زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۷۰۰ IT

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط medadrangy.)
۱۷۰۰ IT
خجالت نداره که! اینم کارنامه ی من! به نظرم به نسبت اینکه سال اولی بودم ، بدون کلاس کنکوری و آزمون آزمایشی و راهنمایی و غیره... رتبه ی خوبی آوردم!!! اعتماد به نفس دارم در حد تیم ملی!
خوب دیگه هرکسی از شرایط خودش خبر داره، من به نسبت شرایط خودم این رتبه رو امیدوارکننده می بینم برای کنکور سال آینده... اگه قسمت بشه و شرکت کنم!
واسه انتخاب رشته هم اصلا پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی و غیره نزدم! فقط روزانه شبانه و بین الملل. دیگه نمی دونم نتیجه اش چی میشه. ولی هرچی هست روزانه و شبانه نمیشه!

فقط یه جای کار خیلی حالم گرفته شد! زبان رو در کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۵ درصد زدم، اگر اون ۱۵ درصد جای این منفی ۳ بود، به نظرتون رتبه ام چند میشد؟!
کارنامه رو پیوست کردم، ولی حدودا:
زبان ۳-
مشترک ۱۵
مدیریت ۴۰
پایگاه ۲۲
هوش ۲۲
سیستم عامل ۱۶

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
RE: 1700 IT
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)medadrangy نوشته شده توسط:  
خجالت نداره که! اینم کارنامه ی من! به نظرم به نسبت اینکه سال اولی بودم ، بدون کلاس کنکوری و آزمون آزمایشی و راهنمایی و غیره... رتبه ی خوبی آوردم!!! اعتماد به نفس دارم در حد تیم ملی!
خوب دیگه هرکسی از شرایط خودش خبر داره، من به نسبت شرایط خودم این رتبه رو امیدوارکننده می بینم برای کنکور سال آینده... اگه قسمت بشه و شرکت کنم!
واسه انتخاب رشته هم اصلا پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی و غیره نزدم! فقط روزانه شبانه و بین الملل. دیگه نمی دونم نتیجه اش چی میشه. ولی هرچی هست روزانه و شبانه نمیشه!

فقط یه جای کار خیلی حالم گرفته شد! زبان رو در کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۵ درصد زدم، اگر اون ۱۵ درصد جای این منفی ۳ بود، به نظرتون رتبه ام چند میشد؟!
کارنامه رو پیوست کردم، ولی حدودا:
زبان ۳-
مشترک ۱۵
مدیریت ۴۰
پایگاه ۲۲
هوش ۲۲
سیستم عامل ۱۶

با این توضیحاتی که دادی به سال بعد امیدوار باش دروس مشترک و مدیریت رو خوب زدی سیستم عامل رو عالی زدیSmile هوش و پایگاه هم بدک نیست
موفق باشی
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
۱۷۰۰ IT
موفق باشی.منم رتبم زیادبود ولی گذاشتم تا درس عبرتی بشه برای خودم .......

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
۱۷۰۰ IT
ممنونم بچه ها. ولی جدا اگه همون زبان رو اینقدر خراب نمی کردم! چقدر رتبه ام تغییر می کرداااا... Sad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست حل تست IT_87 maryam_en ۱ ۱,۵۲۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  سوال ۵۶ شبکه IT91 در مورد پروتکل TCP nafas_70 ۶ ۷,۶۵۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  سمافور IT94 Hopegod ۴ ۲,۹۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  پروژه در شرایط اضطراری IT95 Hopegod ۶ ۲,۴۷۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ
  مرتب سازی درجی IT95 Hopegod ۲ ۱,۹۶۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
Wink حافظه IT95 Hopegod ۳ ۱,۸۲۶ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691
  جدول صفحه چند سطحی IT94 Hopegod ۴ ۳,۰۳۹ ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ
  منطق it95 Hopegod ۵ ۲,۳۷۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ
  بن بست IT95 Never.forget ۱ ۱,۵۸۹ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  IT93مبحث SQL behnazmahrokh ۲ ۱,۷۹۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazmahrokh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close