زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شکایت از سنجش به سازمان بازرسی کل کشور

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
سلام
برای شکایت از "سازمان سنجش" به سامانه ملی رسیدگی به شکایات کل کشور مراجعه کنید :
کد:
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=f0e6f38a-4177-4dff-aabd-7e17bae8416a
توضیحات :
۱/ اصولا برای شکایت از یک سازمان به همان سازمان نمی شود مراجعه کردCool
۲/ امسال گذشت رفت ولی برای سال آینده شاید روند تصحیح کارنامه ها درست شودSmile ( برای گزینه های که پاک شده و اشتباه خوانده می شود. )
۳/ شکایت کردم دلم خنک شد. Big Grin
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , zohre shah , eris229
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط aatwo.)
چقدر فکر می کنید شکایت شما پیگیری شود دوست عزیز فکر کردید....

drink 8 glasses of water a day

۱
۲
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
بنظر خودم تاثیری ندارد. فقط این احتمال است که سال آینده روند تصحیح بهتر شود. ( احتمال ۰/۰۰۱ )

فقط سوال این است : آیا سیستم تصحیح سازمان سنجش به روز و دقیق است یا نه ؟
حالا اگر دقیق نیست ---> نباید اعتراض کنیم ؟ ( صبر کنیم تا خودش درست شود! )
اگر دقیق است ---> سپاس .

پ.ن : بماند دلمان با این شکایت خنک شد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214 , maryami , Aurora , saharp , white bird , eris229 , rasmiyyat
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط sarbaz1214.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  حالا اگر دقیق نیست ---> نباید اعتراض کنیم ؟ ( صبر کنیم تا خودش درست شود! )
احسننننننننننننتتتتتتتت بر شما.
میشد ۵ تا تشکر دیگه هم میکردم.

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
والله نمیدونم این موضوع رو من باب کردم اما بخدا یادمه سوال اول منطقی رو دو زدم پاک کردم زدم ۳ حالا میگن همون دو رو زدی بابا یادمه اول سیستم مکمل دو بود دیدم اشتباهه کردم Xor ،خوب چند مورد دیگه هم بود مثل سوال آخر نظریه یا سوال اول و سوم داده نمیدونم من که کاملا گیج شدم حوصله شکایت به این سازمان هم ندارم بعیده کسی کاری کنه شاید اگه کسی بتونه با ۲۰:۳۰ یا مثلا چیزی شبیه به این مصاحبه کنه و مشکل رو مطرح کنه بشه کاری کرد .....

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
من می گم یک جوری شماره حسینی بای ( خبرنگار) رو پیدا کنیم! اونها سرشون برای این جوری چیزها درد می کنه!
اونا دقیقا می دونن باید چیکار کنیم!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad_8900 , sarbaz1214 , eris229
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
چجور میشه شمارشو پیدا کرد بتونیم مشکل رو مطرح کنیم خوب میشه شاید یه تلنگری به این سنجشیا باشه واسه دفعه بعدشون

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
به دیوان عدالت اداری هم اگه شکایت کنیم جواب میده...اگه یه ارگان توی این کشور باشه که حق رو به حقدار بده اون دیوان عدالت اداریه...اما یه مشکل هست که دیر جواب میدن...ممکنه ۱ سال طول بکشه....مگه اینکه یه طومار جمع کنیم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
من هم شکایت کردم
دلم خنک شد

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
به نظر من تا نسبت به یه ناحقی اعتراض نشه درست نمیشه ، تازه بدتر هم میشه و سالهای دیگه بدتر از اینش سر بی گناههای دیگه میاد
یادمه برای همین کنکور بهمن ۹۰،در رشته عمران،روزنامه ای نوشته بود اونقدر محیط سالن بد و سرد بود که داوطلبها نتونستند خوب امتحان بدهند و شرایط سالن هم از لحاظ راحت بودن بد بود.دانشجوها هم اعتراض کردند ولی فایده ای نداشت.و خبرش هم از تلویزیون پخش نشد.
کلا برای اینکه مشکلی رسانه ای بشه،مخصوصا ۲۰:۳۰ ،یا برناه دیگه ای پخش کنه ، باید تعداد زیادی از افراد اعتراض داشته باشند.مثل همین وضعیت معلمان حق التدریس در ۲ سال پیش که اعتراضاتشون به مجلس هم کشیده شد

