زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک واسه ریاضی

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
کمک واسه ریاضی
سلام دوستان

دوستان من به یک سری فیلم آموزشی ریاضی از مباحث حد و پیوستگی مشتق و انتگرال و موضوع های مرتبط با اینا نیاز دارم که استادش خوب درس داده باشه و بشه فهمید (واسه نفهمی مثل من)

پیشنهاد ،ایده و هر تراوشات مغزی از شما باعث یادگیری ریاضی برای من می شود

منتظر هستم.

مرسی.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کمک واسه ریاضی
سلام دوست عزیز.
اگه میخوای پایه ای این مباحث رو یاد بگیری برو کتاب حسابان و دیفرانسیل رشته ریاضی دبیرستان و پیش دانشگاهی رو به دقت بخون.اساس و پایه کل ریاضیات دانشگاه همینا هستن.شاید یه کم پیشرفته تر.اونم نه زیاد.بعدش یه کتاب ریاضی مال پیام نور هست.دست یکی از بچه ها دیدمش.فوق العاده س.اطلاعی از فیلم و.. ندارم.اما گزینه جوان هم این روزا برنامه داره.ببینی بد نیس.
انشاله که تونسته باشم ج بدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ق.ظ
کمک واسه ریاضی
سلام

نشر الگو،کتابهای اموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال ۱و۲
داره ،من خودم از فیزیک یکش استفاده کردم راضی بودم

ادرسش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید یه صفحه پی دی افش هم دانلود کنید که ببینید خوبه یا نه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۶۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  ریاضیات از صفر Saman ۳ ۳,۴۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  دانلود ویدئو دروس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شریف به صورت رایگان H-Arshad ۳ ۳,۷۴۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close