زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور

ارسال:

Hopegod پرسیده:

اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور

سلام ببخشید میخواستم بپرسم من در درس معماری کامپیوتر ضعیفم تو منابع بیشتر بچه ها نوشتن معماری پوران پژوهش اما کتاب گنگ و اعصاب خوردکنیه به نظر من البته. چیکار کنم تا از این سطح پایین بالا بکشم و برای کنکور اماده بشم؟ از راهنماییون ممنونم البته بگم که من نمیتونم هیچ کلاسی برم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

RE: اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور

(۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام ببخشید میخواستم بپرسم من در درس معماری کامپیوتر ضعیفم تو منابع بیشتر بچه ها نوشتن معماری پوران پژوهش اما کتاب گنگ و اعصاب خوردکنیه به نظر من البته. چیکار کنم تا از این سطح پایین بالا بکشم و برای کنکور اماده بشم؟ از راهنماییون ممنونم البته بگم که من نمیتونم هیچ کلاسی برم
همون کتابو بخون از همون اول سفت بچسب بهش هرجا رو نفهمیدی از همون اول اینجا بگو بچه ها جواب میدن مخصوصا خانم Pure Liveliness توی درسای نرم افزاری خیلی فعال هستن

۰
ارسال:

Hopegod پاسخ داده:

RE: اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور

خیلی ممنونم. Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  اموزش زبان فاطمه سلیمانی ۷۰ ۱۱,۱۷۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۶۴۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲,۲۹۹ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۱۹ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۳۵۵ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۹ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close