زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟)

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
Question اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟)
سلام من تو مجازی ها امنیت شبکه مالک اشتر آوردم هفدهم تیر مصاحبه است برم یا نه؟بعد به فرض اگه قبول شم بعدش امکانش باشه که یکجا روزانه قبول شم کدومو برام قبولی میزنن؟Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟)
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sharifidarani نوشته شده توسط:  سلام من تو مجازی ها امنیت شبکه مالک اشتر آوردم هفدهم تیر مصاحبه است برم یا نه؟بعد به فرض اگه قبول شم بعدش امکانش باشه که یکجا روزانه قبول شم کدومو برام قبولی میزنن؟Sad
اونی که تو لیست انتخاب رشته زودتر انتخاب کردی
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
منم روزانه و شبانه و مجازی امنیت مالک اشتر قبول شدم که به ترتیب انتخاب ۱۰ ، ۱۳ و ۶۰ بودن ، مصاحبه من نوزدهمه ولی نمی تونم برم ، چی میشه نرم ؟

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ

از کجا میدونی این ۳ تا رو اوردی؟
شاید فقط انتخاب اولتونو اوردین!!
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
به نظرتون مجازی مالک اشتر برای رشته امنیت خوبه. فکر کنم اولین سالی هم هست که این رشته رو به صورت مجازی آورده و اینکه کلا رشته امنیت سخت هست. به نظرتون میشه مجازی خوندش؟
و سوال دیگه:
در مورد مجازی شیراز چطور؟ کدومشون بهتره؟ شیراز یا مالک اشتر؟ البته شیراز دیگه امنیت نیست. ۳ تا رشته دیگست.
ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه.

من ۱بار بیشتر کنکور ندادم ولی اگه نظر منو بخوای امنیت اطلاعات در کنار شبکه بهترین رشته های آی تی هستن و اگه قراره مجازی بخونی همون مالک امنیت بخون . چون دانشگاه مالک با شرایط خاصی دانشجو میگیره ، قطعا براشون برنامه داره و هر کسی رو واسه ی رشته به این مهمی قبول نمیکنن
قید شیرازو بزن

راستی شما رتبت چند شد؟توی نتیجه نهایی شما اسم چند تا دانشگاه اومده؟ برای من که فقط زده مالک
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط ali.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
به نظرتون مجازی مالک اشتر برای رشته امنیت خوبه. فکر کنم اولین سالی هم هست که این رشته رو به صورت مجازی آورده و اینکه کلا رشته امنیت سخت هست. به نظرتون میشه مجازی خوندش؟
و سوال دیگه:
در مورد مجازی شیراز چطور؟ کدومشون بهتره؟ شیراز یا مالک اشتر؟ البته شیراز دیگه امنیت نیست. ۳ تا رشته دیگست.

من ۱بار بیشتر کنکور ندادم ولی اگه نظر منو بخوای امنیت اطلاعات در کنار شبکه بهترین رشته های آی تی هستن و اگه قراره مجازی بخونی همون مالک امنیت بخون . چون دانشگاه مالک با شرایط خاصی دانشجو میگیره ، قطعا براشون برنامه داره و هر کسی رو واسه ی رشته به این مهمی قبول نمیکنن
قید شیرازو بزن

راستی شما رتبت چند شد؟توی نتیجه نهایی شما اسم چند تا دانشگاه اومده؟ برای من که فقط زده مالک

هیچ برنامه ای براشون چیده نشده.
آخه مگه میشه آدم دانشگاه بره رشته آی تی بخونه لپ تاپ نتونه توش ببره ؟

فقط تنها مزیتش خوابگاه خوب و غذاش هست همین.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط arshadit.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
و سوال دیگه:

قید شیرازو بزن

هیچ برنامه ای براشون چیده نشده.
آخه مگه میشه آدم دانشگاه بره رشته آی تی بخونه لپ تاپ نتونه توش ببره ؟

فقط تنها مزیتش خوابگاه خوب و غذاش هست همین.
از این بابت میگم که امنیت اطلاعات رشته ی حساسیه و تقریبا هرکی قبول بشه اونجا ، اگه بخواد راحت جذب نظام میشه و از خداشونه که شما رو حفظ کنن

جنگای سایبری که این روزا اتفاق میوفته ، اهمیت و حساسیت این رشته رو بالا برده
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط doc_shf90.)
ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

تو سایت سنجش ،اون قسمتی که نوشته"اعلام نتایج معرفی شدگان......." آیا لیست دانشگاههای رو که در این قسمت
با وارد کردن رمز عبور،برامون میزنه،همون جاهاییکه باید بریم برای مصاحبه؟؟؟

این برنامه مصاحبه دانشگاه مالک اشتر چیه؟
اینکه فقط برای افرادیکه تهران ،شیراز ،اصفهانن که جدول رمانی گذاشته؟؟؟؟
توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
دارم فرصت رو از دست میدم.
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)doc_shf90 نوشته شده توسط:  ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

تو سایت سنجش ،اون قسمتی که نوشته"اعلام نتایج معرفی شدگان......." آیا لیست دانشگاههای رو که در این قسمت

توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
شما توی نتایج اسم کدوم دانشگاه برات اومده؟
این نتایج نتایج قطعی نیست
شما رتبت چنده؟
اصلا ممکنه رتبه شما طوری باشه که حتی اگه بری مصاحبه ، یه دانشگاه با اولویت بهتر رو قبول بشی
مصاحبه برو ، ضرری نداره و اصلا ربطی به نتایجی که شهریور اعلام میکنن نداره ،مگر اینکه رتبه ی شما اینقد پایین باشه که به شبانه یا غیر انتفاعی نرسه و برسه به دانشگاهی که برای مصاحبش دعوت شدی
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)doc_shf90 نوشته شده توسط:  ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
شما توی نتایج اسم کدوم دانشگاه برات اومده؟
این نتایج نتایج قطعی نیست
شما رتبت چنده؟
اصلا ممکنه رتبه شما طوری باشه که حتی اگه بری مصاحبه ، یه دانشگاه با اولویت بهتر رو قبول بشی
مصاحبه برو ، ضرری نداره و اصلا ربطی به نتایجی که شهریور اعلام میکنن نداره ،مگر اینکه رتبه ی شما اینقد پایین باشه که به شبانه یا غیر انتفاعی نرسه و برسه به دانشگاهی که برای مصاحبش دعوت شدی

برای من ۶ تا کد رشته اومده. شاهد و مالک اشتر روزانه و ۴ کدرشته ام واسه شریف.
یعنی هر کدوم از کد رشته ها رو که دارای شرایط خاص بود که زده بودم،واسه مصاحبه اوردم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close