تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - sharifidarani - 12 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ

سلام من تو مجازی ها امنیت شبکه مالک اشتر آوردم هفدهم تیر مصاحبه است برم یا نه؟بعد به فرض اگه قبول شم بعدش امکانش باشه که یکجا روزانه قبول شم کدومو برام قبولی میزنن؟Sad

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - Barsom - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sharifidarani نوشته شده توسط:  سلام من تو مجازی ها امنیت شبکه مالک اشتر آوردم هفدهم تیر مصاحبه است برم یا نه؟بعد به فرض اگه قبول شم بعدش امکانش باشه که یکجا روزانه قبول شم کدومو برام قبولی میزنن؟Sad
اونی که تو لیست انتخاب رشته زودتر انتخاب کردی

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - kadoos - 13 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ

منم روزانه و شبانه و مجازی امنیت مالک اشتر قبول شدم که به ترتیب انتخاب ۱۰ ، ۱۳ و ۶۰ بودن ، مصاحبه من نوزدهمه ولی نمی تونم برم ، چی میشه نرم ؟

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - hani89 - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ

از کجا میدونی این ۳ تا رو اوردی؟
شاید فقط انتخاب اولتونو اوردین!!

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - arshadit - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
به نظرتون مجازی مالک اشتر برای رشته امنیت خوبه. فکر کنم اولین سالی هم هست که این رشته رو به صورت مجازی آورده و اینکه کلا رشته امنیت سخت هست. به نظرتون میشه مجازی خوندش؟
و سوال دیگه:
در مورد مجازی شیراز چطور؟ کدومشون بهتره؟ شیراز یا مالک اشتر؟ البته شیراز دیگه امنیت نیست. ۳ تا رشته دیگست.
ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه.

من ۱بار بیشتر کنکور ندادم ولی اگه نظر منو بخوای امنیت اطلاعات در کنار شبکه بهترین رشته های آی تی هستن و اگه قراره مجازی بخونی همون مالک امنیت بخون . چون دانشگاه مالک با شرایط خاصی دانشجو میگیره ، قطعا براشون برنامه داره و هر کسی رو واسه ی رشته به این مهمی قبول نمیکنن
قید شیرازو بزن

راستی شما رتبت چند شد؟توی نتیجه نهایی شما اسم چند تا دانشگاه اومده؟ برای من که فقط زده مالک

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - ali - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
به نظرتون مجازی مالک اشتر برای رشته امنیت خوبه. فکر کنم اولین سالی هم هست که این رشته رو به صورت مجازی آورده و اینکه کلا رشته امنیت سخت هست. به نظرتون میشه مجازی خوندش؟
و سوال دیگه:
در مورد مجازی شیراز چطور؟ کدومشون بهتره؟ شیراز یا مالک اشتر؟ البته شیراز دیگه امنیت نیست. ۳ تا رشته دیگست.

من ۱بار بیشتر کنکور ندادم ولی اگه نظر منو بخوای امنیت اطلاعات در کنار شبکه بهترین رشته های آی تی هستن و اگه قراره مجازی بخونی همون مالک امنیت بخون . چون دانشگاه مالک با شرایط خاصی دانشجو میگیره ، قطعا براشون برنامه داره و هر کسی رو واسه ی رشته به این مهمی قبول نمیکنن
قید شیرازو بزن

راستی شما رتبت چند شد؟توی نتیجه نهایی شما اسم چند تا دانشگاه اومده؟ برای من که فقط زده مالک

هیچ برنامه ای براشون چیده نشده.
آخه مگه میشه آدم دانشگاه بره رشته آی تی بخونه لپ تاپ نتونه توش ببره ؟

فقط تنها مزیتش خوابگاه خوب و غذاش هست همین.

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - arshadit - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می خوام نظر شما رو بدونم.
و سوال دیگه:

قید شیرازو بزن

هیچ برنامه ای براشون چیده نشده.
آخه مگه میشه آدم دانشگاه بره رشته آی تی بخونه لپ تاپ نتونه توش ببره ؟

فقط تنها مزیتش خوابگاه خوب و غذاش هست همین.
از این بابت میگم که امنیت اطلاعات رشته ی حساسیه و تقریبا هرکی قبول بشه اونجا ، اگه بخواد راحت جذب نظام میشه و از خداشونه که شما رو حفظ کنن

جنگای سایبری که این روزا اتفاق میوفته ، اهمیت و حساسیت این رشته رو بالا برده

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - doc_shf90 - 18 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

تو سایت سنجش ،اون قسمتی که نوشته"اعلام نتایج معرفی شدگان......." آیا لیست دانشگاههای رو که در این قسمت
با وارد کردن رمز عبور،برامون میزنه،همون جاهاییکه باید بریم برای مصاحبه؟؟؟

این برنامه مصاحبه دانشگاه مالک اشتر چیه؟
اینکه فقط برای افرادیکه تهران ،شیراز ،اصفهانن که جدول رمانی گذاشته؟؟؟؟
توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
دارم فرصت رو از دست میدم.

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - arshadit - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)doc_shf90 نوشته شده توسط:  ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

تو سایت سنجش ،اون قسمتی که نوشته"اعلام نتایج معرفی شدگان......." آیا لیست دانشگاههای رو که در این قسمت

توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
شما توی نتایج اسم کدوم دانشگاه برات اومده؟
این نتایج نتایج قطعی نیست
شما رتبت چنده؟
اصلا ممکنه رتبه شما طوری باشه که حتی اگه بری مصاحبه ، یه دانشگاه با اولویت بهتر رو قبول بشی
مصاحبه برو ، ضرری نداره و اصلا ربطی به نتایجی که شهریور اعلام میکنن نداره ،مگر اینکه رتبه ی شما اینقد پایین باشه که به شبانه یا غیر انتفاعی نرسه و برسه به دانشگاهی که برای مصاحبش دعوت شدی

RE: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت(برم مصاحبه یا نه؟) - doc_shf90 - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)doc_shf90 نوشته شده توسط:  ببخشید شما از کجا می دونید که برای کدومیک از دانشگاههای دارای شرایط خاص،برای مصاحبه انتخاب شدید؟؟؟

توروخدا یه نفر جواب بده.
من که پاک گیج شدم
باید چیکار کنیم؟؟؟
شما توی نتایج اسم کدوم دانشگاه برات اومده؟
این نتایج نتایج قطعی نیست
شما رتبت چنده؟
اصلا ممکنه رتبه شما طوری باشه که حتی اگه بری مصاحبه ، یه دانشگاه با اولویت بهتر رو قبول بشی
مصاحبه برو ، ضرری نداره و اصلا ربطی به نتایجی که شهریور اعلام میکنن نداره ،مگر اینکه رتبه ی شما اینقد پایین باشه که به شبانه یا غیر انتفاعی نرسه و برسه به دانشگاهی که برای مصاحبش دعوت شدی

برای من ۶ تا کد رشته اومده. شاهد و مالک اشتر روزانه و ۴ کدرشته ام واسه شریف.
یعنی هر کدوم از کد رشته ها رو که دارای شرایط خاص بود که زده بودم،واسه مصاحبه اوردم.