زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه ۱۷۳ نرم ، ۱۴۶ الگوریتم

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
میدونم دیر گذاشتم ولی اینم کارنامه من ۱۷۳ نرم،۱۴۶ الگوریتم.نظر یادتون نره،بچه ها شانسی برای علم و صنعت دارم؟اصفهان چطورSmile؟

فایل‌(های) پیوست شده
rotbe.zip
اندازه فایل: ۹/۱۴ KB
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , SaMiRa.e , Aurora , nomad:D , alirrrrrr , HRZ , esi , m@hboobe , akfe , zarei1991 , arashmobileboy , Engineer
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
RE: میدونم دیر گذاشتم ولی اینم کارنامه من ۱۷۸ نرم،۱۴۶ الگوریتم،نظر یادتون نره
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  میدونم دیر گذاشتم ولی اینم کارنامه من ۱۷۸ نرم،۱۴۶ الگوریتم.نظر یادتون نره،بچه ها شانسی برای علم و صنعت دارم؟صنعتی اصفهان چطورSmile؟
معدلتون چند بوده؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
میدونم دیر گذاشتم ولی اینم کارنامه من ۱۷۸ نرم،۱۴۶ الگوریتم،نظر یادتون نره
۱۵/۱۵
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
انشاالله یه دانشگاه خوب قبول بشید Smile
۱
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  انشاالله یه دانشگاه خوب قبول بشید Smile

ممنونم.سال پیش رتبه من ۳۵۰۰ بود! ایشالا همه کسایی که زحمت کشیدن مزد زحماتشونو ببینن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nomad:D , soniasa , Engineer
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  ممنونم.سال پیش رتبه من ۳۵۰۰ بود! ایشالا همه کسایی که زحمت کشیدن مزد زحماتشونو ببینن

خدا رو شکر پس من میتونم امسال امیدوار باشم Smile

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
RE: کارنامه ۱۷۳ نرم ، ۱۴۶ الگوریتم
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  جالبه زبان و تخصصی نرم افزارتو دقیقا مثل من زدی ولی من مشترک رو ۴۸/۷۷ زدم! و ریاضی رو فقط بیشتر زدی و معدل موثر منم ۱۶/۹۷ بوده!! یعنی امسال تاثیر ریاضی اینقده زیاد بوده؟!!!
-----
منم پارسال رتبم ۳۷۰۰ شده بودSmile

جدی؟ رتبتون چند شد؟

(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  ممنونم.سال پیش رتبه من ۳۵۰۰ بود! ایشالا همه کسایی که زحمت کشیدن مزد زحماتشونو ببینن

خدا رو شکر پس من میتونم امسال امیدوار باشم Smile

ایشالا حتما .چرا که نه؟فقط به هدفتون فکر کنید.و ناامید نشید.

بچه ها هیچ کس راجع به سوالم جوابی نداره؟ واسه علم و صنعت شانسی هست؟یا صنعتی اصفهان؟ExclamationمنتظرماHuh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  [quote='alirrrrrr' pid='110129' dateline='1341900360']
جالبه زبان و تخصصی نرم افزارتو دقیقا مثل من زدی ولی من مشترک رو ۴۸/۷۷ زدم! و ریاضی رو فقط بیشتر زدی و معدل موثر منم ۱۶/۹۷ بوده!! یعنی امسال تاثیر ریاضی اینقده زیاد بوده؟!!!
-----
منم پارسال رتبم ۳۷۰۰ شده بودSmile

جدی؟ رتبتون چند شد؟

(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  [quote='mahsa_mb' pid='110018' dateline='1341843755']

ممنونم.سال پیش رتبه من ۳۵۰۰ بود! ایشالا همه کسایی که زحمت کشیدن مزد زحماتشونو ببینن
qرتبه منم ۱۸۷ نرمافزار شده دیگه بالای مشخصاتم نوشته که.

علم و صنعت رو ایشالا که میارید.ولی صنعتی اصفهانی امسال در کار نبود که بگم قبول میشید یا نه!

راست میگیدا! یادم رفته بودBlushSmile آرزومه علم و صنعت قبول بشم.پارسال با همین رتبه و بالاتر میشد اونجا قبول شد.امسال با کم شدن ظرفیتا نمیشه قطعی گفت! به نظر شما اینطور نیست؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
هم علم وصنعت قبولید و هم اصفهان / ۱۰۰%
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  هم علم وصنعت قبولید و هم اصفهان / ۱۰۰%

خدا کنه!ممنون از جواباتون.امیدوارم میکنید.شما خودتون ۴۹ شدید احتمالا یونی تهران رو میارید یا امیرکبیر رو.خوش به حال بچه های زیر ۱۰۰/خیالتون راحته تهرانی شدیدSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
تبریک میگم و امیدوارم جایی که دوست دارید قبول شوید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

یه نکته جالب هم که وجود داره اینه که من ریاضی رو سفید زده ام و شما بیست درصد و من مشترک رو پنجاه و هشت درصد زده ام و شما چهل و چهار درصد

و

تخصصی معماری و هوش رو هم هردومون سفید زده ایم.

حال اگه با توجه به ضرایب ریاضی و مشترک بیست درصد ریاضی رو تبدیل به ده درصد کنیم و بزاریم رو مشترک

فقط چهار درصد با هم فاصله داریم ولی بازم تو گرایش معماری حدود ۱۲۰ نفر و تو گرایش هوش حدود ۱۵۰ نفر فاصله وجود داره.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  فقط چهار درصد با هم فاصله داریم ولی بازم تو گرایش معماری حدود ۱۲۰ نفر و تو گرایش هوش حدود ۱۵۰ نفر فاصله وجود داره.
عجیبه! با اینکه معدلهاتون هم خیلی شبیه به هم هست! شاید به خاطر تراز یا همون رتبه کل داوطلب باشه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  فقط چهار درصد با هم فاصله داریم ولی بازم تو گرایش معماری حدود ۱۲۰ نفر و تو گرایش هوش حدود ۱۵۰ نفر فاصله وجود داره.
عجیبه! با اینکه معدلهاتون هم خیلی شبیه به هم هست! شاید به خاطر تراز یا همون رتبه کل داوطلب باشه
اره، شاید بشه اینجوری گفت که مشترک بیشتر از دو برابر از ریاضیات تاثیر گذار بوده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
تبریک
خوبه ، ان شاالله جایی که دوست دارید قبول بشید.
به نظر من روزانه علم و صنعت احتمالش کمه اما اصفهان که حتمیه
موفق باشید

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  تبریک میگم و امیدوارم جایی که دوست دارید قبول شوید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

یه نکته جالب هم که وجود داره اینه که من ریاضی رو سفید زده ام و شما بیست درصد و من مشترک رو پنجاه و هشت درصد زده ام و شما چهل و چهار درصد

و

تخصصی معماری و هوش رو هم هردومون سفید زده ایم.

حال اگه با توجه به ضرایب ریاضی و مشترک بیست درصد ریاضی رو تبدیل به ده درصد کنیم و بزاریم رو مشترک

فقط چهار درصد با هم فاصله داریم ولی بازم تو گرایش معماری حدود ۱۲۰ نفر و تو گرایش هوش حدود ۱۵۰ نفر فاصله وجود داره.

ممنونم.تحلیل کارشناسانه ای بودIdea
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close