کلا مجلس باید از ارگانهای دولتی بخواد که پاسخگو باشند و حقوق مردم را رعایت کنند.و این کار هم صورت نمیگیره مگر با در جریان گذاشتن نماینده ها.
البته درمورد نشان دادن برگه پاسخنامه باید بگم که امتحاناتی مثل امتحان نهایی دانش آموزان هم حتی اگر خیلی اعتراض کنه و نامه بنویسه ، بازهم برگه را نشونش نمیدن.فقط در صورتیه که خیلی معترض باشه میتونه نامه بنویسه تا دوباره و سه باره بررسی بشه.
ولی ای کاش سنجش تصویر کارنامه ها را میذاشت.این که براشون کاری نداره.بابا این همه علم پیشرفت کرده.اینها هم یکم پیشرفت کنند بد نیست
نرم افزاری که باهاش سئوالات را تایپ میکنند میدونید چیه؟ زرنگار!!! از نوع چیدمان و فونت سئوالات و از همه مهم تر طرح حاشیه صفحه اول سئوالات کاملا پیداست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , مازیار صفایی , kavehn , sarbaz1214 , انرژی مثبت , eris229
ارسال: #۱۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
دوستان کسی می داند سازمان سنجش برای تصحیح از چه چیزی استفاده می کند؟
هنوز هم از آن سیستم سخت افزاری بیش از ۳۰ سال قبل استفاده می کند؟ یا جدید شده است؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: شکایت از سنجش به سازمان بازرسی کل کشور
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  والله نمیدونم این موضوع رو من باب کردم .....
همان موقع که کارنامه خودمو دیدم فهمیدم ، اشتباه شده. مطمئن هستم Cool .
مطمئنا نتیجه آزمون تغییر نخواهد کرد. فقط به این فکر کنید که اگر پیگیری و شکایت کنیم، این احتمال وجود دارد که برای سال آینده تغییرات مثبتی در راه باشد.
من که امسال میرم دانشگاه و دیگه نمی خوام بخونم ولی اونایی که قصد دارن یک سال دیگه بخوانند باید یه ضمانت اجرایی وجود داشته باشد.

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  من می گم یک جوری شماره حسینی بای ( خبرنگار) رو پیدا کنیم! اونها سرشون برای این جوری چیزها درد می کنه!
ایده جالبی است Smile

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  به دیوان عدالت اداری هم اگه شکایت کنیم جواب میده...
بگردم ببینم سایت برای شکایت دارد یا نه Big Grin
یافتم :
کد:
http://www.divan-edalat.ir/show.php?page=documents

از هفت خان رستم هم سخت تره Sad بنظرم همان سازمان بازرسی خیلی راحت تره و اینترنتی میشه شکایت کرد.

حقیقتا یکی یا دوتا سوال برای رتبه من زیاد تاثیری ندارد ولی اگر مطمئن هستید با رفع اشتباه رتبه شما خوب می شود، بنظر میاد دیوان عدالت اداری خیلی رسمی تر و بهتر باشد. مثل تشکیل پرونده می ماند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  دوستان کسی می داند سازمان سنجش برای تصحیح از چه چیزی استفاده می کند؟
هنوز هم از آن سیستم سخت افزاری بیش از ۳۰ سال قبل استفاده می کند؟ یا جدید شده است؟
یه زمانی (عهد دایناسورها که من کنکور سراسری میدادمSmile) میگفتند سیستمی که به علائم مداد حساسه(فکر کنم به کربن مداد منظورشون بوده) آخه اگر منظورشون از حساس بودن به علائم ، بحثهای پردازش تصویر و ... باشه که میشد پاسخنامه ار با خودکار هم پر کرد!
راستی چرا سیستم های هوشمند تری نمیذارن.مثلا همین پردازش تصویر.الان دارن باهاش کلی تشخیص های پزشکی میدن.دستخط را تبدیل به کاراکتر میکنند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال: #۱۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
برا منم نمیدونم چرا اینطوری شده ریاضی و تخصصیم دقیق همونی بود که حساب کردم اما مشترکو با کلید ۳۹ حساب کردم(اونم چند بار) و فک میکردم ۲۰۰ میشم حالا اومده زده ۲۲ رتبم شده ۱۲۰۰ دیگه نمی دونم چه کار کنم به خدا.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
اثر کار رسانه ای بیشتر و سریعتر خواهد بود
پیگیر شماره آقای حسینی بای میشم.
دوستان هم تلاش کنن.
---------------------------
حس خوبی دارم.
چون چیزی به نام اعتراض داره اینجا جاری میشه
امیدوارم سرد نشیم....

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۵۴۷ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۶ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۴۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۱۰۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۳۲۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۸ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close