زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترم ۴ نرم افزار و نیاز به راهنمایی در مورد کنکور ارشد

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
سلام.من ترم۴ نرم افزارم تصمیم گرفتم از امثال شروع کنم جدی درس بخونم واسه ارشد البته در کنارشم برنامه نویسی و چیزای که واقعا لازمه.اما چندتا مشکل دارم میخوام نرم افزارو ادامه بدم تا حالا هیچ کدوم ازدرسارو نخوندم.از بین سر فصلای کنکور درسای ریاضی ساختمان داده زبان ماشین مدار الکتریکی ومنطقی روخوندم میخوام منابعی روپیشنهاد کنید که وقتم تلف نشه و اینکه شبه کدای ارشد به زبان سی پلاس پلاسه؟
مرسی.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: کمک
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)liliana نوشته شده توسط:  سلام.من ترم۴ نرم افزارم تصمیم گرفتم از امثال شروع کنم جدی درس بخونم واسه ارشد البته در کنارشم برنامه نویسی و چیزای که واقعا لازمه.اما چندتا مشکل دارم میخوام نرم افزارو ادامه بدم تا حالا هیچ کدوم ازدرسارو نخوندم.از بین سر فصلای کنکور درسای ریاضی ساختمان داده زبان ماشین مدار الکتریکی ومنطقی روخوندم میخوام منابعی روپیشنهاد کنید که وقتم تلف نشه و اینکه شبه کدای ارشد به زبان سی پلاس پلاسه؟
مرسی.
خیلی خوبه که از الان بفکر ارشدی...ولی بنظر من از الان کتاب های مرجع رو در کنار درسای دانشگاه داشته باش و سعی کن پایه ات رو قوی کنی...در مورد منابع خوب هم توی تالار سایت بگردی چیزای خوبی پیدا میکنی...اون سوال آخریتم من اطلاعی ندارم بقیه دوستان بهتر میتونن کمکت کنن...

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: liliana
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
یکسال زود بفکر افتادی بهترین کار واسه شما اینه که معدلت رو بالا نگه داری، اینجوری ۲۰% کنکور رو داری اگه هم رتبه اول شدی که دیگه خیلی خوبتر میشه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط esi.)
آره به نظر من هم هنوز خیلی زوده، منم مثل دوستمون علی پیشنهاد می کنم درساهای دانشگاتو خوب بخونی و معدل بالایی بگیری و در کنار به جای کنکور بهتره دنبال یه تخصص خاصی باشه و دنبال یه فیلد مناسب باش و دنبالش کن هم برای ارشدت خوبه که می تونی ادامشو کار کنی و هم می تونی به فکر توسعه اون فیلد کاری و ارائه مقاله باشی. سال آخر می تونی با خیال راحت واسه کنکور بخونی

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
RE: ترم ۴ نرم افزار و نیاز به راهنمایی در مورد کنکور ارشد
منم ترم چهارم منم واسه کنکور داغ بودم اینقد که امسال تو نمایشگاه کتاب تهران نصفه کتابای تستو خریدم.ولی بعدش دیدم بهترین کار خوندن کتب مرجع واز همه مهمتر زبان برنامه نویسیمو قوی کنم.به فکر معدلم هستم واقعا معدل خیلی مهمه.به نظرم بهترین کار واسه شما هم همینه.Big GrinBig GrinBig Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
به نظرم شما اون درسایی که توی کنکور میاد رو الان با خیال راحت میتونید از روی مرجع بخونید و با این کار پایه تون رو قوی کنید ( چون توی دروس دانشگاهی از هر ترم یک درس یا دو درس منبع ارشد باشن پس وقت دارید که منبع مطالعه کنین)

حتما حواستون به معدلتون باشه و واقعا سعی کنید که معدل خوبی داشته باشین .

در کنار درس خوندن سعی کنید مهارت هاتونو افزایش بدین که بعد از اتمام دوره کارشناسی چه در مقطع ارشد و چه در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید . با رفتن به سمت کارهای عملی علاقه تون رو هم بهتر میتونین بفهمین و میتونید با خیال راحت در همون زمینه در مقطع ارشد تخصصی کار کنید .

خوندن برای کنکور ( به شیوه ای که دوستان کنکوری باید بخونن ) رو بذارید برای ترم شش به بعد .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
هر درسی قراره هر ترم داشته باشی، منظورم دروسی هستن که تو آزمون ارشد هستن، با مرجع بخون
همون کاری که کنکوری ها الان میکنن، شما زودتر به فکرش باش.
و معدل، که اگه نگاهی به کارنامه ها داشته باشی خودش گویای همه چیز هست.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
از همهتون ممنونم واسه راهنمایتون.تلاشمو میکنم تا به آرزوم برسم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , esi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۶۸۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close