زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه درس خونها بدویید بدون کنکور

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
سلام دانشگاه شهید چمران تحت شرایطی دانشجو بدون کنکور برای ارشد می گیره به لینک زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دعا کنید من رو هم بپذیره فردا صبح می خوام برم مدارکم رو نشون بدم، هر چند می دونم می گن دانشگاه غیرانتفاعی بودی نمی شه اما
توکل بر خدا تیری در تاریکی ست
به امید موفقیت همه دوستان
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , najme60
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دعا کنید من رو هم بپذیره فردا صبح می خوام برم مدارکم رو نشون بدم، هر چند می دونم می گن دانشگاه غیرانتفاعی بودی نمی شه اما

چرا میگن نمیشه ! خوب تو شرایطش نوشته که نفرات اول غیرانتفاعی .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخه من معدلم ۱۶/۴۳ هست امید دارم به مقام پنجم بین المللی و اول کشوری و پدیده بودن در مسابقات ایران اوپن دعا کنید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۰۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۵ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۵۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۴۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close