زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر دوستانی که گوشی سونی Xperia S رو دارن یا داشتن

ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط mamat.)
سلام
بعد مدتها(۸سالBig Grin) میخوام گوشیمو عوض کنم
گوشی سونی Xperia S رو با توجه به سخت افزار و امکاناتش و نسبت به قیمتش خوب میدونم.
اما مشکلی که دارم اینه که این گوشی باطریش قابل جدا سازی نیست و اطلاعاتی درباره چگونگی تعویض باطری اون ندارم، به همین جهت از دوستانی که این گوشی رو دارن میخوام راهنمایی کنن که باطری این مدل تا حالا که استفاده کردن ازش چطور جواب داده و اینکه آیا قابل تعویض بدون دردسر زیاد هست؟
و یه سوال اینکه گاهی گوشی که هنگ میکنه روش معمول و راحت اینه که بازری رو ازش جدا کنیم و دوباره جا بندازیمBig Grin، خواستم ببینم اصلا هنگ کردن تو این گوشی معمول هست؟ اگر هست روش جایگزین چیه براش؟Big Grin

ممنون از راهنماییتونSmile

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
من تو نت سرچ کردم خیلی ازش تعریف کرده بودن اما این نقدها هم بود :

در مورد ضعف ها به یک ضعف بزرگ میشه اشاره کرد و اون هم عدم وجود حافضه خارجیه که انتقال برخی فایل های زیپ شده و اطلاعات قبلی مانند دفتر چه تلفن را مشکل کرده

لنز این دوربین هیچ ربطی به لنز دوربینهای سونی نداره کلا سنسور دوربین تلفن های همراه خیلی کوچکن و بهترین سنسور دوربین موبایل هم در رابطه با یک سنسور دوربین دیجیتال معمولی اونم نه حرفه ای!!!!! اصلا قابل مقایسه نیست از لحاظ نویز-نور-زوم اپتیکال و ...

سخه بلوتوث این گوشی ۲/۱ هست که این یک نقطه ضعف حساب میشه باید اضافه کنم بیشتر شرکتها در مدل های ۲۰۱۱ به بعد خود از نسخه ۳ بلوتوث استفاده کردند بجز سونی به عنوان مثال Galaxy S II که محصول ۲۰۱۱ است دارای نسخه‌ی ۳ + HS است

۱- آپدیت گوشی خیلی دیر به دیر میاد.
۲- صفحه نمایش ضدضربه و ضد خش نیست.
۳- طراحی گوشی زیاد جالب نیست به طوری که انگار یه بیسیم رو دست گرفتین ( خیلی دراز ).
۴- نوار پایین که این همه سونی روش مانور داده اصلا جالب نیست و خیلی اذیت میکنه.
۵- رابط کاربری اندروید سونی خیلی ابتدایی و ساده است و نسبت به موارد مشابه HTC , SAMSUNG حرفی برای گفتن نداره...

در دست گرفتنش سخته و گاهی وقتها نمیشه با یک دست باهاش کار کرد.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: نظر دوستانی که گوشی سونی Xperia S رو دارن یا داشتن
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  سلام
بعد مدتها(۸سالBig Grin) میخوام گوشیمو عوض کنم
گوشی سونی Xperia S رو با توجه به سخت افزار و امکاناتش و نسبت به قیمتش خوب میدونم.
اما مشکلی که دارم اینه که این گوشی باطریش قابل جدا سازی نیست و اطلاعاتی درباره چگونگی تعویض باطری اون ندارم، به همین جهت از دوستانی که این گوشی رو دارن میخوام راهنمایی کنن که باطری این مدل تا حالا که استفاده کردن ازش چطور جواب داده و اینکه آیا قابل تعویض بدون دردسر زیاد هست؟
و یه سوال اینکه گاهی گوشی که هنگ میکنه روش معمول و راحت اینه که بازری رو ازش جدا کنیم و دوباره جا بندازیمBig Grin، خواستم ببینم اصلا هنگ کردن تو این گوشی معمول هست؟ اگر هست روش جایگزین چیه براش؟Big Grin

ممنون از راهنماییتونSmile

منم می خوام ۶۶۰۰ مو عوضش کنم.
به نظرم Galaxy S II خیلی خوبه ، اما پوله یک لپ تاپ رو آدم باید بده واسه گوشی زور داره.Confused

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ق.ظ
من از گوشی Xperia S اطلاعی ندارم اما شما گوشی Xperia Arc S هم مد نظرت باشه. یک گوشی فوق العاده هستش

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ

سلام دوست عزیز
باتری هیچ گونه مشکلی نداره و وسط تعمیر کار به راحتی قابل تعویض هست
ولی خود سونی یه سری کد دستوری واسه این گوشی آماده کرده که به راحتی میشه باتری گوشی ریست کرد یعنی همون کاری که برای تعویض باتری انجام میدید اینجا با استفاده از چند تا کلید انجام میشه

اگر زمانی گوشی به هر دلیل هنگ کرد ، روشن هست می توانید از کلید های ترکیبی استفاده کنید :
Volume Up + POWER به مدت ۳ ثانیه > گوشی ۱ بار ویبره میزند : باطری ریست میشه . انگار باطری رو خارج کردید و دوباره جا زدید
Volume Up + POWER به مدت ۱۰ ثانیه > گوشی ۳ بار ویبره میزند : حالت Power Off Hard . گوشی خاموش می شود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۹۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۷۵۶ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۴۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۸۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close