زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در نصب فتوشاپ

ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط sepideh.m.)
مشکل در نصب فتوشاپ
سلام دوستان
قبلا فتوشاپ روی سیستمم نصب بود و کار میکردم باهاش بعد ریمووش کردم .الان دوباره نیاز دارم بهش ولی نصب نمیشه! نمیدونم چرا !؟ تا مرحله کپی کردن فایلها میره و بعد یهو قطع میشه یعنی اصلا پنجره ی مربوط به نصب نرم افزار نمیاد! هیچ پیغام و اروری هم نمیده که بفهمم مشکل از کجاست! باید چیکار کم تا نصب بشه؟ در ضمن یکی از دوستانم گفت اول محتویات سی دی رو روی هارد کپی کن بعد از روی هارد نصب کن ، این کارو کردم مشکل حل نشد!
فرصتم کمه .لطفا راهنمایی کنید.ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: مشکل در نصب فتوشاپ
شما باید از برنامه ای که خود این شرکت برای حل مشکلاتش درست کرده استفاده کنی.
نام این برنامه Adobe Creative Suite Cleaner Tool هست و از آدرس زیر می تونید دریافت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepideh.m
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
مشکل در نصب فتوشاپ
فتوشاپ رو نباید از روی دی وی دی نصب کنید اول کپی کنید روی هارد بعد نصب کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط sepideh.m.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فتوشاپ رو نباید از روی دی وی دی نصب کنید اول کپی کنید روی هارد بعد نصب کنید.

ممنون آفاق جان
این کارو کردم ولی بازم همون مشکل رو داره

(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Shaheen نوشته شده توسط:  شما باید از برنامه ای که خود این شرکت برای حل مشکلاتش درست کرده استفاده کنی.
نام این برنامه Adobe Creative Suite Cleaner Tool هست و از آدرس زیر می تونید دریافت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از راهنمایی تون
از این برنامه استفاده کردم ولی همچنان همون مشکل قبلی هستHuh
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
مشکل در نصب فتوشاپ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)sepideh.m نوشته شده توسط:  قبلا فتوشاپ روی سیستمم نصب بود و کار میکردم باهاش بعد ریمووش کردم .
شاید لازم باشه از رجیستری هم پاکش کنید. توی قسمت run نام برنامه regedit را تایپ کنید و مسیر:
HKEY_LOCAL MACHINE و بعد SOFTWARE و ADOBE ، و روی PHOTOSHOP کلیک راست و بعد DELETE .
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)sepideh.m نوشته شده توسط:  قبلا فتوشاپ روی سیستمم نصب بود و کار میکردم باهاش بعد ریمووش کردم .
شاید لازم باشه از رجیستری هم پاکش کنید. توی قسمت run نام برنامه regedit را تایپ کنید و مسیر:
HKEY_LOCAL MACHINE و بعد SOFTWARE و ADOBE ، و روی PHOTOSHOP کلیک راست و بعد DELETE .
ممنون
این کارو هم قبلا کردم ولی فایده نداشت مشکل همچنان باقی است
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ق.ظ
مشکل در نصب فتوشاپ
نرم افزار youre uninstaller یه نرم افزار را به صورت کامل(از بیخ و بن) انگار اصلا چنین نرم افزاری تا بحال رو سیستم نصب نشده پاکش میکنه
ابزارهای دیگری هم در خودش داره که بعضی از اشکالات نرم افزاری رو برطرف میکنه(مثل نصب ناقص نرم افزارها)
اگه بازم مشکلتون حل نشد ویندوز رو system restore کنید تا برگرده به روزی که نرم افزار رو نصب نکرده بودید(مواظب باشید امکان از دست رفتن بعضی تنظیمات و حتی فایلها وجود داره)
فضای محلی که قرار نصب بشه رو چک کنید شاید فضای کافی نباشه و بدون اخطار یکدفعه برنامه رو میبنده
تغییر دادن درایو قبلی که نصب بود به درایوی جدید هم میتونه مشکل رو حل کنه
اگه از ویندوز۷ استفاده میکنید بعضی اوقات هشدارها و اخطارهای خوبی در این گونه شرایط میده

مانند مرد عمل فکر کن و مانند مرد فکر عمل نما.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
ممنون دوستان
مشکل حل شد .در واقع حل که نشد مجبور شدم صورت مسئله رو پاک کنم! چون تا دیشب بیشتر فرصت نداشتم و نصب نشد من ویندوز رو عوض کردم !من تمام این راه حل ها رو امتحان کردم ولی هیچکدوم مشکل رو حل نکرد ! نمیدونم چی شده بود تا حالا سابقه نداشت واسه من!
به هر حال از راهنماییتون بسیار ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۸۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  آموزش فتوشاپ ۲۰۱۹ graph30t ۰ ۱,۸۵۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: graph30t
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۵ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۶۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۷۶ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۱ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  خطا در نصب پرستاشاپ fas ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: fas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close