زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استرس نداشته باشید (اطلاعات آماری کنکور ۸۹)

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
Smile استرس نداشته باشید (اطلاعات آماری کنکور ۸۹)
سلام به همه بچه های مانشت
از وقتی که دفترچه اومده یک سری از دوستان (از جمله خودم!) به خاطر این داستان کاهش ظرفیت ها و ... حسابی استرس پیدا کردند . من یکم توی نت گشت زدم و اوضاع سال های قبلی رو که ظرفیت ها کم بوده (حتی کم تر از امسال ) بررسی کردم . اونقدر هام اوضاع ناجور نشده که فکر می کنیم .
از لینک زیر می تونید اطاعاتی در مورد اوضاع کنکور سال ۸۹ (تراز ها و رتبه های قبولی هر دانشکاه و ... )که تقریبا ظرفیت ها نزدیک به امسال بوده بدست بیارید .
امید وارم که مفید باشه براتون Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۱
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , taraneh123 , nomad:D , p.parsaee , Manix , eris229 , Jooybari , 123morix
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
شما که اینقد زحمت کشیدید بهتر بود فایل رو آپلود میکردید که دیگه نخواد ما بریم عضو سایت اونا شیمو.....

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۷
۵
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: استرس نداشته باشید (اطلاعات آماری کنکور ۸۹)
فایل برای راهیان ارشد سال ۱۳۸۹

فایل‌(های) پیوست شده
CE_info_89.zip
اندازه فایل: ۷۸۱ KB
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , myself , fatemeh85 , alirrrrrr , nasirodin , p.parsaee , eris229 , saeid1389 , zibaziba
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
منم که برای مشاوره رفته بودم پارسه رتبه های ۸۹ رو نشون میداد مثلا نوشته بود با ۳۰۳ معماری روزانه شهیدبهشتی قبول شده خیل تعجب کردم البته هنوزم باورم نمیشه ؟؟؟!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  شما که اینقد زحمت کشیدید بهتر بود فایل رو آپلود میکردید که دیگه نخواد ما بریم عضو سایت اونا شیمو.....
والا اومدم آپلود کنم ٬ اونقدر سرعت اینترنت نفتی بود که بی خیال شدم ! Big Grin
البته دوستان لطف کردند آپلود کردن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , Manix
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
البته اینو در نظر داشته باشین که هم پوشانی رتبه ها در سال ۸۹ خیلی بیشتر از الان بوده. برای همین انقدر دقیق نمیشه این دو سال رو با هم تطبیق داد. ولی بازم رتبه ها نسبتا نزدیک تر باید باشه نسبت به سال ۹۰/

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشت
از وقتی که دفترچه اومده یک سری از دوستان (از جمله خودم!) به خاطر این داستان کاهش ظرفیت ها و ... حسابی استرس پیدا کردند . من یکم توی نت گشت زدم و اوضاع سال های قبلی رو که ظرفیت ها کم بوده (حتی کم تر از امسال ) بررسی کردم . اونقدر هام اوضاع ناجور نشده که فکر می کنیم .
از لینک زیر می تونید اطاعاتی در مورد اوضاع کنکور سال ۸۹ (تراز ها و رتبه های قبولی هر دانشکاه و ... )که تقریبا ظرفیت ها نزدیک به امسال بوده بدست بیارید .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این اطلاعات کاملا غلطه !!!
رفیق من اسمش سامان باشباغی هست ایشون با ۳۴۰ هوش سال ۸۹ شبانه بوعلی سینا رو آوردند تو فایل شما نوشته ۴۶۰ روزانه بوعلی این محاله!!!Undecided

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۲
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشت

رفیق من اسمش سامان باشباغی هست ایشون با ۳۴۰ هوش سال ۸۹ شبانه بوعلی سینا رو آوردند تو فایل شما نوشته ۴۶۰ روزانه بوعلی این محاله!!!Undecided

شاید سهمیه ای چیزی داشته...متاسفانه توی این آمارها بعضی وفتها رتبه های با سهمیه رو هم میزنن که خیلی گمراه کننده میشه...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۱
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  این اطلاعات کاملا غلطه !!!
دوست شما اهل کجا بوده؟
سازمان سنجش علاوه بر رتبه قبولی داوطلبان محل زندگی داوطلب رو هم توی پذیرش یا عدم پذیرش هر دانشگاهی دخالت میده که به این سهمیه بومی میگن.
البته من درست یا غلط بودن اطلاعات این فایل رو تایید نمی کنم.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۲
ارسال: #۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
من رفتم پارسه یه رتبه هایی بهم گفتن واقعا تعجب کردم مثل همینا که شما میگین .
اما وقتی به آخر کتاب خود سنجش که نگا میکنم یه چیزایی هست مثلا سال ۸۸ مجموع آمار روزانه و شبانه ۱۲۹+۵۸ تاس که فک نمیکنم تو دفترچه اون زمان اینقد بوده باشه و همیشه سنجش بیشتر از ظرفیت اعلامی دانشگاه ها معرفی میکنه.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط nasirodin.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشت

والا منم نمی تونم قسم حضرت عباس بخورم که همه ی چیزایی که توی این pdf اومده ۱۰۰٪ درست هست و میزان صحتش گردن اون موسسه ای که این اطلاعات رو جمع أوری و منتشر کرده ! اما با اطلاعات تقریبی که از کنکور های چند سال اخیر دارم اون جوری هم که شما فرمودین کاملا غلط هم نیست !
ضمنا این فایل من هم نیست! من توی یه فروم پیداش کردم و اینجا شیر کردم بلکه چیز بدرد بخوری برای بچه ها توش پیدا بشه ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.parsaee , Manix , eris229
ارسال: #۱۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
شرمنده یادم رفت اینو بگم که اون فایل به احتمال زیاد برا نرم افزار درسته چون اگه به ترازها نگا کنیم واقعیا
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ق.ظ
این رتبه‌هایی که پارسه می‌زنه غلطه. من بارها گفتم.
ببینید معمولاً داوطلبین توی دو رشته شرکت می‌کنن. مثلاً من با نرم‌افزار ۲۳ شدم و با آی‌تی ۳۸. و البته با رتبه نرم‌افزارم انتخاب رشته کردم و شریف رو قبول شدم. اما سال بعد مشاهده کردم که پارسه نوشته: رتبه ۳۸، نرم‌افزار شریف!!!
یه خرده بی‌دقتی‌های بسیار بدی توی این موارد داره. من حس می‌کنم عمدی باشه!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2
ارسال: #۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ق.ظ
سلام این سوال اصلا جاش اینجا نیست اما چون تاپیک بالاست
فقط خواستم زودتر جواب بگیرم و انتخاب رشتمو تصحیح کنم تا وقت هست....
در این پست

یه آقایی گفتن اگر من یه دانشگاه قبول شم و نرم..مثلا یه غیرانتفاعی
بعد دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت اون دانشگاهی یا غیرانتفاعی ای که میخوام و قبول نشدم شرکت کنم
آیا این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  این اطلاعات کاملا غلطه !!!
دوست شما اهل کجا بوده؟
سازمان سنجش علاوه بر رتبه قبولی داوطلبان محل زندگی داوطلب رو هم توی پذیرش یا عدم پذیرش هر دانشگاهی دخالت میده که به این سهمیه بومی میگن.
البته من درست یا غلط بودن اطلاعات این فایل رو تایید نمی کنم.
بومی گزینی در مقطع ارشد اعمال نمی شه دوست عزیز

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.parsaee

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۹۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۵۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close