زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون آزمایشی رایگان گسسته و هوش و آمار : اعلام حضور کنید برای ساعت برگزاری .

ارسال: #۱۶
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
سلام.منم هوش و گسسته رو شرکت میکنم.فقط ساعتاش شب باشه چو ما شاغلیم روزا درگیر هستیم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ihelpu
ارسال: #۱۷
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
RE: آزمون آزمایشی رایگان گسسته و هوش و آمار : اعلام حضور کنید برای ساعت برگزاری .
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  سایت رو راه انداختم اما هنوز کامل نشده . به بزرگی خودتون ببخشید .
الان حالت مسابقه نداره خودتون برید تو سایت سوالها رو حل کنید و بعدش کارنامه و درصدتون رو ببینید . فقط یبار میتونید دکمه ارسال پاسخ رو بزنید .

اگه سوالی ایراد داشت ببخشید چون بیشتر سوالات تالیفیه و خیلی هم وقت نداشتم حتی سوالات کنکور هم ایراد داره چه برسه به من حقیر .

بچه ها یه سری سوالات جدیده حتما برید یه تستی کنید خودتونو .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من وقتی سایت رو باز می کنم و میخوام ثبت نام کنم نمیشه !!! روی دکنه ثبت نام که میزنم یه صفحه سفید باز میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته !!!

با عرض معذرت . یه مشکل کوچیک بود رفع شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۱۸
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
واسه من که اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته.چرا؟رو ثبت نام که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
من ثبت نام کردم اما کد تایید عضویت برام ارسال نشده!!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط ihelpu.)
RE: آزمون آزمایشی رایگان گسسته و هوش و آمار : اعلام حضور کنید برای ساعت برگزاری .
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  واسه من که اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته.چرا؟رو ثبت نام که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

مشکلی نداره

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من ثبت نام کردم اما کد تایید عضویت برام ارسال نشده!!

چک کردم دیدم براتون ارسال شده ممکنه به bulk یا spam رفته باشه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  واسه من که اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته.چرا؟رو ثبت نام که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

مشکلی نداره

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من ثبت نام کردم اما کد تایید عضویت برام ارسال نشده!!

lمن ثبت نام کردم کد هم فرستاد اما وقتی روی لینک کلیک میکنم این جواب داده میشه: "چنین اطلاعاتی پیدا نشد . "؟؟؟؟
ممنونم از پیگیری شما

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
من موفق شدم!!!!
اما فقط سوالای امار و احتمال و گسسته بود!! منم فقط گسسته بدردم میخوره و اینکه متاسفانه فعلا نمیتونم شرکت کنم!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  واسه من که اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته.چرا؟رو ثبت نام که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

مشکلی نداره

بابا من نمیتونم ثبت نام کنم.میشه راهنماییم کنین؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
الان واسه آزمون گذاشتن زوده! البته برای ماها که تازه استارت زدیم زوده!
موفق باشید

Heart HaniHeart
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
بچه ها خیلی کم شرکت کردن .

سوال ها و کلید رو از اینجا دانلود کنید . اگر بی دقتی توی سوال یا جواب بود خوشحال میشم بهم بگید .

فایل‌(های) پیوست شده
soal.zip
اندازه فایل: ۱۵/۲۴ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , jafarir
ارسال: #۲۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ق.ظ
ممنون. این سوالات رو خودیتون طرح کردین؟؟
مرحله بعدی آزمون کی هست؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ihelpu
ارسال: #۲۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون. این سوالات رو خودیتون طرح کردین؟؟
مرحله بعدی آزمون کی هست؟؟

نصف سوالهاش رو خودم طرح کردم . بعضی هاش رو هم تغییر دادم .

مرحله بعدی فکر نکنم در کار باشه چون استقبال نمیشه . حالا اگه بود تو این تاپیک میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۹۹۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۹۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۶۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close