زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

CLRS، ترجمه یا زبان اصلی؟

ارسال:

mahpoor پرسیده:

سلام،
من دارم CLRS رو میخونم اما چون زبانم ضعیفه خیلی وقتم تلف میشه، بهتر نیست کتاب ترجمه شده رو بخونم؟ اگه ترجمه ی خوبی از این کتاب دیدین معرفی کنید.
اگه در این مورد چیزی میدونید راهنمایی کنین.
مرسی.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

ghaderiyaser پاسخ داده:

RE: CLRS، ترجمه یا زبان اصلی؟

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)mahpoor نوشته شده توسط:  سلام،
من دارم CLRS رو میخونم اما چون زبانم ضعیفه خیلی وقتم تلف میشه، بهتر نیست کتاب ترجمه شده رو بخونم؟ اگه ترجمه ی خوبی از این کتاب دیدین معرفی کنید.
اگه در این مورد چیزی میدونید راهنمایی کنین.
مرسی.
سلام. به نظر من ترجمه مهندس طرزه خوبه. البته تاکیدتون روی سوالهای این کتاب باشه، سوالهای خوبی داره. هرساله چند تا از سوالهای طراحی کپی تمرینات همین کتابه.
موفق باشید

۰
ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

من تر جمه قلزم را هم دیدم. بنظرم خوب بود. از لحاظ اقتصادی هم بصرفه تره. تو مقدمه اش نوشته جلد دومش را هم چاپ میکنه ولی همان یه جلد همه مباحث را پوشش میده.

۰
ارسال:

sir_ams پاسخ داده:

میشه بگید کسی که از روی خود مرجع میخونه تا کجاهاش بخونه کافیه؟؟؟؟(البته فعلا برای کنکور!)
ممنون

۰
ارسال:

esi پاسخ داده:

ترجمه اصلی رو وقت داشته باشی بخونی که واقعا نور علی نوره اما زمان زیادی میخواد.
ترجمه انتشارات خوارزمی (نام مترجم رو یادم نیست) من دیدم خوبه ، اما هر چی دنبالش گشتم واسه خودم پیداش نکردم مجبور شدم ترجمه جعفر نژاد رو بخونم که اتفاقا از شانس من این ترجمش بد نیست ، من که راضی بودم از ترجمه جعفر نژاد ( دو جلد کتاب هست یکیش جلد آبی و یکیش جلد سبز داره)
در کل من ترجمه شده رو توصیه می کنم با این زمان کم واسه کنکور اما به هیچ وجه خوندن مرجع رو حذف نکن و فقط به کتاب های کنکوری بسنده نکن مخصوصا این درس که واقعا مهمه ، هم تو ارشد و هم تو دکتری، ان شاالله تویه دوران ارشد کتاب زبان اصلیشو به طور کامل با دقت وو بدور از استرس کنکور می خونی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۸۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  ترجمه لهمشد ۱,۰۰۱ ۲۱۴,۵۵۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۱ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۸۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۳۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۸۵۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close