زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد فراگیره پیام نوره تهران به نظرتون خوبه؟ارزشه تحصیل داره؟

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سلام بجه ها لطفا راهنمایی کنید..
میخاسم بدونم آیا اعتبار داره؟ارزشه تحصیل داره؟و اینکه آیا کلاساش با پیام نورای سراسری یه جا تشکیل میشه؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به بخش انتخاب رشته منتقل شد.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
این سوالات را از سایت زیر نیز می‌تونید بپرسید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وقتی وارد سایت شدید روی هر عنوان خبری کلیک کنید در پایین صفحه نظرات،سوالات خود را مطرح کنید

تا پشتیبانان سایت به شما جواب دهند.

نظر من:

۱-مدرک دانشگاه پیام نور مورد تایید وزارت علوم است پس معتبره

۲-بستگی به خودتون داره

۳-تو مقطعی که من تحصیل میکنم دانشجویان فراگیر و سراسری کلاساشون یکی هست.
۰
۰
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
من فقط دو مطلب رو خدمتتون بگم:
۱-این که برید شروع کنید به خوندن و در کنارش برای سراسری بخونید، علتش احتمالا اینه که اینو از دست ندید و در عین حال تلاش برای سراسری کنید

یا در واقع ارشدتون رو نمیخونید و انرژی برای کنکور میذارید و اگه خدای نکرده سراسری هم قبول نشید و بخواید همون فراگیر رو ادامه بدید،عملا یک سال که تمامی واحداتون عملا تو همون یک سال تموم میشه رو بسیار سطحی و بی هدف گذروندید.خروجی خوبی نخواهید داشت از ارشدتون.
این امکان هم هست که قبول بشید.حالا فایده ی این یه سال چی بوده؟
اگه بخواید معادل بزنید که یه مشت درسی که بیخودی پاس کردید رو دارید معادل میزنید.اگر نخواید بزنید هم فقط یه بار اضافه روی دوشتون بوده.
حالت دوم اینه که شما درس ارشدتون رو به خوبی براش وقت میذارید و برای کنکور هم وقت کمتری میذارید.نتیجه ی این هم جز خستگی براتون چیزی نداره.
و حالت سوم که شاید ۱ درصد باشه احتمالش، اینه که بر دو خوب میرسید.با احتمال خیلی ضعیف.

حالا سوال من اینه اگه واقعا ایمان ندارید که طوری میخواید بخونید که قبول بشید(چون دارید این شانس رو برای خودتون نگه میدارید یعنی مطمئن نیستید قبول بشید) چرا بیخودی به خودتون فشار اضافه بیارید؟
اگر ایمان دارید که تلاش میکنید و قبول میشید، چرا هم زمان میخواید اینو بخونید.

۲-ارشد فراگیرِپیام نور ِ تهران و ارزش ِ تحصیل، همشون کسره اضافه میگیرن. ه که شما قرار دادید در واقع مثل قرار دادن "است" به صورت خودمونیه.
برای اینکه مطمئن بشید کجا ه بذارید و کجا کسره میتونید پیش خودتون مثال بزنید Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: injaneb
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط ali.)
RE: ارشد فراگیره پیام نوره تهران به نظرتون خوبه؟ارزشه تحصیل داره؟
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  سلام بجه ها لطفا راهنمایی کنید..
میخاسم بدونم آیا اعتبار داره؟ارزشه تحصیل داره؟و اینکه آیا کلاساش با پیام نورای سراسری یه جا تشکیل میشه؟

برو از احمدی منشی گروه کامپیوتر بپرس، اون اونجا مدرک گرفته (پیام نور تهران)

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۰۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close