زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش هوش مصنوعی:معرفی،تجارب،توصیه ها،استعدادها،پیش نیازها و...

ارسال: #۱۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
یه مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده؟:دی
منم به شبکه علاقه دارم.ولی با استاد شبکه دانشگاهم و استاد MCITP مجتمع فنی که دوره هاشو میرم مشورت کردم جفتشون گفتن برو نرم افزار یا هوش!دروس اختیاری رو از گرایش شبکه بردار
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: گرایش هوش مصنوعی:معرفی،تجارب،توصیه ها،استعدادها،پیش نیازها و...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)m_t_1369 نوشته شده توسط:  یه مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده؟:دی
منم به شبکه علاقه دارم.ولی با استاد شبکه دانشگاهم و استاد MCITP مجتمع فنی که دوره هاشو میرم مشورت کردم جفتشون گفتن برو نرم افزار یا هوش!دروس اختیاری رو از گرایش شبکه بردار
من هیچ درس اختیاری از هوش که با شبکه مشترک باشه تو ذهنم نیست. فقط میتونید از یه درس رو از یه گروه یا دانشکده دیگه بگیرید(که طبیعتا باید دانشگاهتون رشته مورد نظر رو داشته باشه.)
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط parsaNA.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)m_t_1369 نوشته شده توسط:  یه مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده؟:دی

چه ربطی داره آخه ؟! شما اگه به شبکه علاقه داری باید بری IT گرایش شبکه . بازار کارش هم خوبه . بیای نرم افزار یا هوش دو سال عمرتو بذاری تو این حوزه !! که بتونی یک یا دوتا درس اختیاری از شبکه بگیری ؟! این چه منطقیه برادر Tongue ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط esi.)
به نظر من هم برو دنبال علاقه خودت نه علاقه دیگران ، کی گفته نرم لزوما و همیشه از شبکه بهتره !!!؟؟؟؟
اصلا نرم و شبکه رو چطوری میشه بهم وصل کرد که دروس مشترک داشته باشن.
من که واقعا درسی رو سراغ ندارم بتونی تویه گرایش نرم ، شبکه کار کنی ، اگر هم همچین درسی باشه سعی می کنن به سمت نرم افزار سوقش بدن ، به هرحال دانشجویه نرم هستید دیگه.
اصلا دانشگاه سعی می کنه دروس اختیاری رو با توجه به گرایش و حتی استادایی که دانشگاه داره و تو زمینه تخصصی اساتید دانشگاه بده و بعیده شما بتونید از استادای نرم افزارتون برای کار شبکه استفاده کنید یا قانعشون کنید که رویه یه موضوع غیر نرم افزاری کار کنید.
در کل ریسک بزرگیه، اگه برید شبکه که علاقه دارید شکی نیست که موفق تر خواهید بود و با خیال راحت می تونید رو موضوع مد نظر کار کنید.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ
از گرایش نرم افزار می تونی خیلی از درسای شبکه رو هم بگیری
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۹۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۴ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۲۵۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close