زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع برای کنکور ای تی ۹۲

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
شروع برای کنکور ای تی ۹۲
دوستان سلام
من میخوام امسال برای ارشد ای تی حسابی بخونم
پایه ام که خیلی ضعیفه ولی وقت زیاد دارم
لطفامنوراهنمایی کنید.چه جوری شروع کنم​؟چی وچقدر بخونم باچه برنامه ای؟Shy

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
شروع برای کنکور ای تی ۹۲
دوست من باید اول منابع مناسب رو پیدا کنی که وقتت رو روی بعضی از کتابا هدر ندی. پس تا فرصت هست خوب تحقیق کن. البته میتونی مصاحبه نفرات برتر امسال رو تو همین سایت بخونی اکثریت منابعی مشابه رو میخونن.
فراموش نکن درس خوندن و منبع خوب فقط یه درصدی از راهه. مهمترین چیز داشتن اعتماد به نفس بالا، امید و روحیه است. هرگز به خودت فشار نیار که ماه آخر که خیلی سرنوشت سازه رو کم بیاری.
موقع شروع یهو با روزی ۵،۶ ساعت شروع نکن. ترجیحا با روزی ۱ ساعت شروع کن و کم کم زیادش کن.
دروس رو با لذت بخون.
هیچ وقت به خودت تلقین نکن که اگه قبول نشد چه میشود و چه نمیشود یادت باشه کنکور همه زندگی نیست.
اگه بتونی بری کلاس خوبه چون پایه ضعیفی داری البته به شرط اونکه استادش خوب باشه. در این مورد هم تو همین سایت بحث زیاد شده.
یه آزمون خوب با جامعه آماری بالا بهت کمک میکنه پیشرفتت رو بسنجی
اگه بتونی گروهی درس بخونی که عالیه. البته نه همه مدت درستو
از مشاوره هم بهره بگیر مشاور خوب کلی بهت کمک میکنه.
ببین کدوم درسا رو قوی هستی و کدوما ضعیفی؟ مسلمه که درسایی که ضعف بیشتری داری باید بیشتر بخونی. البته با احتیاط چون ممکنه از درس زده بشی پس زیاد به خودت فشار نیار. به خاطر اینکه کنکور ارشد با کنکور بعد از دبیرستان خیلی فرق میکنه و اونقدرا سخت نیست و کلا شرایطش فرق میکنه کارنامه های نفرات برتر رو که ببینی متوجه میشی چی میگم.

برات آرزوی موفقیت میکنم اینا چیزایی بود که به ذهن من رسید حتما دوستان دیگه میتونن بهتر از من راهنماییت کنن.

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Amir V , navid-p , mohammadali1990 , sa123 , Smohsen , Happiness.72
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
شروع برای کنکور ای تی ۹۲
سلام
من اگه بخوام امسال امتحانی کنکور ای تی بدم نظرتون چیه؟خوبه یا بد؟
البته من سال سوم کارشناسی علوم کامپیوتر هستم و قصد دارم برای ارشد ای تی برم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
RE: شروع برای کنکور ای تی ۹۲
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)farahani7 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
مثلا چرا بد باشه؟! یکم درسایی که ضعیفی رو به طور پایه ای بخون و شرکت کن. چه ایرادی داره؟ ثبت نامشم از ۹ آبان تا ۱۶ آبان هس

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , farahani7
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: شروع برای کنکور ای تی ۹۲
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)farahani7 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
مثلا چرا بد باشه؟! یکم درسایی که ضعیفی رو به طور پایه ای بخون و شرکت کن. چه ایرادی داره؟ ثبت نامشم از ۹ آبان تا ۱۶ آبان هس

گفتم مثلا اگه بد بدم نا امید بشم و....برای مثال معماری کامپیوتر و مهندسی نرم افزار و شبکه نخوندم!البته احتمالا برای ترم شیش برمیدارم ولی در حال حاضر که نخوندم Dodgy
۰
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
شروع برای کنکور ای تی ۹۲
برای سیستم عامل چه کتاب تستی رو پیشنهاد میکنید؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۴۲ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۴۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۵۳ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  اصول برنامه نویسی و شروع کار با تحلیل یک نمونه کار Msccom ۳۰ ۱۵,۹۴۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: AliRezaJe
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close