زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید موبایل

ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ
موبایل قابلیتbook reader
سلام بچه‌ها شما موبایلی می شناسید در بازار که این قابلیت داشته باشه؟در حد ۳۰۰ یا ۳۵۰ چی پیشنهاد میکنید؟اینترنت مهم و بوک

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
موبایل قابلیتbook reader
بوک ریدر رو میشه روی تموم موبایلای آندروید نصب کرد. ولی اگه بوک ریدری که خاصیت خوندن PDF رو داشته باشه یکم موضوع فرق می کنه. من به شخصه به جز adobe acrobat خود موبایل که ویژگی هایی مثل book reader داره رو برای خوندن PDF ندیدم.
ولی تا اونجا که می دونم بعضی از بوک ریدر هایی که فقط به همین منظور هستند این ویژگی رو داشته باشند
البته من خیلی مطمئن نیستم خودمم خیلی کنجکاوم که بدونم اطلاعاتم درسته یا نه! اگه کسی چیزی می دونه بگه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ
موبایل قابلیتbook reader
اندروید adobe نصب میشه؟کلا ویندوز موبایل بهتره یا آندروید؟نظراتون راجعgalaxy tab miniچی هست؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
موبایل قابلیتbook reader
اگه منظورتون گوشی هایی هست که قابلیت باز کردن پی دی اف و ورد و تکست دارند.

باید بگم که بیشتر گوشی های سامسونگ حتی بدون سیستم عامل هم چنین قابلیتی دارن. ولی اگه میخواین واقعا کتاب بخونید. باید صفحه نمایش بزرگ باشه تا بشه خوند.
مثلا من گوشیم u600 سامسونگ هست و صفحه نمایش ۳۲۰*۲۴۰ . اصلا نمیشه باهاش فایل پی دی اف خوند و خیلی سخته.
ضمن اینکه بیشتر گوشیهای htc و imate هم این قابلیت رو دارن.
و در اخر اینکه من تا الان گوشی با سیستم عامل ندیدم که قابلیت باز کردن فایل های پی دی اف و افیس رو نداشته باشه. و فکر کنم بیشتر از ۹۰ درصد گوشی هایی که سیستم عامل دارن این قابلیت رو دارن.
برای گوشی های بدون سیستم عامل هم که این قابلیت رو دارن. گوشی های سامسونگ هستن.

در مورد اندروید و ویندوز موبایل هم به نظر من نمیشه گفت صد در صد کدوم بهتره. ولی اونجوری که میگن نسل اینده گوشی‌ها برپایه اندروید خواهد بود.

به نظر من اگه فقط براتون خوندن کتاب و اینترنت رفتن مهمه بودجتون رو بیشتر کنید و تبلت بخرید.
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ
موبایل قابلیتbook reader
راستی. موقع خرید گوشی این قابلیت های موبایل که خیلی براتون مهمه رو حتما تست کنید که مشکلی نداشته باشه.
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط arshad91.)
موبایل قابلیتbook reader
x6سیستم عامل سیمبیان؟تشکر از راهنمایی
صفحه نمایشش بزرگ هست؟..و سوال دیگه نقطخ مشترم ویندوز موبایل با ویندوز چی هست ؟اصلا نقطه مشکترکی دارند؟منظورم اینه میشه بعضی نرم افزارهای روی ویندوز روی ویندوز موبایل قابلیت نصب دارند؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
RE: موبایل قابلیتbook reader
(۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  yes,it has symbian os.
X6's display is so wide that u can read ebooks and texts easily and clearly.
I'm answering u by my x6.i have two keyboard type,general and qwerty,switch between them by rotating display.
It also has a good installed dictionary that supports many languages like farsi.

Windows mobile is like windows in core and a little in appearance.
I dont think a windows application can be runed on windows mobile,but many windows applications have a windows mobile version.

