زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش معماری کامپیوتر:معرفی،تجارب،توصیه ها،استعدادها،پیش نیازها و...

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط _MAjid_.)
دوستان میتونند در این تاپیک هر تجربه ای،دانشی،توصیه ای که فکر میکنند برای اونایی که میخوان گرایش معماری کامپیوتر را تو ارشد انتخاب کنند ولی نمیشناسنش و نمیدونن با چی قرار روبه رو بشن و اینکه ممکن یه تصور اشتباهی در ذهن داشته باشن که باعث انتخاب اشتباه بشه که درآینده به مشکل بخورند،بدرد میخوره و چیزی که خودشون باهاش روبه رو شدنو و چیزی که قبلش فکر میکرندو...رو اینجا مطرح کنند
ایشالله که کمکتون باعث بشه دوستان از الان بتونند یه انتخاب درست برای سال بعد داشته باشند Smile
دوستانی که تو این رشته در دانشگاه های مختلف مشغول تحصیل هم هستن میتوند کمک خوبی به این تاپیک بکنند
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , narges_r , nomad:D , fatemeh85 , ida_isp , شعله , HRZ
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط شعله.)
یعنی هیچ کدوم از دوستان هیچ توضیح و پیشنهادی ندارن که به امثال من کمک کنه؟!! Huh
کماکان منتظریم و پیشاپیش متشکر Smile
۲
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
دوستان مطالب راجب به این گرایش خیلی کمه. خواهشا راهنمایی بفرمایید. ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
منم میخوام معماری شرکت کنم اما تردید دارم که ای تی شرکت کنم یا معماری؟
میخواستم بدونم قبولی توی رشته ای تی سخت تره یا معماری؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
معماری کلا خیلی خوبه Big Grin
اگه سوالی دارین در خدمتم. ولی اینکه معرفی کلی بکنم این رشته رو فکر کنم چون همه کارشناسی کامپیوتر هستن و درس های سخت افزاری مثل معماری کامپیوتر و مدار منطقی حداقل پاس کردن احتیاج به معرفی انقدر ابتدایی نباشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Xilinx , شعله
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
در ادامه حرفای دوستمون بگم
درس مدار الکتریکی هم درسیه که معمولا اکثر دانشجوها به اندازه ی سرفصل مورد نیاز واسه کنکور اون رو خوندن و تنها مشکلی که داره اینه اکثر افراد تمرین زیادی روی این درس نداشتند.تمرین و تجربه ی حل مدارهای مختلف توی این درس میتونه کمک زیادی در حل سوالات کنکور به شما بکنه.

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
گرایش معماری کلا خیلی عالیه اما برای کساییکه بهش علاقه دارن تو این رشته باید بتونی تحلیل سخت افزاری داشته باشی و صرفا با خوندن چند تا کتاب نمیشه تو این رشته موفق بود خیلی دیدم دانشجوهاییکه صرفا چون دروس مشترک رو خوب زده بودن و می خواستن حتما دانشگاههای تهران قبول شن بدون هیچ شناختی این گرایشو انتخاب کردن و متاسفانه تو دوره ارشد تازه فهمیدن که به این گرایش علاقه ندارن و انصراف دادن .. درسته که معماری راحتتر میشه قول شد نسبت به هوش و نرم اما خواهشا الکی انتخاب نکنید اول ببینید اصلا بهش علاقه دارین و توانایی این رشته رو دارین بعد انتخاب کنید چون ظرفیت این گرایش نسبت به سایر گرایشها کمتره و انتخاب نادرست میتونه حق کسایی رو که واقعا به معماری علاقه و توانایی دارن ضایع کنه...
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط شعله.)
نقل قول: ارسال شده توسط Bache Mosbat - ۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح
معماری کلا خیلی خوبه
اگه سوالی دارین در خدمتم. ولی اینکه معرفی کلی بکنم این رشته رو فکر کنم چون همه کارشناسی کامپیوتر هستن و درس های سخت افزاری مثل معماری کامپیوتر و مدار منطقی حداقل پاس کردن احتیاج به معرفی انقدر ابتدایی نباشه.

متاسفانه ظاهرا ما چیزی به نام قطب علمی کامپیوتر توی کشورمون نداریم (در هیچ گرایشی)! یا حداقل من ندیدم
البته من شنیدم گروه معماری دانشگاه تهران گروه خوبیه.
با این اوصاف این گرایش چقدر شما رو به اهداف علمیتون رسونده؟ در مورد کارای خاصی که احیانا به عنوان تحقیق یا پیاده سازی در حال انجامه ممنون می شم اطلاعاتی بهمون بدین.

دوم اینکه وضعیت کاری این گرایش رو شما چطور می بینید؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: گرایش معماری کامپیوتر:معرفی،تجارب،توصیه ها،استعدادها،پیش نیازها و...
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)شعله نوشته شده توسط:  با این اوصاف این گرایش چقدر شما رو به اهداف علمیتون رسونده؟ در مورد کارای خاصی که احیانا به عنوان تحقیق یا پیاده سازی در حال انجامه ممنون می شم اطلاعاتی بهمون بدین.

دوم اینکه وضعیت کاری این گرایش رو شما چطور می بینید؟

من از معماری راضیم در مجموع از نظر علمی حالا نمی دونم منظور شما چیه.
در مورد کارای خاصی که به عنوان تحقیق یا پیاده سازی در حال انجام هست هر استادی زمینه ی کاری متفاوت دارن در تاپیک مربوط به مقایسه ی معماری شریف و تهران زمینه کاری هر استاد رو گفتم مختصرا.
وضعیت کاری خب مسلما از نرم افزار بدتر هست ولی کار برای معماری هم برای گرایش طراحی دیجیتال و هم برای میکرو زیاده .

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329 , شعله
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
نقل قول: در تاپیک مربوط به مقایسه معماری شریف و تهران زمینه کاری هر استاد رو گفتم مختصرا.

عنوان تاپیک دقیقا همین بود؟ هر چی می گردم نمی تونم پیداش کنم

لینکشو میشه لطف کنید؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)شعله نوشته شده توسط:  عنوان تاپیک دقیقا همین بود؟ هر چی می گردم نمی تونم پیداش کنم

لینکشو میشه لطف کنید؟ ممنون

بفرماین Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شعله
ارسال: #۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
معماری بهترین گرایش برای کسی هست که سواد واقعی در این گرایش را دارد

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۹۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close