زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک(آیا کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت همینه؟)

ارسال:

mosi70 پرسیده:

سلام میخواستم بدونم که آیا کتاب دکتر حقیقت که قطوره واسه ارشد مناسبه ؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

commasoud پاسخ داده:

کمک

به نام خدا
کتاب minix ، منبع خوبی است ؛ ولی کتابی که با نام "سیستم های عامل با رویکردی کاربردی" است که انتشارات پارسه اون رو چاپ کرده از هر جهتی بهتر است و می شود گفت بهترن منبع برای ارشد است، که این کتاب رو می توانی از طریق ویس آقای حقیقت گوش کنید.
تولد حضرت بقیه الله اعظم آقا جان امام مهدی علیه السلام روحی له الفداء مبارک باشد

۰
ارسال:

Sunshine Off پاسخ داده:

RE: کمک(آیا کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت همینه؟)

کتاب حقیقت برای کنکورکتاب خوب وکاملی هست.
اما من بهترین کتاب دراین زمینه به نظرم کتاب پروفسورنقیب زاده است خیلی خوب وبا ایرادات خیلی کم.

۰
ارسال:

hoger پاسخ داده:

سلام دوستان
من هم ترجمه دکتر پدرامو خوندم هم جزوه دکتر حقیقت . و فکر میکنم این دو منبع میتونه مکمل خوبی برای هم باشه
کتاب دکتر پدرام میگه که os چیه و اساسو یاد میده , جزوه دکتر حقیقت اونچه که برای ارشد لازمه رو میگه و اگه بخواین os خوب جواب بدین این دو تا برای مرجع حرف ندارن...Idea

۰
ارسال:

zeinab1391 پاسخ داده:

به نام خدا
سلام میشه لطفا" لینک دانلود کتابتون رو هم بذارید؟

۰
ارسال:

pooya پاسخ داده:

کتاب کنکور پارسه ازدکتر حقیقت کافیه

۰
ارسال:

milad.fashi@gmail.com پاسخ داده:

os

کتاب os حقیقت کافیه و خیلی کامله و برای نوشتن این کتاب دکتر خیلی زحمت کشیده و وقت گذاشته و هدفش صرفا فروش و کسب درآمد نبوده.وخوب خوندن این کتاب خیلی زمان بره و زمانی برای خوندن کتاب های دیگه مثل کتاب استالینگز ترجمه دکتر پدرام نداریم ولی اگه داشتیم بهتر بود(عالی نبود بهتر بود!)

۰
ارسال:

student پاسخ داده:

سلام کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت فقط یه کتاب نیست، انگاری جزوه هم بهش آویزون هم کردن،تمام صحبت های دکتر هم در اون نوشته شده!!!!!

۰
ارسال:

Soodabezare پاسخ داده:

من نتونستم ترجمه حقیقت رو پبدا کنم
به نظر شما ترجمه های دیگه تننباوم رو بخونم خوبه ؟

ارسال: #۱۰

azad_ahmadi پاسخ داده:

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ق.ظ)Soodabezare نوشته شده توسط:  من نتونستم ترجمه حقیقت رو پبدا کنم
سلام.
کتاب حقیقت خودش ترجمه هست! این کتاب رو هم پارسه و هم جزوه هایی از ایشون در بازار دارند.
خیلی از دوستانی که با نتایج خوبی سد کنکور رو شکستند پیشنهادشون استفاده از کتاب حقیقت و کتاب استالینگز هست.

و همچنین ورودتون رو به مانشت تبریک می گوییم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۱

momonia پاسخ داده:

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ)Soodabezare نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ق.ظ)Soodabezare نوشته شده توسط:  من نتونستم ترجمه حقیقت رو پبدا کنم
سلام.
کتاب حقیقت خودش ترجمه هست! این کتاب رو هم پارسه و هم جزوه هایی از ایشون در بازار دارند.
خیلی از دوستانی که با نتایج خوبی سد کنکور رو شکستند پیشنهادشون استفاده از کتاب حقیقت و کتاب استالینگز هست.

و همچنین ورودتون رو به مانشت تبریک می گوییم.

می دونم که حقیقت ترجمه هست اما من نتونستم ترجمه حقیقت رو برای تننباوم پیدا کنم ترجمه های دیگه بود مثلا از آقای زارع ،
می خوام بدونم اینا چطوره ؟
استاد حقیقت فقط کتاب تنن باوم و ترجمه نکردن از هر ۳ کتاب تو کتابشون آوردن، در واقع اصلا کتابشون ترجمه نیست!
شما باید کتاب سیستم عامل پارسه نوشته دکتر حقیقت رو بگیرین. واقعا کتاب عالی هستش و اگر می خواهید کاملا سیستم و متوجه بشین voice شو گوش کنید.

۰
ارسال: #۱۲

kashan64 پاسخ داده:

سیستمهای عامل با رویکرد حل مسائل حقیقت
از کجا اینترنتی بخریم؟

۰
ارسال: #۱۳

saeed_435 پاسخ داده:

اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من جزوه کلاسای دکتر حقیقت رو بخونین + صداش کار کتابو میکنه
کتاب پارسه سال ۹۰ دکتر خیلی قطورو در عین حال شاید خسته کننده باشه واستون ،جا اون کتاب سال ۸۹ پارسشون توصیه میکنم که خلاصه ترو مفیده.

۰
ارسال: #۱۴

kashan64 پاسخ داده:

(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  ی
اینجا

یا اینجا

به نظر من جزوه کلاسای دکتر حقیقت رو بخونین + صداش کار کتابو میکنه
کتاب پارسه سال ۹۰ دکتر خیلی قطورو در عین حال شاید خسته کننده باشه واستون ،جا اون کتاب سال ۸۹ پارسشون توصیه میکنم که خلاصه ترو مفیده.
مرسی بابت لینک ها...فقط این فروشگاهایی که فرمودین دیگه موجود ندارن...و یه سواله دیگه جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت این همون پی دی اف ۲۱۳ صفجه هستش؟؟سایت parmasoft هم تو این لینک گذاشته

۰
ارسال: #۱۵

saeed_435 پاسخ داده:

آره همونه،وویسشم میتونید گیر بیارید.با وویس بخونین اصلا خسته نمیشین خیلی کلاسای دکتر شیرینه.
booksite فک میکنم داشته باشه

۰
ارسال: #۱۶

shamim_70 پاسخ داده:

سلام دوستان

کسی پاسخ خودآزمایی های کتاب دکتر حقیقت انتشارات پارسه رو نداره اینجا قرار بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنووون

ارسال: #۱۷

هاتف پاسخ داده:

این عکسی که قرار دادند ترجمه ی کتاب آقای تنن بام هست که هدف کنکور ارشد نیست، اگر برای کنکور می خونید و دنبال کتاب آقای حقیقت هستید باید کتاب پارسه رو بخونید که حاوی تست و نکته است و از سه کتاب استالینگر، تنن باوم و سیلبرشاتس استفاده شده.
قبلا توی سایت بچه ها گفتند کتاب آقای موسوی طیبی هم کتاب خوبیه و خودم هم از دکتر حقیقت شنیدم که این کتاب رو تایید کرده بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۷۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۶۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close