میگم فرداد جان. تکلیف این پست که فینگلیش نیست و انگلیسی هست چیه؟؟؟ Big Grin

ایا تو قانون اساسی مانشت بندی برای این نوع پست‌ها هم وجود داره؟؟؟ Big Grin
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
Samsung OR htc
دوستان سلام

میخواستم نظرتون در مورد اینکه کدوم مارک برای گوشیهای زیر ۳۰۰ هزار مناسب تره بهم بگین:

ایرادهایی که بعضی از این مدلها دارند‌: نداشتن فلاش و فوکوس اتوماتیک،ساپورت نکردن pdf و آفیس.

گوشیهای htc RAM,ROM دارند وجود این دو حافظه چه مزیتی نسبت به سامسونگ که رم و رام نداره داره ؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما اگر میخواستید یکی از این گوشیها رو خریداری کنید کدوم رو انتخاب میکردین؟
نظرتون در مورد galaxy mini S5570 چیه ؟ (با توجه به پایین ترین قیمت دربین این ۶ مدل)
قیمت مدلهای مقایسه شده:

galaxy mini 215 T
htc touch2 , 250T
htc wild fire 265T
htc wildfire S 300T
hd mini 320T
galaxy ace 340T
----
galaxy fit s5670 , 230T
galaxy gio s5660 ?T

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ق.ظ
RE: سامسونگ یا htc
والا من خودم یه مدت touch 2 داشتم راضی بودم کارش عالی ویندوز بود فقط هیف
ولی الان مدل های galaxy عالیه نسل جدید گوشی هستن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۰
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط ف.ش.)
سامسونگ یا htc
خوب این ۵ تا همش android هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی اکثرا pdf رو ساپورت نمیکنه ؟ مشکلی نیست؟

یا دو مدل گالاکسی که فلاش و فوکوس نداره ؟

یا اینکه نوشته کیفیت تصویر wildfire پایینه ؟

سیستم عامل bada چطوره ؟ مثلا این گوشی‌:

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۱
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ق.ظ
RE: سامسونگ یا htc
خوب همه که کل ویژگی هارو ندارن ولی در عوض بقیه ویژگی هاش خوبن من خودم یکی از دوستام galaxy داره دقیقا مدلشو نمیدونم اما واقعا ازش راضیه سیستم عاملشم آندروید بود
زیاد رو Pdf زوم نکن اگه یه گوشیو اینجوری انتخاب کنی مطمئن باش پشیمون میشی به نظر من واسه ما که رشته مون کامپیوتر هست اگه دنبال این ویژگی‌ها هستی پاکت پی سی بگیر خیلی خوب جواب میده اتفاقا چند روز پیش یه پاکت پی سی Hp دیدم خیلی عالی بود
ارسال: #۱۲
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ق.ظ
سامسونگ یا htc
نه اونقدر pdf واسم مهم نیست ولی چون میخوام با گوشیم به وایرلس وصل بشم گفتم شاید لازم بشه!!

(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۳
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ق.ظ
سامسونگ یا htc
خوب با این حساب پاکت پیسی بگیری بهتره البته اگه خواستی بگیری مدل های Hp وزن زیادی دارن البته گروناش وزنشون بهتره
Omania 2 Samsung هم بدنیست البته من دارم نسبت به قیمتی که گفتی میگم وگرنه اگه فی بره بالا گوشی بهترم میشه پیشنهاد داد
اما من خودم باز هم HTC Touch HD 2 رو پیشنهاد میکنم هم سی پی یو قوی و کیفیت LCD بالا قیمتشم مناسبه هم زیبا
ارسال: #۱۴
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ق.ظ
سامسونگ یا htc
نه گوشی میخوام پاکت پی سی نمیخوام.

چقدر تنوع زیاده برای خرید، حالا خوبه من فقط از همین دو تا برند میخوام خرید کنم و محدودیت قیمت هم دارم !

(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۵
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ق.ظ
سامسونگ یا htc
گوشی های اندرویدی همشون قابلیت نصب acrobat reader رو دارند. هیچ کدوم مشکلی از این جهت ندارند. galaxy ace از همشون تو این رنج بهتره.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۷۲ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۱۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۱۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۱۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۷۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  خرید موس moslem73421 ۳ ۳,۲۶۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  بهترین انتخاب در خرید elaheh1375 ۱ ۱۰ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close