زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال راجع به خوابگاه دانشگاههای تهران

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
با سلام
من تازه عضو مانشت شدم
چند تا سوال راجع به خوابگاه دانشگاههای امیرکبیر، علم و صنعت و شهیدبهشتی داشتم

۱) اتاقاش چند نفرس؟
۲)اتاق سیستم داره؟
۳) تو هر اتاق یخچال هست؟

ممنون میشم جواب بدین

موفق باشین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
شهید بهشتی :

۱) بستگی داره : ۳ یا ۴ یا ۵ یا ۶ یا ۸
۲) کامپیوتر منظورتونه؟ نه نداره می تونید از سایت کامپیوتری خوابگاه استفاده کنید.
۳) بله هست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
فکر می کنم اگر به سایت مربوط به اداره خوابگاه ها تو سایت اینترنتی هر کدوم از این دانشگاه ها سر بزنین اطلاعات خوبی دستگیرتون بشه
اینکه مکان هر خوابگاه فلان دانشگاه کجاست و با دانشگاه چقدر فاصله داره و اتاقاش چطور هستن و سایر موارد...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ
در مورد علم و صنعت باید بگم خوابگاههاش داره منفجر میشه ولی شاید بهتون خوابگاه بدهند. زمانی که ما بودیم اتاقهاش هر کدوم یه یخچال جداگانه داشت و از ۳ نفره تا ۵ نفره دارن که بستگی داره شما بخواهید تو کدوم بلوک بگیرید.
اتاقهاش سیستم کامپیوتری نداره ولی فکر کنم تا الان دیگه باید وایرلس رو آورده باشن زمان ما نداشت(۴ سال پیش)
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
RE: سوال راجع به خوابگاه دانشگاههای تهران
(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  خوابگاه های دانشگاه تهران چی؟ اطلاعاتی دارید؟

البته خوابگاه پسرانه خیر ولی برای دختران خوابگاههای فاطمیه بهتر از خوابگاههای نزدیک شهرک والفجر هست. خوابگاههای والفجر شرایط بسیار بدی داره، اتاقها یخچال داره ولی به نظافت ساختمان اونطور که باید رسیدگی نمیشه و وضعیت سرویس بهداشتی هاش خیلی بد بود. اون جایی که ما بودیم همه حمامهاش توی زیرزمین بودند. بدترین شرایط ممکن رو داشت. اصلا نمیخوام دیگه بهش فکر کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام
کسی میدونه دانشگاه تهران، امیرکبیر و شریف به دانشجویان شبانه خوابگاه میدن یا نه؟
اگر بله شرایطش چی هست؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
RE: سوال راجع به خوابگاه دانشگاههای تهران
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)maximus نوشته شده توسط:  سلام
کسی میدونه دانشگاه تهران، امیرکبیر و شریف به دانشجویان شبانه خوابگاه میدن یا نه؟
اگر بله شرایطش چی هست؟
ممنون

من شبانه دانشگاه تهران بودم، خوابگاه میده ولی نه از همون اول به ما حدودای آبانماه خوابگاه دادند. در مورد دانشگاه شریف هم میدونم که خوابگاه میده ولی شرایطش رو نمیدونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maximus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۰۷۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close