زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروژه در شرایط اضطراری IT95

ارسال:

Hopegod پرسیده:

پروژه در شرایط اضطراری IT95

سلام دوستان خسته نباشید میخواستم بپرسم در این باره کتاب مدرسان چیزی گفته

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

*tarannom* پاسخ داده:

RE: پروژه در شرایط اضطراری IT95

وای آقا دمت گرمTongue من همین الان میخواستم بپرسم تو کتاب پارسه کجاش گفته؟من به چشم نخورده....

ارسال:

Hopegod پاسخ داده:

من پارسه ندارم مدرسان دارمBig Grin
کلا تو هر درسی یکی دو تا سوال میدن که کسی حل نکنهUndecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

*tarannom* پاسخ داده:

من مدرسانو اول خوندم دیدم دارم از حال میرم از بس به زبان سطح بالا گفتهBig Grin بعد پارسه خوندم. یه جا این شرایط اضطراریو دیدم حالا نمیدونم تو مدرسان بود یا پارسه....
دوستم بیا تو پیج سوال ۷۵ مدیریت ۹۵ ببین تو پیداش میکنی اینو ببینی کدوم فصله.من صفحاتم با شماها فزق داره....

۰
ارسال:

Milestone پاسخ داده:

سلام
کتاب‌های کنکوری رو در جریان نیستم اما اگه درست متوجه شده باشم شاید به این صورت بتونید تو کتاب خودتون دنبالش بگردید و تطبیق بدید:
تو فصل "زمان‌بندی و ردگیری" از بخش مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری کتاب پرسمن بحثی تحت عنوان مجموعه وظایف (Task Set) برای پروژه‌های نرم‌افزاری وجود داره که به نوعی یک نقشه راه از پیش‌تعریف و توصیه‌شده برای تیم‌های نرم‌افزاری جهت تعریف، توسعه و پشتیبانی فرآیند تو پروژه‌های بزرگ و پیچیده تعیین کرده. بر حسب نوع پروژه یا وضعیت که پرسمن اون رو در قالب چهار دسته‌بندی (عادی یا Casual - ساخت‌یافته یا Structured - سخت‌گیرانه یا Strict و واکنش سریع یا Quick Reaction) تعریف کرده، تیم نرم‌افزاری باید مجموعه خاصی از وظایف رو جهت اجرا انتخاب کنه که تو این تست شرایط اضطراری مربوط به دسته‌بندی آخر هست. تصویر زیر مربوط به همین مبحث از کتاب پرسمن هست که واژگان کلیدی هم‌مفهوم با این تست هایلایت شده؛

[تصویر:  435398_SE_Quick_Reaction.jpg]

ارسال:

Hopegod پاسخ داده:

سلام خیلی زحمت کشیدید خیلی ممنونم .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

*tarannom* پاسخ داده:

من تو پارسه پیداش نکردم.اگه تو مدرسان یافتید،صفحشو بگید لطفا....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۹۴۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۳۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۷۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۶۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۷۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۰۷ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۷۳۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۷۲ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۰۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close