زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی فصل سوم مدار منطقی پوران/تکنولوژی ساخت تراشه(چه جوربایدخوند؟)

ارسال:

SarahRad پرسیده:

سلام و خسته نباشید

می خواستم راجع به این قسمت ازتون کمک بخوام این بخش رو چه جوری باید خوند؟ من دیود و ترانزیستور نخوندم و منطق مدارات پایه خانواده مدارات مجتمع رو درک نمی کنم.

۰
ارسال:

unique_as14 پاسخ داده:

RE: راهنمایی فصل سوم مدار منطقی پوران/تکنولوژی ساخت تراشه

اگه دیود و ترازیستور (یعنی درس الکترونیک) نخوندید بیخیالش بشید / این مبحث خودش یه درس ۳ واحدی تو رشته سخت افزاره (الکترونیک دیجیتال) که حداقل باید با عملکرد ترانزیستور آشنا باشید
ولی اگه علاقه مند بودید توصیه میکنم اول یه کم تحلیل الکترونیک یاد بگیر بعد این فصلو بخون (چون ممکنه ازش تست بیاد)

ارسال:

SarahRad پاسخ داده:

RE: راهنمایی فصل سوم مدار منطقی پوران/تکنولوژی ساخت تراشه

(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  اگه دیود و ترازیستور (یعنی درس الکترونیک) نخوندید بیخیالش بشید / این مبحث خودش یه درس ۳ واحدی تو رشته سخت افزاره (الکترونیک دیجیتال) که حداقل باید با عملکرد ترانزیستور آشنا باشید
ولی اگه علاقه مند بودید توصیه میکنم اول یه کم تحلیل الکترونیک یاد بگیر بعد این فصلو بخون (چون ممکنه ازش تست بیاد)

تست هاش در چه حد می تونه باشه؟ یعنی اگر یه دید کلی پیدا کنم می تونم سر در بیارم یا این که باید خیلی وقت بذارم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

misagh01 پاسخ داده:

سلام
من هم این بخش کتاب پوران را نفهمیدم ولی از روی کتاب مدار منطقی مدرسان شریف خوندم تا حدی فهمیدم (نسخه ای که من داشتم چاپ ۸۴ کاردانی به کارشناسی بود نسخه ارشدش رو ندیدم).
فقط در مورد ترانزیستور این رو بگم که سه پایه دارد به نامهای بیس، کلکتور و امیتر. پایه ای که روش فلش دارد امیتر است و پایه وسط بیس(معمولا) و پایه دیگر کلکتور.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۵۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۳۲ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۴۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۱۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۴۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۹۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۵۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۷۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close