زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع تدریس دکتر کارگهی برای تمرینها و تست؟

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
منبع تدریس دکتر کارگهی برای تمرینها و تست؟
بچه ها سلام
کسی می دونه استاد کارگهی تو کلاسشون که ویساش هست از کدوم کتاب استفاده میکنن؟ منظورم برای تمرین ها و تست هاس؟
آخه صدای اولش خیلی خوب نیست و من نتونستم بفهمم.Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: منبع دکتر کارگهی
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)hoseinielham نوشته شده توسط:  بچه ها سلام
کسی می دونه استاد کارگهی تو کلاسشون که ویساش هست از کدوم کتاب استفاده میکنن؟ منظورم برای تمرین ها و تست هاس؟
آخه صدای اولش خیلی خوب نیست و من نتونستم بفهمم.Huh
سلام.از کتاب نظریه پیترلینز زبان اصلی( ترجمه صرف زاده) استفاده می کند.ولی تمام تمریناتش از کتاب زبان اصلی هست.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط hoseinielham.)
منبع دکتر کارگهی
mer300000000000000000000000000000000000000000000000

راستی به نظر شما با همین ادامه بدم یا برم سراغ سید جوادی؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
منبع دکتر کارگهی
تا اونجایی که من میدونم ایشون هیچ ترجمه ای رو تایید نمی کنند و منبعشون کتاب زبان اصلی لینز ویرایش سال ۲۰۰۸ هستش
به نظر من نظریه رو دکتر کارگهی عالی کار می کنن
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: منبع دکتر کارگهی
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)f_f نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من میدونم ایشون هیچ ترجمه ای رو تایید نمی کنند و منبعشون کتاب زبان اصلی لینز ویرایش سال ۲۰۰۸ هستش
به نظر من نظریه رو دکتر کارگهی عالی کار می کنن
دقیقا شما درست میگید اماتابستون گذشته یکی از دوستانم پیش دکتر کلاس می رفت می گفت اگه کسی زبان اصلی نمیخونه ترجمه صراف زاده رابخونه،من خودم کتاب زبان اصلی اون را خوندم.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۲۳ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۳۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۴۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۵۲۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۹۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close