زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروژه آزمایشگاه معماری

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
Sad پروژه آزمایشگاه معماری
سلام
استاد آزمایشگاه معماری کامپیوتر ما یه پروژه بهمون داده که باید اونو با پروتئوس شبیه سازی کنیم اما من با اینکه با این نرم افزار کار کردم هنوز نمیتونم اصل ماجارا بفهمم که چطور باید گیت ها کنار هم قرار بگیرندUndecided
امیدوارم کسی که بچه های معماری مفاهیمش رو عالی میدونن حداقل واسم توضیحش بدن باید تا امشب تحویلش بدم Sad!
اصل پروژه عکس ۱ هست.

نمیدونم جایی که تاپیک جدید زدم واسه این موضوع درسته یا نه اما سعی کردم جای مناسبی پیدا کنم.

فایل‌(های) پیوست شده

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
پروژه آزمایشگاه معماری
شما باید دیتا شیت هر ic رو پیدا کنین و ببینین کدوم پایه ها ورودی و کدوم ها خروجی هستند ، بعد تو proteos بیاین پایه ها رو به هم وصل کنین ، مثلا ورودی آی سی ۲ ، خروجی آی سی ۱ هست ، شما باید از دیتا شیت ببینین از پایه ی شماره چند آی سی ۱ خروجی حاصل میشه ، بیاین اون پایه رو با یه خط وصل کنین به پایه مربوط به ورودی آی سی ۲ ، حالا نمی دونم منظور شما همین بود یا نه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: پروژه آزمایشگاه معماری
درسته بیشتر پایه ها سر کلاس فهمیدیم چی هستند اما یکم تخصصی تر میخواستم !بهر حال ممنون واسه اون دیتا شیت که گفتید یجای کار خیلی بدردم خورد درآوردن دیتا شیت ها.

به هر حال تلاش خودمو کردم تونستم یکم ازش سر در بیارم Cool یعنی قراره دوتا رجیستر با هم جمع بشن!

فکر کنم همه جا درسته اما کار یه ای سی درست نفهمیدم چطوره واسه همین خروجی معلوم نیست چطوری میشه؟Big Grin
یه ضرب المثل ما داریم میگیم " کاچی بهتر از هیچی!Tongue"

فایل میزارم اینجا دوست دارم بدونم مدار صحیح چطورهBlush اگر کسی بلد بود واسم درستشو بزاره!

فایل‌(های) پیوست شده

finall.zip
اندازه فایل: ۱۸/۶۵ KB

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۰۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۲۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۶۵ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۳۰۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  پروژه clips hadis_67 ۲ ۳,۱۸۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۲۱۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۵۴۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۶۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close