زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون دکتر فیل مک‌گرا

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک‌گرا (روان‌شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق‌العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره ۵۵ گرفته است. او این آزمون را روی اپرا وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره ۳۸ گرفته است.

به ۱۰ سوال موجود در لینک زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره‌ای در این آزمون به دست می‌آورید و تفسیر آن چیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی زیباست....بوی کاهگل باران خورده را دوست دارم!زندگی کاهگلی باران خورده است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , eris229 , fateme_68 , ف.ش , Mansoureh
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
نمره من: ۳۶

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
۴۵
ممنون جالب بود

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط hadi_m.)
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
جالبه نمره من هم ۳۶ البته با وجودی که جواب دوتا از سئوالات نزدیک به عکس العمل من بودش اما خصوصیاتی رو که ذکر کرده بود خیلی دقیق بود

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
من ۲۹ شدم
فکر کنم ۱کم درست باشه

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
شما ۵۱ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

شما به چشم دیگران، شخصیتی دمدمی‌مزاج و بی‌ثبات دارید. کسی هستید که سریع تصمیم می‌گیرد، هر چند همیشه صحیح نباشد. شما به چشم دیگران آدمی جسور و ماجراجو هستید، آدمی که همه چیز را یکبار امتحان می‌کند و از فرصت‌ها استفاده کرده از ماجراجویی و خطر کردن لذت می‌برد. دیگران به خاطر هیجان و شور و شوقی که از شما می‌تراود، از همراهی و در کنار شما بودن لذت می‌برند.

پ.ن : من از نظر دیگران دمدمی مزاج و بی ثباتم بعد اون وقت دیگران از کنار من بودن لذت می برند؟!!!! چرنده

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
شما ۴۲ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: آزمون دکتر فیل مک‌گرا
شما ۴۴ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

برای من هم زیاد دقیق نبودSmile
ارسال:
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
سلام
من شدم ۴۷
دیگران به شما به چشم آدمی شاداب ،شوخ عملگراو همیشه جالب نگاه میکنند!!!کسی که در مرکز توجه قرار دارد اما متعادل ومبادی آداب است.همچنین شما را به چشم شخصی مهربان وبا ملاحظه ودرک بالا می بینند و
کسی که همیشه به آنها دلداری میدهد وآنها را کمک میکند.
با این حساب من پیغمبر شدم که!!! !!!

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
ارسال: #۱۰
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
شما ۴۶ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال: #۱۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  سلام
من شدم ۴۷

با این حساب من پیغمبر شدم که!!! !!!

خیلی ها انگار پیغمبر شدنTongue
ارسال: #۱۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
من ۴۶ شدم .

خودم میدونستم خیلی خوبم Tongue
ارسال: #۱۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
هممون که عین همیم

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
فکر کنم قبلا این تست رو بچه ها گذاشته بودن به این نتیجه رسیدیم که واسه برخی امتیازها اونچه که گفته می شه مشترکه و این که احتمالا براساس رنج امتیاز مشخصات رو میده .

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
آزمون دکتر فیل مک‌گرا
هممون پیغمبر شدیم..من ۴۸ شدم باز هم همین خزولات رو تحویلم داد...قشنگی آدم ها اینکه که امکان نداره ۲ تاشونو پیدا کنی که مثل همن...این میگه همه مثل همید

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۱۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۱۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۱۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۷۱ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۸۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۱۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۵۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۵۴۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close