زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید موس

ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ ب.ظ
خرید موس
دنبال یک موس می گردم
نه واسه بازی
ولی چون کارم با کامپیوتره میخوام کیفیتش بالا باشه و بعد از چند ماه یجاییش از کار نیفته
نمی خوام موس بازی باشه چون دکمه اضافه دارن
اگه اینجا کسی تجربه داره لطفا یک مورد بگه که الان سفارش بدم.
قیمت هم هر چه پایینتر بهتر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۰ ق.ظ
خرید موس
ببین من یه موس خریدم لاجیتک ست با صفحه کلید مخصوص گیمینگ رو هم ۵ میلیون، ولی ماوس به تنهایی ۱/۵ شد. هم وایرلس میشه استفاده کرد و هم با سیم. انواع دکمه ها رو داره برای کم کردن سرعت کرسر و وزنه هم بهش میخوره. به نظر من یه ماوس به درد بخور و خرکاریه. من جای تو باشم خرج رو میکنم و این ماوس رو میگیرم چون ماندگار هم هست و واقعا حرف نداره. نور RGB هم داره. جون هم میده واسه نشونه گیری تو کال آف

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۴۷ ق.ظ
خرید موس
(۲۴ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  ولی چون کارم با کامپیوتره میخوام کیفیتش بالا باشه و بعد از چند ماه یجاییش از کار نیفته

سلام، من چند سالی هست موس A4TECH N-70FX رو دارم و خیلی با دقت انتخابش کردم، به صورت نسبی هم از نظر شکلی، هم کیفی و هم قیمتی، انتخاب مناسبیه و به عنوان یک محصول میان‌رده سیمی، مقبولیتش بین کاربران بالاست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
). تا امروز ساعات خیلی زیادی رو باهاش کار کردم و برخلاف تجربیات قبلی، مشکلی ازش پیدا نکردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , moslem73421
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط moslem73421.)
خرید موس
(۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۷ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سلام، من چند سالی هست موس A4TECH N-70FX رو دارم و خیلی با دقت انتخابش کردم، به صورت نسبی هم از نظر شکلی، هم کیفی و هم قیمتی، انتخاب مناسبیه و به عنوان یک محصول میان‌رده سیمی، مقبولیتش بین کاربران بالاست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
). تا امروز ساعات خیلی زیادی رو باهاش کار کردم و برخلاف تجربیات قبلی، مشکلی ازش پیدا نکردم.
به به ببین کی اینجاست
لطف کردی جواب دادی Milestone عزیز
الان میخواستم خرید بزنم
را آماده کرده بودم اونم فقط بخاطر مارک شیاومی
حالا که شما این یکی رو تضمین می کنید که چه بهتر
شما از پد استفاده می کنید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۴۳ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۱۴ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۰۹۸ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۳۵۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close