زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترم آخر و کنکور ۹۲

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
ترم آخر و کنکور ۹۲
سلام
من تازه مانشت رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که از زمانی که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم اینجا رو پیدا کردم چندتا از مصاحبه ها رو خوندم.
نمیخوام اشتباهی که واسه کنکور کارشناسی رو کردم اینبار تکرار کنم میخوام از همین الان هدف مشخص باشه.
من گرایش هوش رو دوست دارم
الان ترم ۸ و آخر مهندسی نرم افزار پیام نور هستم هنوز دارم امتحانات پایان ترم میدم و با اینکه کلی پروژه و گزارش کارآموزیم هست اما تصمیم دارم همین کنکور پیش رو که دارم قبول بشم دانشگاه سراسری.
فقط نمیدونم واقعا به نتیجه دلخواهم میرسم یانه Huh
میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی گرایش هوش به ترتیب بهترین هستن.Rolleyes

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط zeinab.)
ترم آخر و کنکور ۹۲
سلام. خوش آمدی.
من نمیدونم! اما میدونم نوع دانشگاه و جاش فرق نمیکنه!!
موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
ترم آخر و کنکور ۹۲
موفق باشی.مشخصه که روحیه خوبی داری.فک میکنم بعد از چند تا دانشگاههای تهران بعدش شیراز و بعد دانشگاههای دیگن توی گرایش هوش.
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
RE: ترم آخر و کنکور ۹۲
کتابهای کنکوری که من دارم واسه چند سال پیش هست!
مثلا کتابهای
پوران : ساختمان گسسته و ساختمان داده و مدار منطقی و ریاضی مهندسی و سیستم عامل
مقسمی : ساختمان داده و سیستم عامل و پایگاه داده
راهیان ارشد : محاسبات عددی و جلد گرایش نرم افزار که نکات درون تخصصی نرم افزار نوشته.
مدرسان شریف : نظریه و مدار منطقی
هست.

الان تنها مشکلی که واسم پیش اومده این هست که بین گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار نتونستم انتخاب کنم! اینکه از نظر مدار الکتریکی در حد صفر هستم اگر بخوام شروع کنم یه منبع خوب میخوام Huh

کتابهایی که واسه دانشگاه میخوندیم واقعا گیج کننده بودن مخصوصا تالیف های خود پیام نور Sad

تاپیک هایی که واسه دروس و منابع زده شده رو خوندم اما هر کسی نسبت به سطح و زمانی که داره باید بتونه تشخیص بده کدومو بخونه Confused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ق.ظ
ترم آخر و کنکور ۹۲
ببین دوست من با توجه به شرایطت کاراتو انجام بده!
اولا اگر دانشکاه جایی غیر از محل زندگیت هست اول پروژه ت رو تموم کن!
اگر نه که کتاب های چند تا از درس های اصلی و مهم رو کامل کن و شروع کن!
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  کتابهای کنکوری که من دارم واسه چند سال پیش هست!
مثلا کتابهای
راهیان ارشد : محاسبات عددی و جلد گرایش نرم افزار که نکات درون تخصصی نرم افزار نوشته.
هست.

الان تنها مشکلی که واسم پیش اومده این هست که بین گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار نتونستم انتخاب کنم! اینکه از نظر مدار الکتریکی در حد صفر هستم اگر بخوام شروع کنم یه منبع خوب میخوام Huh

کتابهایی که واسه دانشگاه میخوندیم واقعا گیج کننده بودن مخصوصا تالیف های خود پیام نور Sad

تاپیک هایی که واسه دروس و منابع زده شده رو خوندم اما هر کسی نسبت به سطح و زمانی که داره باید بتونه تشخیص بده کدومو بخونه Confused
من یه اشتباهی که کردم و امیدوارم شما اون رو تکرار نکنید استفاده از کتابهای قدیمی بود.پیشنهاد میکنم اگر نمیخواهید کتابهای جدید رو تهیه کنید کتاب خودتون رو با اونها مقایسه کنید ممکنه یه سری نکات جدید به اونها اضافه شده باشه که حتما باید بخونید. من البته هوش نخوندم ولی برای درس مدار نگران نباشید. من شنیدم کتاب مدار انتشارات پردازش و جزوه مدار پارسه خیلی خوب هستند و هرکسی خونده دیگه نیاز به کتاب دیگه ای پیدا نکرده. البته ممکنه تو این ۲ ۳ سال کتابهای جدید دیگه ای هم اومده باشه که من ازشون اطلاع ندارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , m@hboobe
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ببین دوست من با توجه به شرایطت کاراتو انجام بده!
اولا اگر دانشکاه جایی غیر از محل زندگیت هست اول پروژه ت رو تموم کن!
اگر نه که کتاب های چند تا از درس های اصلی و مهم رو کامل کن و شروع کن!
خوشبختانه دانشگاهم در شهری که زندگی میکنم.
ممنون از راهنمایی شما
قصد دارم از دروس مشترک و ریاضیات شروع کنم

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  کتابهای کنکوری که من دارم واسه چند سال پیش هست!
مثلا کتابهای
هست.

من یه اشتباهی که کردم و امیدوارم شما اون رو تکرار نکنید استفاده از کتابهای قدیمی بود.پیشنهاد میکنم اگر نمیخواهید کتابهای جدید رو تهیه کنید کتاب خودتون رو با اونها مقایسه کنید ممکنه یه سری نکات جدید به اونها اضافه شده باشه که حتما باید بخونید. من البته هوش نخوندم ولی برای درس مدار نگران نباشید. من شنیدم کتاب مدار انتشارات پردازش و جزوه مدار پارسه خیلی خوب هستند و هرکسی خونده دیگه نیاز به کتاب دیگه ای پیدا نکرده. البته ممکنه تو این ۲ ۳ سال کتابهای جدید دیگه ای هم اومده باشه که من ازشون اطلاع ندارم

ممنون از راهنمایی شما
درسته کتابهای چاپ قدیم این مشکل دارند.
با این توصیفات فکر کنم باید دوباره خرید کنم!
مثلا کتاب ریاضی مهندسی که من دارم ۲۸۰ صفحه هست اما چاپ جدیدش ۵۰۰ و خرده ای!Undecided کتابهایی که دارم یخورده فسیل شده هستن!Undecided
کتابها متعلق به خواهرم بودن که واسه سال ۸۵ خریده بوده Exclamation

Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
سلام دوست خوبم

اگه همین روحیه رو حفظ کنی مطمئن باش قبول میشی.چند تا از کارنامه ها رو ببین.خیلی راحت میشه قبول شد فقط اراده و روحیه میخواد.

به نظرم بیشتر وقتتو بذار رو مشترکا که خیلی مهمن.ریاضی هم بد نیس زیاد تو کنکور نمیزنن.
موفق باشی.Big Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۲۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  ترم تابستان دانشگاه بیرجند Boruto ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Boruto
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  دانشجویان تهران که این ترم درس پردازش تصویر دارند! razani.n ۰ ۱,۴۹۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: razani.n
Question راهنمایی برای انتخاب واحد ترم اول هوش مصنوعی llsahar.mll ۰ ۱,۵۷۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: llsahar.mll
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  ترم ۳ و کلاس گسسته یوسفی Mehdi.Sarf ۹ ۷,۴۸۲ ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: oceanic_sky

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close