زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا با ثبت نام در دوره مجازی ، سال بعد نمی توانم کنکور بدم ؟

ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط mf79.)
با سلام
من تو علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی قبول شدم؛ ولی فکر نمی کنم روزانه ها و شبانه هایی که انتخاب کردم قبول شم، می خواستم بدونم آیا کسی اطلاع دارد اگر امسال برم ثبت نام کنم می توانم بازم برای ۹۲ کنکور بدم؟
اگه بله، اونوقت اگه قبول شم چی میشه- باید جریمه ای چیزی به شهیدبهشتی بدم؟
یه سوال دیگه : جریان تکمیل ظرفیت چیه ؟ یعنی برای رشته های روزانه هم ممکنه یهو تو وسط مهر ماه یه سری تکمیل ظرفیت بردارن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط ali.)
آره واسه سال دیگه میتونی کنکور بدی
وقتی قبول شدی برو اونجایی که قبول شدی و مجازی رو بیخیالش بشو و جریمه هم نداره فکر کنم چون داری پول میدی درس می خونی.
من دوستم شریف بین الملل رو ول کرد اونا هم دارن هر ترم شارژش میکنن نه رفیقم پولو بهشون میده نه اونا کاری ازدستشون بر میاد الان هم داره فوق می خونه، فقظ یکچیزی اگه مدرک کارشناسیتو خواستن یکجوری بپیچونشون بگو وام دارم و تعهد خدمت دارم اصلش رو بهم نمی دن و یک گواهی فارق التحصیلی از دانشگاه لیسانست بگیر ببر.
اینطوری اونا هیچ مدرک به درد بخوری ازت ندارن که گیر باشی براش.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۸۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close