زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد برای انجمن بازارچه کتاب

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
پیشنهاد من اینه که تو انجمن بازارچه کتاب تاپیک ها بر اساس شهر یا استان گروه بندی بشن.
با تشکر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
کاربرایی که میخوان ۰(به خاطر زحمت کمتر و هزینه کمتر) کتابها را به همشهری یا هم استانی خودشون بفروشند(یا اهدا کنند) میتونن توی عنوان تاپیک این مورد را قید کنند . مثلا"فروش کتابهای... ترجیحا به دوستای که ساکن.... هستند"
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ق.ظ
ممنون. اما خیلی ها این کار رو نمیکنن و اعلام نمیکنن بعد مثلا باید همه تاپیک ها رو خوند تا ببینی که چی گفتن!!
حالا اگر من بخوام اعلام کنم که اینکار رو بکنن یعنی این پیام ("فروش کتابهای... ترجیحا به دوستای که ساکن.... هستند")رو تو عنوان تاپیکشون بیارن چطوری بهشون بگم؟!!
تو بازارچه یه تاپیک باز کنم و این موضوع رو مطرح کنم؟!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۴۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۱۱۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۷۲۶ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۷۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  پیشنهاد ایجاد مانشت انگلیسی برای بحث و گفتگو به زبان انگلیسی Msccom ۱۲ ۱۰,۰۹۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close