زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اموزش لیسنگ واسپیکینگ

ارسال: #۱۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ق.ظ
اموزش لیسنگ واسپیکینگ
از پل هم که گذشت سراغ نصرت نرید دوست عزیز.

انگلیسی رو با کمک انگلیسی یاد بگیرید نه با کمک فارسی.

شما اگر از نصرت بتونید نتیجه هم بگیرید خیلی کند خواهید بود چون ذهن شما مدام دنبال ترجمه از فارسی به انگلیسی هست که این کند بودنه آزار دهنده میشه. و اینکه ذهن پردازش اضافی انجام میده. یه صحبت کردن که نباید اینقدر عذاب آور باشه!

از اصل غلطه که ما بخواهیم معادل جمله بندی و اصطلاحات زبان خودمون رو به یه زبون دیگه بگیم. هر چی هم سطحتون بالاتر بره این مشکل بیشتر نمود پیدا میکنه.

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
RE: اموزش لیسنگ واسپیکینگ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  خرم از این پل که گذشت میچسبم به زبان ....
ممنونم
این حرف خیلی ها از جمله خود من هست
منتهی هنوز مشخص نشده کدوم پل و کدوم خر!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , maedeh , sepid
ارسال: #۱۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
اموزش لیسنگ واسپیکینگ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh
ارسال: #۱۹
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
اموزش لیسنگ واسپیکینگ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  خرم از این پل که گذشت میچسبم به زبان ....
ممنونم

خووووب خرم هفته قبل از این پل به سلامت گذشت...راحت تر از اون پلی بود که حتی فکر می کردم... حالا بنظرتون باز برای زبان کاری کنم یا نه: ؟؟؟ :-) من که میگم تا پل بعدی صبر کنم...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
اموزش لیسنگ واسپیکینگ
این متد رو خیلی قبول دارم :

این فایلهای صوتی رو مرتب گوش بدین حتی زمانی که مشغول وب گردی یا مثلا در حال قدم زدن و .... هستین :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , sahar121 , sepid
ارسال: #۲۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
RE: اموزش لیسنگ واسپیکینگ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  این متد رو خیلی قبول دارم :

این فایلهای صوتی رو مرتب گوش بدین حتی زمانی که مشغول وب گردی یا مثلا در حال قدم زدن و .... هستین :

مرسی برای معرقی
به شدت تایید میشه این روش. عالیه واقعا
اما برای سطوح خیای ابتدایی نیست به نظرم
دوستانی سراغش برن که تا حدودی پیش زمینه دارن

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۲۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
اموزش لیسنگ واسپیکینگ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  این متد رو خیلی قبول دارم :

فایلهای تصویریش هم خیلی عالی و جذابه، اصلا با روشی که آقای hoge به کار میبره ادم خوشش میاد زبان یاد بگیره و هی زبان بخونه.
کسی ویدیوهای کامل ایشون رو نداره؟

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اموزش زبان فاطمه سلیمانی ۷۰ ۱۰,۸۱۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲,۲۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko
  اموزش روزانه مباحث بازار کار شبکه های کامپیوتری cisco_man ۲ ۲,۸۶۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeidkhan
  کاملترین اموزش نوشتن مقالات و پایان نامه haana38 ۰ ۱,۹۸۲ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: haana38
  اموزش سئو manafi ۰ ۱,۴۹۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: manafi
  خریدار دی وی دی اموزش زبان انگلیسی لهمشد ۰ ۱,۴۶۱ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: لهمشد
  اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور Hopegod ۲ ۲,۱۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
Thumbs Up مجازی دولتی (اموزش محور)خواجه نصیر یا دانشگاه آزاد تهران مرکزی؟(هوش مصنوعی) دختر مهربان ۹ ۱۱,۸۷۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh
  اموزش سطح متوسط جاوا MiladCr7 ۵ ۳,۸۶۶ ۰۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: omid93
  اموزش سطح مقدماتی جاوا MiladCr7 ۳۶ ۱۴,۰۲۶ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: fmehr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close