زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با داشتن سرمایه چه کاری رو راه میاندازید؟

ارسال: #۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط sepid.)
جنوب که خیلی خوبه.
مثلا تو بندر عباس سوپری خیلی خوب کارش می گیره، شنیدم تا ماهی ۲یا ۳ تومن رو داره،
یا ساخت و ساز تو بندر هم خوب جواب میده که البته اونم واقعا حوصله و علاقه میخواد.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
ساخت و ساز عالیه اینجا
اما خوب پول میخواد

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ق.ظ
سوپر مارکت تو بندر عباس ماهی ۲و۳ میلیون؟؟؟
توی تهران که بالای ۱۰ میلیون سود دارند...البته خوب سرمایه زیادی هم میخواد..اما من هر کاری میکنم دست و دلم به کاسبی نمیره...حاظرم بی پولی بکشم اما دنبال کار غیر مرتبط به رشتم نرم...احساس میکنم اگه از اون راه پول در بیارم بیخیال درس خوندن میشم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme
ارسال: #۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ق.ظ
دفتر بیمه با بازاریابی قوی درآمد خوبی داره و با سرمایه ی اولیه کم (۲۰-۳۰م) هم راه میفته

اگه من بودم میزدم تو کار شکمBig Grin

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۱
ارسال: #۲۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ق.ظ
RE: با داشتن سرمایه چه کاری رو راه میاندازید؟
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  D
دوست پدرم ماهی ۵-۶ م درآمد داره.
بچه آبادانیHuh

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۱
۲
ارسال: #۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
به نظر من یه مغازه فروش صنایع دستی تو تهران میتونید دایر کنید. صنایع دستی شهرتون رو تو تهران بفروشید. فکر کنم کار جالبی باشه.
یا با یه کار خونه دار یا یه بساز وبفروش آشنا شریک بشید!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  سوپر مارکت تو بندر عباس ماهی ۲و۳ میلیون؟؟؟
توی تهران که بالای ۱۰ میلیون سود دارند...البته خوب سرمایه زیادی هم میخواد..اما من هر کاری میکنم دست و دلم به کاسبی نمیره...حاظرم بی پولی بکشم اما دنبال کار غیر مرتبط به رشتم نرم...احساس میکنم اگه از اون راه پول در بیارم بیخیال درس خوندن میشم..
من تا حالا خیلی چیز ها را بخاطر اینکه کار غیر مرتبط را نمی خوام از دست دادم و خواهم داد
درستش هم همینه

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۰
۱
ارسال: #۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
می تونی با پروژه های دانشجویی خیلی خوب پول در بیاری .

یا فقط یه دفتر بزنی که فقط پروژه های دانشجویی انجام بدی .

این یکی رو تروخدا پیشنهاد ندید. همین کارا باعث میشه کسی برا انجام کارا درسیش به خودش زحمت نده
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , pos , baran , friends
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ
خوب این چه کاریه عزیزم .خیلی چیزها تو بازار هست اما شاید همگی به درد ما نخورن

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
چاه نفت بزن...اینجوری به فرار از تحریم هم کمک میکنی...

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۲۲۲۲۸۲۲
ارسال: #۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
آخه انجام دادن پروژه ها دانشجوها، به ظاهر بدرشون میخوره، ولی بدترین کار ممکن در حق دانشجو میشه. فکر کردن رو ازش میگیره و ....
دیگه اینقد هم زیاد شده متاسفانه، که مثلا طرف میره تو یه همچین جایی، میگه من موضوعم اینه، چی داری؟!!!!
دیگه قضاوت با شما.

حالا این بخش منحرف نشه، دوستان پیشنهادات رو ادامه بدنSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Premier Homme , 862222822
ارسال: #۲۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط MIT.)
ما همسایه دیوار به دیوارمون موبایل فروشی داره برجی ۱/۵ هم کرایه مغازه میده پول پیشم داده ها و همیشه هم از وضع بازار گلایه داره ولی نمیدونم چرا از وقتی که خونه ی بغلی ما رو خریدن و همسایه ما شدن سال اول پراید داشتن سال بعد فروختن ۲۰۶ خریدن سال بعد فروختن ۲۰۶sdمدل پایین خریدن سال بعد فروختن ۲۰۶sd صفر خریدن امسال هم که فروختن مگان خریدن فک کنم سال دیگه با لامبورگینی بره بیاد.... ولی ما بچه کارمندا هنوز با دوچرخه ۲۸ هامبر قدیمی بابامون میریم دانشگا ه ...Big Grin

شکست ها، ستون های موفقیتند
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali reza , 862222822 , firouzi.s , majidjan
ارسال: #۲۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
با توجه به اینکه تجربه ی اولتون هست من صلاح نمی بینم که کل سرمایه تون رو یک جا و در یک کار خرج کنید چرا که اگر موفقیت آمیز نباشه همه ی زندگی تون بر باد رفته!!!
برای شروع با یک هشتم پولتان یک دفتر خدمات کامپیوتری (تایپ،زیراکس،اسکن،ثبت نام اینترنتی و...)یا اگر دانش لازم را دارید یک مغازه کامپیوتری (تعمیرات سخت افزار،نرم افزار،فروش لپ تاپ و کامپیوترو...)شروع کنید.
این کار هم با ذائقه ی تحصیلیتون جور در می یاد هم به نسبت هزینه ی کمتری می بره و درآمد نسبتا خوبی هم داره.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۲۲۲۲۸۲۲
ارسال: #۲۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط a.hooshmand.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  D
دوست پدرم ماهی ۵-۶ م درآمد داره.
بچه آبادانیHuh
منظورشان توی تهران هست .... به خاطر همین هم هست همه هجوم اوردن به سمت تهران....متاسفانه!
۰
۱
ارسال: #۳۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در کدام شهر هستید؟
خوزستان - آبادان

اااا... حالا که بچه آبادانی، چرا سمبوسه فروشی نمیزنی؟ Big Grin ای درآمد داره که نگو...

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  چاه نفت بزن...اینجوری به فرار از تحریم هم کمک میکنی...

چاه نفت با ۶۰، ۷۰ تومان! یه حرفی میزنیدا... Undecided

جدای از هر گونه شوخی... به نظر من اولا تمام پولتون رو یکجا ندید!
ثانیا میتونید توی بورس وارد بشید... یکسری کلاس ها هم هستند که برگذار میشه، میتونید شرکت کنید تا با مقدمات کار آشنا بشید... بورس کار ساده ای هم نیست! ولی بچه های کامپیوتری با همون آمار مقدماتی که خواندند میتونن کلی سود کنند... ولی موردی که باید با خودتون تسویه کنید، طمع هست! چون طمع توی کار بورس شما رو K.O میکنه!

Change Your FATE
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  ضرورت داشتن طراحی سایت mohi72 ۱ ۲,۳۲۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۴,۲۳۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۰۷۸ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۴۸۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۶۴ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close