سلام ! (ویژه همخونه شدن افراد در شهر قبولی دانشگاه)

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط sherkat.)
گفتم با وبژگی های هم آشنا بشیم تا بچه هایی که میخوان روزانه و شبانه و غیرانتفاعی و پیام نور و آزاد و ... با هم همخونه بشن راحت بتونن همخونه دلخواهشون رو پیدا کنن . اگر همخونه خوب داشته باشیم از خوابگاه خیلی مناسبتره برای درس خوندن .
البته تا اعلام قبولی مونده ولی بعضی ها میتونن حدس بزنن کجا قبول میشن .
من که با قلیونی و سیگاری به هیچ وجه هم اتاق نمیشم Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
آخه خیلی زوده هنوز !!!!!!!!
بعدشم ، خیلی بچه ها تمایل دارن یک و دو ترم خوابگاه بگیرن و بعدش چون دانشگاه ها دیگه خوابگاه نمی دن مجبورن برن خونه بگیرن ، ولی باز ممکنه افرادی باشه که تمایل به خونه گرفتن باشن (مایه داری !)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherkat
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
RE: هم خونه ای سلام ! (ویژه همخونه شدن افراد در شهر قبولی دانشگاه)
آخه همه جا خوابگاه نمیدن ، شبانه و غیرانتفاعی بعضی جاها خوابگاه نمیدن ، بعضی از دانشگاهها خوابگاهشون اصلا بدرد نمیخوره و بعضی جاها هم خوابگاه خودگردان داره که هزینش با اجاره خونه یکی درمیاد .

حالا ۴-۵ نفر جمع بشن یه خونه بگیرن شاید از یه اتاق که درش بطور میانگین هر ۳۰ دقیقه یبار باز و بسته بشه خیلی مناسبتر باشه .

من ۹ ترم تو خوابگاه بودم ، به درد همه کاری میخورد جز درس خوندن . تو ارشد که دیگه فکر کنم .........
۰
۰
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب اول باید دوستان بدونن کجا قبول می شن منظورم شهرشه. مطمئنا میزان اجاره خونه در شهرهای مختلف متفاوته.بعد این که چه دانشگاهی چون برخی ها خوابگاه میدن برخی نه. چه دوره ای هستن روزانه، شبانه و .... و این که چقد ردر هفته کلاس دارن صرف می کنه خونه بگیرن یا واسه یکی دو روز همون خوابگاه می مونن. شهر محل تخصیل به شهر محل زندگی نزدیکه یا دوره و موارد دیگه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherkat , The BesT
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
آقا یواش یواش باید همخونه ها رو بشناسیم .

حالا واقعا کسی حاضره تو این سایت همخونش رو پیدا کنه ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۲۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۶۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۴۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۳۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۰۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۵۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close